Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

am citit toate paginile si cand vezi cum o masina a fost readusa la viata e pacat sa nu apreciezi munca depusa,frumoasa si cred ca va fi senzatie cand va fi gata si mai ales cu noua inima,bafta in continuare si mult chef de lucru :goodjob:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bravo mai Manuel , ma. Vad ca de un seria 8 nu ai avut " finante" dar un urs frumos tot ti-ai luat. Chiar imi place . Te sun cand ajung in Buc, poate pana atunci termini "proiectul". Ba cred ca ti-ai luat urs in amintirea celui de prin anii facultatii :))))) E, ce vremuri ....
Link to comment
Share on other sites

Bravo mai Manuel , ma. Vad ca de un seria 8 nu ai avut " finante" dar un urs frumos tot ti-ai luat. Chiar imi place . Te sun cand ajung in Buc, poate pana atunci termini "proiectul". Ba cred ca ti-ai luat urs in amintirea celui de prin anii facultatii :))))) E, ce vremuri ....

 

Este si un seria 8, dar se matraseste: http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/dezmembrari/dezmembrari-bmw/dezmembrez-bmw-e31-850-ci-10301893.html

 

Super masina, sa o stapanesti sanatos!

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Pacat de frumusetea asta de 8-ar. In conditiile date de " viitoarele legi de mediu" cred ca impozitul si taxele pentru aceasta masina vor fi imense, de nesuportat pentru oamenii cu venituri normale.

 

Te contactez cand vin in Buc.

Link to comment
Share on other sites

asa le-ai facut tu sau asa le-ai cumparat ? daca le-ai facut tu care au fost procedeele aplicate ??? le-ai sablat inainte de vopsire ? baga si tu mai multe informatii legat de proceduri si costuri.

 

merci

Link to comment
Share on other sites

era cutremur cand ai facut poza??? :D

frumos,masina cand este gata??

 

Nu era cutremur, e facuta cu telefonul, asta asa ca scuza ca nu-mi luasem doza de bEutura :)

Momentan am alte prioritati, trebuie sa apara juniorul, la masina se lucreaza cand este timp, putin si bine, zic eu, sper sa o termin anul asta.

 

asa le-ai facut tu sau asa le-ai cumparat ? daca le-ai facut tu care au fost procedeele aplicate ??? le-ai sablat inainte de vopsire ? baga si tu mai multe informatii legat de proceduri si costuri.

 

merci

 

Eu le fac. Sunt vopsite la pistol, nu electrostatic, nu am gasit galben pentru electrostatic.

Vopsit miezuri = 300 lei

Polish, in functie de starea jantelor de la 300 de lei in sus.

Link to comment
Share on other sites

mie mi-ar fi plĂŁcut mai mult dacĂŁ era ĂŽntr-o singurĂŁ culoare ... miÂşto combinaĂžia de galben jante/faruri/proiectoare !

 

O sa fie o singura culoare, urmeaza sa intre la vopsit, momentan pachetul este montat de proba. Asta a fost si ideea cu jantele galbene, sa fie in continuare la faruri, semnale si proiectoare.

Link to comment
Share on other sites

imi plac jantele,interesante si originale

 

n am prea vazut pe galben,doar ceva pe orange la seaturile din cmt

 

nu stiu la ce culoare te ai gandit,dupa mine ar merge tot un albastru inchis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.