Jump to content

Manual complet e46 Bentley


Recommended Posts

Salut,

Este cineva interesat de manualul complet se service Bentley, pentru e46, toate modelele, inclusiv codurile de eroare? Este in format PDF si poate fi printat.

 

1. Are numai modelele pe benzina. Bentley este "the best" in US, unde nimeni nu-si ia BMW diesel, stiu ei de ce.... Cum ar fi sa mananci somon cu fasole?

2. Observ un lucru interesant in romanica. Lumea crede ca totul este de vanzare, "cat face, mosule?". N-ati auzit de freeshare? Mi-a luat 30 minute sa gasesc link-ul, bine inteles ca tot pe un forum american.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Este cineva interesat de manualul complet se service Bentley, pentru e46, toate modelele, inclusiv codurile de eroare? Este in format PDF si poate fi printat.

 

1. Are numai modelele pe benzina. Bentley este "the best" in US, unde nimeni nu-si ia BMW diesel, stiu ei de ce.... Cum ar fi sa mananci somon cu fasole?

2. Observ un lucru interesant in romanica. Lumea crede ca totul este de vanzare, "cat face, mosule?". N-ati auzit de freeshare? Mi-a luat 30 minute sa gasesc link-ul, bine inteles ca tot pe un forum american.

Si atunci? Pui link-ul sau cum?

Link to comment
Share on other sites

1. Are numai modelele pe benzina. Bentley este "the best" in US, unde nimeni nu-si ia BMW diesel, stiu ei de ce.... Cum ar fi sa mananci somon cu fasole?

 

Daca tie ti se pare americanu de rand prea destept...

Cei mai multi aleg din spirit de turma, de-aia au prabusit si piata imobiliara, au gandit toti ca ma descurc cum se descurca si altii.

De asemenea nu au cutii manuale si e o adevarata smecherie printre ei sa conduci asa ceva, asta spune iar multe.

Edited by lucian81v
Link to comment
Share on other sites

1. Are numai modelele pe benzina. Bentley este "the best" in US, unde nimeni nu-si ia BMW diesel, stiu ei de ce.... Cum ar fi sa mananci somon cu fasole?

 

Daca tie ti se pare americanu de rand prea destept...

Cei mai multi aleg din spirit de turma, de-aia au prabusit si piata imobiliara, au gandit toti ca ma descurc cum se descurca si altii.

De asemenea nu au cutii manuale si e o adevarata smecherie printre ei sa conduci asa ceva, asta spune iar multe.

 

 

Americanii nu sunt deloc destepti, dar conducatorii...

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Este cineva interesat de manualul complet se service Bentley, pentru e46, toate modelele, inclusiv codurile de eroare? Este in format PDF si poate fi printat.

 

 

Pun link-ul astazi pe forum, dar vreau ca cineva sa se ofere sa-mi printeze si mie un exemplar (are 1200 pagini, deci vor iesi vreo 600 fata-verso). Someone?

Link to comment
Share on other sites

De asemenea nu au cutii manuale si e o adevarata smecherie printre ei sa conduci asa ceva, asta spune iar multe.

 

la aglomeratia din trafic (in orele de varf) este totusi cam dificil de folosit o cutie manuala.

ma refeream ca majoritatea nu se descurca cu o manuala. Oricum la ei asa e modelul, indiferent ca stai in mijlocu` desertului tot automata conduci.

Iar daca e vorba de aglomeratii, la ce sunt bune motoarele mari cu care se plimba?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Este cineva interesat de manualul complet se service Bentley, pentru e46, toate modelele, inclusiv codurile de eroare? Este in format PDF si poate fi printat.

 

 

Pun link-ul astazi pe forum, dar vreau ca cineva sa se ofere sa-mi printeze si mie un exemplar (are 1200 pagini, deci vor iesi vreo 600 fata-verso). Someone?

 

asta e santaj... :twoup:

 

ce vrei sa faci cu el printat ?

 

nu mai bine ti-l salvezi pe ceva CD sau DVD?! e si mai usor de cautat, plus ca pozele raman color... banuiesc ca nu te asteptai sa iti listeze cineva 1200 pagini color... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiam ca gasesti manual Bentley freeware pe net, sunt destul de scumpe, aproape 100$.

 

In State ma cam plictiseam grav uneori, si cand n-aveam ce face, era o librarie imensa vizavi de mine, si puteai sa stai sa bei o cafea si sa citesti orice doresti, nu trebuia sa si cumperi cartea respectiva. Am rasfoit manuale de la E46 pana la Ferrari, nu imi inchipuiam ca exista atatea carti si informatii despre absolut orice domeniu doreai, arme, armate, avioane, vapoare, masini, calculatoare etc.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Este cineva interesat de manualul complet se service Bentley, pentru e46, toate modelele, inclusiv codurile de eroare? Este in format PDF si poate fi printat.

 

 

Pun link-ul astazi pe forum, dar vreau ca cineva sa se ofere sa-mi printeze si mie un exemplar (are 1200 pagini, deci vor iesi vreo 600 fata-verso). Someone?

 

asta e santaj... :twoup:

 

ce vrei sa faci cu el printat ?

 

nu mai bine ti-l salvezi pe ceva CD sau DVD?! e si mai usor de cautat, plus ca pozele raman color... banuiesc ca nu te asteptai sa iti listeze cineva 1200 pagini color... :)

 

 

Dragul meu,

Eu am 47 ani. daca nu vad hartia nu ma simt bine. Asa am invatat acum 30 de ani, cand ma bagam pe sub masini, ca ucenic. L-am salvat pe desktop, si pot face si un CD. Daca ai o problema, iei laptop-ul si il pui in noroi? Nu prea merge. Oricum dascarcati WinRar, este compresat.

Am intrebat daca se ofera cineva sa printeze ca sa vad cati altruisti mai sunt in ..... asta de cacao.

Succesuri, si asteptati dupa ora 17:00 GMT+2

Link to comment
Share on other sites

Ca oferi gratuit o informatie piratata, mai e cum mai e.

Dar cand ceri o recompensa de orice fel pentru ceva ce nu-ti apartine, e cam nasoala treaba. Atat dpdv al relatiei cu ceilalti useri de pe forum, cat mai ales dpdv legal.

 

Esti de treaba oricum, ai pus si tu link-ul DUPA ce fusese pus de altcineva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.