Jump to content

Manual complet e46 Bentley


Recommended Posts

Interesant.

Eu le am pe cele de la Haynes (Initial a fost cel albastru dar se pare ca nu era tocmai complet si s-a revizuit recent)

 

 

Pe cel albastru l-am gasit, dar gasind Bentley-ul nu mai este asa de interesant.....

BMW pe motorina nu o sa-mi iau niciodata, asa ca problema este rezolvata.

 

 

Ca oferi gratuit o informatie piratata, mai e cum mai e.

Dar cand ceri o recompensa de orice fel pentru ceva ce nu-ti apartine, e cam nasoala treaba. Atat dpdv al relatiei cu ceilalti useri de pe forum, cat mai ales dpdv legal.

 

Esti de treaba oricum, ai pus si tu link-ul DUPA ce fusese pus de altcineva.

 

 

Domnul PAUL din C-ta, nu cred ca ai capacitatea si discenamantul necesar sa emiti judecati si aprecieri despre ce informatii ofer eu sau nu, calitatea ei (ce este expresia "piratat" la un freeshare, nu vrei sa ma dai si in judecata) si daca cer sau nu recompense. A fost un joc, dar, asa cum ai citit anterior, nu poti emite judecati, ca iti lipseste organul. Parca mai este unul din C-ta prin Cotroceni, si nu prea il vad bine, ca si asta le stie pe toate si trage din toate pozitiile...

Despre faptul ca sunt sau nu de treaba, iarasi te bagi singur in seama, am sentimentul ca nu prea ai cu cine sa conversezi.

 

PS Pana n-am postat eu topicul cu Manualul Bentley parca nu era asa ceva pe forum, sau m-i se pare....

 

Ramai in C-ta, salvezi multe!

Link to comment
Share on other sites

Mai nea caisa, ia mai ia-ti matale niste viteza si du-te nene rasucindu-te, ca suntem satui de mitocani. Mai esti si fudul pe deasupra.

 

Se pare ca nu poti mai mult de atat. Eu am vorbit frumos cu tine, fara sa te jignesc, dar tu te-ai dat jos prea de curand din copac.

Link to comment
Share on other sites

1. Are numai modelele pe benzina. Bentley este "the best" in US, unde nimeni nu-si ia BMW diesel, stiu ei de ce.... Cum ar fi sa mananci somon cu fasole?

Ce mentalitate ai si tu :twoup: ..probabil ca tu consideri america si pe americani...the best.....

Este natiunea cea mai dobitoaca(99%) si sunt manipulati de oamenii super destepti(0,0000001%)......

Edited by cristianiorga22
Link to comment
Share on other sites

o sa printez nu e problema macar sa mai ia si altii :twoup:

@kensington sa dai un pm luni,sa vad cat printez eventual iti dau in cateva dosare cartea pentru luni as vrea sa printez cam 200 pag,bine sincer sa fiu ma oftica ca nu zice nimic de compact dar na nu poti sa le ai pe toate :)

Link to comment
Share on other sites

(ce este expresia "piratat" la un freeshare, nu vrei sa ma dai si in judecata) si daca cer sau nu recompense.

 

PS Pana n-am postat eu topicul cu Manualul Bentley parca nu era asa ceva pe forum, sau m-i se pare....

 

Wow, esti un fel de Mesia, ne-ai deschis ochii ca noi n-auzisem pana atunci de asa ceva.

 

Manualul Bentley nu este in nici un caz freeshare. Una din regulile forumului exclude orice soft piratat, de asta n-ai vazut pe aici manuale Bentley, softuri de diagnoza sau orice altfel de soft care nu este gratuit. Mai documenteaza-te, cred ca ai timp destul daca ti-ai luat ban.

Link to comment
Share on other sites

Stiti cum trebuie iertati cei mici cand fac prostii din nestiinta, tocmai pentru ca sunt mici?... cateodata (mai ales cand e vorba de calculator&internet) trebuie avuta ingaduinta exact in "directie" opusa.

P.S. super tare faza cu RAR-ul

Edited by lucian81v
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.