Jump to content

oglinzi 525 e39


oqu

Recommended Posts

Caut sticle oglinzi ptr e39 ...ptr ca m-am trezit ieri fara ele :blink: vreau sa stiu si un pret corect....cine ma ajuta?In afara de asta ma intereseaza cine are sticlele de faruri...dar ptr model e39d nu tds....ca nu se vand decat cu totul

post-2326-1158574273_thumb.jpg

Edited by oqu
Link to comment
Share on other sites

Caut sticle oglinzi ptr e39 ...ptr ca m-am trezit ieri fara ele  :blink: vreau sa stiu si un pret corect....cine ma ajuta?In afara de asta ma intereseaza cine are sticlele de faruri...dar ptr model e39d nu tds....ca nu se vand decat cu totul

128701[/snapback]

 

 

noi sunt vreo 300 eur..bucata...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pretul pentru un geam de oglinda pt E39 este in jur de 1 mil in targ. (3 mil nou)

Iti dau eu un sfat. Pune-ti antifurturi, ca altfel te duci in fiecare luna in targ.

Daca esti interesat stiu eu pe cine va care pune antifurturi super misto si cu bani putini.

 

 

 

Caut sticle oglinzi ptr e39 ...ptr ca m-am trezit ieri fara ele  :blink: vreau sa stiu si un pret corect....cine ma ajuta?In afara de asta ma intereseaza cine are sticlele de faruri...dar ptr model e39d nu tds....ca nu se vand decat cu totul

128701[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

240euro e toata oglinda dar din pacate nu e retractabila automat:( enoua,pe producator,scrie-mi pe privat

128847[/snapback]

 

 

 

Am luat oglinzi din targ sap trecuta...800 mii 2 buc...si am fost sa le inscriptionez chimic.Acu'....sa vedem dak raman iar fara ele...cred ca o sa apelez la antifurt.Tzinem legatrura

Link to comment
Share on other sites

Am luat oglinzi din targ sap trecuta...800 mii 2 buc...si am fost sa le inscriptionez chimic.Acu'....sa vedem dak raman iar fara ele...cred ca o sa apelez la antifurt.Tzinem legatrura

135752[/snapback]

 

800 doua bucati :blink:

 

unde e targul asta?????

Link to comment
Share on other sites

Am luat oglinzi din targ sap trecuta...800 mii 2 buc...si am fost sa le inscriptionez chimic.Acu'....sa vedem dak raman iar fara ele...cred ca o sa apelez la antifurt.Tzinem legatrura

135752[/snapback]

o sa ramana altul fara...fii sigur....ca deh..se vand bine in targ

Link to comment
Share on other sites

Am luat oglinzi din targ sap trecuta...800 mii 2 buc...si am fost sa le inscriptionez chimic.Acu'....sa vedem dak raman iar fara ele...cred ca o sa apelez la antifurt.Tzinem legatrura

135752[/snapback]

 

 

 

De la autovit....da itzi dai seama ca una e made in Germany......si cealalta...made in UE.Deci e clar ca a ramas altu' fara ele.Pe aia originala a iesit scrisu' cu nr de inmatriculare pe care l-am facut....iar pe cea fake....deabia se vede!: :blink: Sper sa nu mai dispara ca m-am saturat

Link to comment
Share on other sites

M-ar interesa si pe mine un geam pt. oglinda din stg., dar nu este pe ,,albastru", are o nuantza spre maron... e si cu antiorbire, si are patru mufe pe spate...Noua stiu e 352 eurashi la rep..., enorm..., la turci exact asta in cutie cel putin ,,originala" 125...dar nu are cine sa mi-o aduca..., vreo idee???? Multzam
Link to comment
Share on other sites

f ciudat,eu mi-am schimbat doar una asa albastra si nu mi-a dat nici un bad..iti apare ceva pe bord?

mai am o idee pt tine:) e de roman:)))

daca mai ai oglinda,adica doar e sparta,poti s-o dai jos si cu grija poti sa scoti oglinda afara(doar geamul din rama),cumperi oglinda de la magazinu de piese auto(ia-ti de camion sa-ti mai ajunga si altadata),te duci la un sticlar sa ti-o taie dupa forma(sau dc ai diamant poti s-o tai tu) dupa care o lipesti cu silicon de oglinzi(exista asa ceva)..te va costa totul 20ron:)))

nu se va vedea deloc ca nu e originala,vei avea si incalzire in ea,mai putin functia antiorbire va fi compromisa..

Link to comment
Share on other sites

daca ai o sursa de oglinzi, poate ma ajuti si pe mine cu o oglinda completa pt E39, stanga, electrica, rabatabila electric, incalzita, heliomata

128811[/snapback]

 

 

iti pot aduce eu oglinda,completa daca te int da un sms si vb cu omul din germania si in maxim 7 zile le ai acasa.0744175613

 

va pot ajuta si cu sticle pt toate modelele de BMW ,

 

dar beleaua e ca sunt Second Hand!

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
iti pot aduce eu oglinda,completa  daca te int da un sms  si vb cu omul din germania si in maxim 7 zile le ai acasa.0744175613

 

va pot ajuta si cu sticle pt toate modelele de BMW ,

 

dar beleaua e ca sunt Second Hand!

137422[/snapback]

 

 

Vreau eu second hand pt E46 doar sticla. La ce pret?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.