Jump to content

dezmembrez e34


Recommended Posts

dezmembrez 525i 24v

 

motor complet 600euro (este pe masina se poate proba ) - absolut complet

 

faruri - 250lei

 

aripi (nu sunt in stare foarte buna) - 70lei buc

 

capota (nu este in stare foarte buna) - 50lei

 

usa cheala (oricare din ele) - 100lei

 

4 macarale electrice cu tot cu instalatie si butoane - 350lei

 

interior de plus - 200ron (scaunul de la sofer este uzat)

 

geamuri laterale - 50lei buc

 

detalii la 0761734794 / 0766806124

 

 

post-29038-1288882651_thumb.jpg post-29038-1288882635_thumb.jpg

 

post-29038-1288882643_thumb.jpg post-29038-1288882626_thumb.jpg

 

post-29038-1288882618_thumb.jpg post-29038-1288882610_thumb.jpg

 

post-29038-1288882591_thumb.jpg post-29038-1288882602_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Salut...cat vrei pe vas stergator parbriz cu tot cu motoras ?

 

50ron

 

Neserios !! ....evitati acest user :twoup:

 

 

dc pt ca mi-am cerut scuze ca am uitat sa le trimit iar cand te-am intrebat daca vrei totusi sa le mai trimit tu nu ai raspuns la mesaj, de aceea nu sunt asa de serios???

Link to comment
Share on other sites

Salut...cat vrei pe vas stergator parbriz cu tot cu motoras ?

 

50ron

 

Neserios !! ....evitati acest user :twoup:

 

 

dc pt ca mi-am cerut scuze ca am uitat sa le trimit iar cand te-am intrebat daca vrei totusi sa le mai trimit tu nu ai raspuns la mesaj, de aceea nu sunt asa de serios???

 

''maine le pun la posta, seara buna

 

salut.....nu am primit nimik,a trecut 1 sapt.....ai pus coletul asa cum ai spus la 1 Dec ? ca e ciudat sa nu imi ajunga de atunci......

 

 

imi cer mii de scuze dar am uitat sa pun coletul, daca mai doresti il pun maine dimineata ''

 

Sa vada si altii cat esti de serios !! asta e continutul mesajului.... normal ca nu ti-am mai raspuns,cand am vazut cum tratezi clientii.Sa sti ca mai sunt si altii pe aici care dezmembreaza E 34,iar un ex foarte bun si un om serios este userul vlupu,care mi-a trimis piesa respectiva imediat ce am vb cu el......bafta in continuare,dar la cum tratezi de indiferent clientii......

Link to comment
Share on other sites

si raspunsul tau ca vrei in continuare sa le trimit unde este? da am recunoscut mi-am cerut scuze ca AM UITAT SA LE TRIMIT nu cred ca te-am tratat cu indiferenta sau neseriozitate dar poate tu esti un om perfect (ai un loc de munca muncesti 8 ore pe zi vii acasa si mai dezmembrezi 5 masini) si nu ti se intampla sa uiti, dar stiu ca nu te intereseaza toate chestiile astea tu ai vrut doar piesele respective si eu nu am putut sa ti le livrez, IMI CER SCUZE INCA O DATA, o zi buna iti doresc
Link to comment
Share on other sites

si raspunsul tau ca vrei in continuare sa le trimit unde este? da am recunoscut mi-am cerut scuze ca AM UITAT SA LE TRIMIT nu cred ca te-am tratat cu indiferenta sau neseriozitate dar poate tu esti un om perfect (ai un loc de munca muncesti 8 ore pe zi vii acasa si mai dezmembrezi 5 masini) si nu ti se intampla sa uiti, dar stiu ca nu te intereseaza toate chestiile astea tu ai vrut doar piesele respective si eu nu am putut sa ti le livrez, IMI CER SCUZE INCA O DATA, o zi buna iti doresc

user ok, am cumparat eu de la el,

intr-adevar daca exista rupturi in comunicare se poate ajunge la neintelegeri (valabil pentru oricine)

pana la urma daca vanzatorul uita sa trimita sau sa fie prompt, nu-si vinde marfa.

Link to comment
Share on other sites

si raspunsul tau ca vrei in continuare sa le trimit unde este? da am recunoscut mi-am cerut scuze ca AM UITAT SA LE TRIMIT nu cred ca te-am tratat cu indiferenta sau neseriozitate dar poate tu esti un om perfect (ai un loc de munca muncesti 8 ore pe zi vii acasa si mai dezmembrezi 5 masini) si nu ti se intampla sa uiti, dar stiu ca nu te intereseaza toate chestiile astea tu ai vrut doar piesele respective si eu nu am putut sa ti le livrez, IMI CER SCUZE INCA O DATA, o zi buna iti doresc

user ok, am cumparat eu de la el,

intr-adevar daca exista rupturi in comunicare se poate ajunge la neintelegeri (valabil pentru oricine)

pana la urma daca vanzatorul uita sa trimita sau sa fie prompt, nu-si vinde marfa.

Link to comment
Share on other sites

Raspunsul meu l-ai primit automat,cand ti-am dat calificativul pe site .Aveam nevoie de acea piesa si mi-am facut niste planuri,pe care tu le-ai dat peste cap,atunci cand mi-ai spus ca maine imi trimiti coletul.Am facut drumul pe care il aveam de facut,stropind parbrizul din 10 in 10 minute cu sticla de apa,pt ca tu nu ai fost serios.Daca te depaseste acesta treaba de a dezmembra masini si a vinde piese pe net,atunci cauta alta activitate.Cu mine nu ai fost serios si automat ti-am dat un calificativ negativ,scurt si la obiect......o zi faina si tie
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.