Jump to content

BMW E60 525d 11/2005


IulianC

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente !

Multumesc! Si tu sa stapanesti sanatos E90-ul! ca stiu ca l-ai luat de curand si te ofticai in legatura cu km ca nu erau reali.

 

 

Ehe, ms frumos, dar l-am dat prin septembrie pe un e60 530d 2004, pe care l-am si dat imediat cu 13.000 euro !

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos. Apropo de pret eu nu stiu cum au ajuns E87 si E90 mai scumpe sau egale la pret cu E60 (cu dotari si km comparabili). Atipica mai e piata din Romania.

...sa fie taxele de vina :twoup:

 

Onn: s-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos. Apropo de pret eu nu stiu cum au ajuns E87 si E90 mai scumpe sau egale la pret cu E60 (cu dotari si km comparabili). Atipica mai e piata din Romania.

intotdeauna au fost perioade cand seria 3 era mai scump sau egal la pret cu seria 5, seria 7 nu mai zic cat de jos ajungea.

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos. Apropo de pret eu nu stiu cum au ajuns E87 si E90 mai scumpe sau egale la pret cu E60 (cu dotari si km comparabili). Atipica mai e piata din Romania.

Multumesc! Nici eu nu pot sa-mi dau seama.

 

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente !

Multumesc! Si tu sa stapanesti sanatos E90-ul! ca stiu ca l-ai luat de curand si te ofticai in legatura cu km ca nu erau reali.

 

 

Ehe, ms frumos, dar l-am dat prin septembrie pe un e60 530d 2004, pe care l-am si dat imediat cu 13.000 euro !

Si acum ce conduci?

 

 

Sa o stapanesti sanatos. Apropo de pret eu nu stiu cum au ajuns E87 si E90 mai scumpe sau egale la pret cu E60 (cu dotari si km comparabili). Atipica mai e piata din Romania.

...sa fie taxele de vina :twoup:

 

Onn: s-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea

Multumesc!

 

Sa il conduci cu placere! :)

este o ea!

 

Este un el... :twoup:

 

Felicitari ! Cat mai multi km fara probleme !

Multumesc! Juniorul ce face?

Link to comment
Share on other sites

sa o stapanesti sanatos si sa te duca cat mai multi km fara probleme :twoup:

pretul mi se pare mare , unii chiar au noroc cu carul cand vand o masina

 

Daca si pretul asta vs. cat de dotata e masina + anul de fabricatie e chiar atat de mare... :twoup:

 

Dotari, intretinere, anul de fabricatie iti spun ceva? Sau sunt detalii neimportante?

 

Cu gandirea asta, un cazan de 12k euro ... e betooon :)

 

sa o stapanesti sanatos si sa te duca cat mai multi km fara probleme :twoup:

pretul mi se pare mare , unii chiar au noroc cu carul cand vand o masina

 

Daca si pretul asta vs. cat de dotata e masina + anul de fabricatie e chiar atat de mare... :twoup:

 

Dotari, intretinere, anul de fabricatie iti spun ceva? Sau sunt detalii neimportante?

 

Cu gandirea asta, un cazan de 12k euro ... e betooon :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Frumos negroteiul, sa-l stapanesti sanatos si fara incidente !

 

Sa-i faci niste poze mai "sexy", merita. :)

Multumesc! Am sa-i fac.

 

sa il stapanesti sanatos.....si sa ai grija de el, ca doar asa o sa aibe si el de tine! legat de dotari...parerea mea este ca are dotari foarte ok masina....si pretul pt an si km este unul forte bun!

Multumesc! Am grija, am chestia asta in sange. Tu cat ai dat pe E60? Cum e masina?

 

 

Felicitari!!! Sa o stapanesti sanatos !!!

Multumesc!

 

Felicitari pentru noua achizitie Iulian si multi km fara incidente.

:twoup:

Multumesc! Asemenea si tie, multi km fara incidente si probleme mecanice!

Link to comment
Share on other sites

Sa il conduci cu placere! smile.gif

este o ea!

 

Este un el... tongue.gif

 

Felicitari ! Cat mai multi km fara probleme !

Multumesc! Juniorul ce face?

 

Creste, creste twoup.gif

 

Foarte bine, nici nu are altceva de facut! Poate ne vedem in 2011 la intalnirea anuala.

 

sa o stapanesti sanatos si sa te duca cat mai multi km fara probleme smile.gif

pretul mi se pare mare , unii chiar au noroc cu carul cand vand o masina

Multumesc! Cand zici ca unii au noroc cu carul cand vand o masina imi amintesc ca tu cereai pe un 318d E46 11.500euro acum ceva timp. L-ai dat pana la urma?

 

 

sa o stapanesti sanatos si sa te duca cat mai multi km fara probleme smile.gif

pretul mi se pare mare , unii chiar au noroc cu carul cand vand o masina

 

Daca si pretul asta vs. cat de dotata e masina + anul de fabricatie e chiar atat de mare... bashwall.gif

 

Dotari, intretinere, anul de fabricatie iti spun ceva? Sau sunt detalii neimportante?

 

Cu gandirea asta, un cazan de 12k euro ... e betooon bashwall.gif

Fiecare cu parerea lui, eu atat am dat si nu-mi pare rau. Dar de cand cu criza asta daca are omul o suma frumusica stransa are impresia ca poate cumpara orice masina.

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine, nici nu are altceva de facut! Poate ne vedem in 2011 la intalnirea anuala.

 

Sper!

Important e sa fim sanatosi, vedem ce va fi la vara viitoare.

 

Nu l-am dat, sper sa-l dau acum cu 8K daca nu e prea mult :twoup:

Mult succes! Vezi tu daca e prea mult...

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina ! S-o alergi sanatos !

Acum incep sa-i dau dreptate unui coleg care nu a vrut sa spuna pretul in topicul de prezentare a masinii. Incep toti sa comenteze, ca ai dat prea mult, ca are prea putine dotari, ca nu stiu ce dracu mai are...

Tu sa fi fericit, in rest nu conteaza ce zice lumea, ca lumea... sti si tu cum e.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.