Jump to content

Bmw e36 tunning spania


aseis

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aseis, ceva poze cu interiorul nu ai ?

Tu vrei sa nu mai dorm ??

 

Poi mie mi-a sarit somnul de cand am vazut masina... Desi initial ma gandeam sa iau doar evacuarea daca vrea sa mi-o dea, incep sa ma gandesc la un drum pana la Calarasi dimineata sa o vad live si eventual sa fac un test drive. Nu prea as pierde vremea, ca vad ca e plin de clienti si poate mi-o luati careva de sub nas. Acum parca imi pare rau ca am cerut si pozele cu interiorul, poate daca le vedeti nu mai apuc eu sa ajung inantea voastra la el ... :twoup: Pun pariu ca arata extraordinar si interiorul !

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca aseis ii ceva ruda cu Jean Luc Picard sigur mai are un buton acolo sub bord cu inscriptia "go baby" iar in momentul depasirii a BMW-ul M6 se aciveaza automat teleportarea. Oricum e bestial omu cum au mai zis si alti colegii merita sa mai desfac inca o bere.N-am mai ras de muuuuuul timp asa.
Link to comment
Share on other sites

imi pare rau ca nu ne mai zice nimic :| poate e la masina, ca de la inceputul topicului a reusit de-a pus si-un NOS pe langa turbina. oare ce face acum? sunt asa emotionat sa aflu continuarea :twoup: sper sa-i puna lambo doors. rosii! si girofar! eu vreau girofar. daca-i pune si girofar o cumpar!
Link to comment
Share on other sites

Am vazut stire acuma la TV ca s-a dat jos Avram Iancu de pe statuie si mergae catre "CL" zice ca vazut ce ii lipsea atunci cand a fost tanar. :twoup:)

E superb de tot nu ma mai pot opri din ras, va rog sa ma iertati daca am iesiri aiurea :)) :))

Edited by skorpyon
Link to comment
Share on other sites

=))))))))))))))))) Aseis sa ai parte de multa sanatate.... am ras cu lacrimi mi-a trecut si raceala=))))))) ...apropop cate pedale are ca nu ne-ai spus?:twoup:) si referitor la pozele cu interiorul :)) dupa cum arata masina in pozele alea mi se pare mai mult desenata ( rau ce e drept ) ... si nu pare ceva 3d sa vedem si interiorul ! Bafta la vanzare aseis ...daca iei maine 1 cal bolnav pe ea ....dao si du-te la biserica!
Link to comment
Share on other sites

eu asa ceva nu pot sa cred... deci enumeram urmatoarele

Taran [X]

Masina transformata din BMW in cazan [X]

Poze langa soba de teracota [X]

Taiat salam pe soba [X]

Ascultat salam [X]

Casa decorata cu carpete [X] PS: Nu valoreaza nimic masina daca nu pui ceva cu rapirea din Serai pe bancheta din spate!

 

Sunt lucruri pe care nu le poti cumpara pentru toate celalte exista Aseis....

PS2: Geaca aceea din piele nu o vinzi? Am vazut una identica in filmul Mihai Viteazu ...mi-a ramas gandul la ea!

PS3: Bemveu ai , soba de teracota ai , mancare si bautura abia ce ne-ai aratat ca ai ....Nu te-ai gandit niciodata ca le-ai realizat pe toate in aceasta viat asi ca ar fi timpul sa fii un lup singuratic intr-o padure de pe langa Bucuresti?

 

Sper sa nu iau warn....dar baiatul asta este FANTASTIC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.