Jump to content

Vand anvelope iarna SH 15'' si 16''


Recommended Posts

Pretul e obligatoriu.

 

eu te cred, dar sunt mai multe modele de anvelope de diferite calitati nu pot sa ma apuc sa insir preturi. cine e interesat de o marca anume ma poate intreba si comunic pe site sau la tel.

o sa fac un pret pt cele din poze: cele DUNLOP 600 RON si cele GOODYEAR pe 15" 450RON

Edited by tachedan
Link to comment
Share on other sites

Pretul e obligatoriu.

 

eu te cred, dar sunt mai multe modele de anvelope de diferite calitati nu pot sa ma apuc sa insir preturi. cine e interesat de o marca anume ma poate intreba si comunic pe site sau la tel.

o sa fac un pret pt cele din poze: cele DUNLOP 600 RON si cele GOODYEAR pe 15" 450RON

 

Cat vrei pe setul de 15'' GOODYEAR sau alta firma dar pe 15'' si de iarna sa fie si ce marimi ?!!

Edited by AdixX
Link to comment
Share on other sites

Marime (15)? DOT ? PRET ?

MARIME EX. 185/65/15, 15 e ceva general

DOT ?

 

spune tu ce marime vrei si eu iti spun daca am

 

Pretul e obligatoriu.

 

eu te cred, dar sunt mai multe modele de anvelope de diferite calitati nu pot sa ma apuc sa insir preturi. cine e interesat de o marca anume ma poate intreba si comunic pe site sau la tel.

o sa fac un pret pt cele din poze: cele DUNLOP 600 RON si cele GOODYEAR pe 15" 450RON

 

Cat vrei pe setul de 15'' GOODYEAR sau alta firma dar pe 15'' si de iarna sa fie si ce marimi ?!!

 

setul ala avea pretul : 450RON

alta firma tot pe acolo 400-450RON depinde si de uzura, insa setul ala goodyear este foarte bun

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.