Jump to content

bmw x6 furat din bucuresti


valica_21

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Foarte tare ,tipul care a fost prins ,acum un an imi propunea un schimb cu un golf 5 2.0 tdi din 2005 cu nr de it ,dupa ca sa mi demonstreze ca are actele ok a luat si numere rosii ,care si alea erau dubioase (de genul b 50001 ).Apoi m am mai intalnit cu el si prietenii lui ,aveau in fiecare weekend alta masina (530d ,a6 a4 si numai ult modele).Am inteles ulterior ca el era doar o sageata si toata treaba era dirijata de alte persoane din giurgiu....poate a fost o gluma intre vecini si acum iti inapoiaza masina ..
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare ,tipul care a fost prins ,acum un an imi propunea un schimb cu un golf 5 2.0 tdi din 2005 cu nr de it ,dupa ca sa mi demonstreze ca are actele ok a luat si numere rosii ,care si alea erau dubioase (de genul b 50001 ).Apoi m am mai intalnit cu el si prietenii lui ,aveau in fiecare weekend alta masina (530d ,a6 a4 si numai ult modele).Am inteles ulterior ca el era doar o sageata si toata treaba era dirijata de alte persoane din giurgiu....poate a fost o gluma intre vecini si acum iti inapoiaza masina ..

 

da era vorba despre masina mea.azi am fost anuntata de politie ca s-a gasit.multumesc lui Dumnezeu si va multumesc si voua toti cei care ati fost alaturi de mine si cei care mi-ati raspuns

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.