Jump to content

Navi retrofit pe E9x


albertone

Recommended Posts

am vb si cu cei d epe alibaba.com si aia negociaza pentru mai multe bucati.iam zis sa imi faca un pret pentru 3 bucati,dar nu au pe stoc acum.peste 3-5 saptamani.pretul lor a fost de 540 +40 dvb-t si transport pentru unul singur.

 

cu cei de la hualingan am vb si peste o luna il au.deci axu hbp suntem 2 care il vrem..poate ne strangem mai multi si avem si un discount mai mare.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce diferenta este intre cele doua Dynavin si Hualingan? Hualingan este mai slab calitativ cum este cazul la e46 Dynavin si unul mai ieftin ETO?

 

dynavin pentru e46 e mai slab decat Hualingan pentru acelasi model. Am prieteni cu Hualingan si sunt foarte multumiti.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

M-am informat mai bine si am aflat ca Dynavin este o firma germana ce produce unitati pentru bmw, audi, si mercedes, fiind o firma de top aftermarket.

Cat despre produsele Hualingan, sunt o copie fidela a celor de la Dynavin, intervenind cu niste schimbari minore (in mare parte doar de design). Sustineam ca am prieteni cu Hualingan si sunt foarte multumiti, probabil si ei sunt dezinformati cum eram si eu pana astazi.

 

Sunt pregatit sa comand o unitate dynavin pentru e90-ul meu, daca mai sunt doritori postati aici sa facem o comanda mai mare.

 

Ps: imi cer scuze ca am sustinut inversul celor spuse mai sus, dar dupa cum spune si MihaiC Knowledge is power, din fraza latina scientia potentia est :twoup:

Link to comment
Share on other sites

M-am informat mai bine si am aflat ca Dynavin este o firma germana ce produce unitati pentru bmw, audi, si mercedes, fiind o firma de top aftermarket.

Cat despre produsele Hualingan, sunt o copie fidela a celor de la Dynavin, intervenind cu niste schimbari minore (in mare parte doar de design). Sustineam ca am prieteni cu Hualingan si sunt foarte multumiti, probabil si ei sunt dezinformati cum eram si eu pana astazi.

 

dynavin si hualingan sunt chinezi toata ziua...nu au nicio treaba cu Germania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Printre colegii de forum ce vand Dynavin-uri,am vazut la cineva ca avea si pentru E9x

cine are ca maine il cumpar?

 

in primul video nu vad daca merg butoanele de pe volan,dar cred ca ar trebui sa mearga.

pretul pt usa este 100 usd.clima iese putin cam aiurea in afara in partea de jos,dar as trece cu vederea.

si butoanele pt incalzirea in scaune si PDC vin bine acolo jos :twoup:

 

 

ai gasit ca nu am avut rabdare sa citesc toate posturile. se gasea pe okazii acum vreo luna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

si-a mai pus pana la urma careva navigatia de care se tot vorbea pe aici acum ceva timp in urma ?

 

Chiar nu si-a montat nimeni? Ma cam bate un gand de cand l-am vazut montat si functionand foarte bine pe un ....///M3!!! Ma gandesc ca ar fi util cand circuli prin Europa!

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu si-a montat nimeni? Ma cam bate un gand de cand l-am vazut montat si functionand foarte bine pe un ....///M3!!! Ma gandesc ca ar fi util cand circuli prin Europa!

 

Mi-am pus eu si sunt foarte multumit. Am dat 2600 cu tot cu montaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.