Jump to content

Vind/schimb Bmw 530i full


ciocardase

Recommended Posts

Inmatriculabila

Tip caroserie: Berlina

Oras: Craiova

An fabricatie: 2001

235000 kilometri

Capacitate: 2989 cmc

Putere: 235 CP

Carburant: Benzina

Norma poluare: Euro 4

dublu climatronic

parktronic fata si spate

geamuri electrice fata si spate

comenzi pe volan

volan reglabil

pilot automat

ABS , PDC , ASC

inchidere centralizata din cheie

incalzire in scaune

scaune electrice

computer de bord

trapa electrica 2 pozitii

oglinzi electrice ,incalzite si colorate

geamuri colorate

oglinzi rabatalile electric

perdeluta electrica spate

senzori ploaie

oglinda retrovizoare cu senzor antiorbire

cirlig remorcare

proiectoare ceata

xenon din fabrica

cotiera

car kit

jante originale BMW

cauciucuri noi Dunlop Sport

3 chei

carte service

 

Accept combinati cu masini mai scumpe ..BMW , AUDI dupa 2004-5 plus

diferenta din parte mea

 

Pret 5490 euro neg !

 

 

tel : 0767324555

 

poze

 

...

 

..

post-25405-1294666072_thumb.jpg

post-25405-1294666103_thumb.jpg

post-25405-1294666261_thumb.jpg

post-25405-1294666270_thumb.jpg

post-25405-1294666343_thumb.jpg

post-25405-1294666374_thumb.jpg

post-25405-1294666409_thumb.jpg

Edited by ciocardase
Link to comment
Share on other sites

Pare ingrijita,are linie frumoasa,e curata.

 

Oricum nici pe-aproape sa fie full,benzina vad ca e cam scumpa se circula cu becul aprins, si farul...cine stie care e istoria lui :twoup: Din pacate astia nu sunt masini de adus,e taxa enorma si nimeni nu cumpara asa ceva,doar s-o inmatriculeze in BG poate,pretul n-ar fi rau pacat de taxa.

Link to comment
Share on other sites

E o rautate ca e parc de vanzari masini,asta da,si probabil nu stau cu benzina in ele,cine e interesat de drive test se baga benzina atunci.

 

Insa aduce semne de intrebare cand cumperi o masina si e cu becul aprins,te gadesti de ce omul o tine asa, e clar ca masina aia nu e intretinuta daca nu-si permite nici benzina sa bage.

Link to comment
Share on other sites

Nu-i adevărat.

 

Dacă omul vrea să vândă maşina şi are mai multe maşini, de ce ar ţine benzină ĂŽn ea dacă nu circulă cu ea?

 

Mai ales ĂŽn condiţiile ĂŽn care majoritatea cumpărătorilor vor doar să o ia ieftin, nu plătesc un leu ĂŽn plus dacă e bine ĂŽntreţinută sau are consumabilele schimbate şi nu are pobleme tehnice, ei oricum vor să le laşi la preţ câteva sute de euro măcar chiar dacă nu au de ce să se lege.

 

E prostesc să te iei după aşa ceva, e un detaliu insignifiant.

 

Mi s-ar părea de bun simţ să o vinzi cu un plin făcut dacă ai de-a face cu un om de calitate care-ţi plăteşte suma pe care o ceri dacă maşina e impecabilă tehnic şi apreciază acest lucru.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

 

Pentru mine conteaza,pentru tine poate nu :twoup:

 

Nu zice nimeni de plin facut,dar cand te duci sa te intalnesti cu cineva sa vezi o masina si e cu becu aprins,mie mi s-ar parea dubios,adica de ce sa mearga omul ala asa ? Sta cu frica ca se opreste masina pe drum,nu baga naiba de 100-200 ron benzina si gata ?

 

Fiind parc am spus,probabil asa sunt toate,si totusi sa nu vorbim aiureli,ce treaba are negociatul cu benzina,daca nu bagi benzina ca ii lasi aluia 200 ron in plus la o masina de 5000E e si mai grav.Treaba e ca tu poate o vinzi poate nu,pana una alta mergi cu ea,si daca mergi cu ea la limita spune multe,cum sa fie impecabila tehnic cand te pretezi la lucruri de genul asta?.In fine,eu am incheiat,per total masina merita,e frumoasa,pacat de taxa asta.

Link to comment
Share on other sites

Dacă are becul aprins, poate să mai meargă ĂŽncă 50 km, deci nu e ĂŽn pericol să facă pană.

 

Din moment ce vinzi o maşină, chemi potenţialul cumpărător cât mai aproape de casă, nu invers, deci din nou nu ai nevoie de benzină multă.

 

Are treabă, normal că are.

Dacă eu vând o maşină şi vine un coclit şi vede că totul e ok, iar preţul e corect, ĂŽnsă totuşi vrea să-i mai las din bani cu argumente cretine de genul "e criză", "n-am bani mai mulţi" etc, de ce să-i vând maşina cu benzină ĂŽn rezervor?

Dacă omul e ieftin, nu văd de ce te-ai purta ok cu el.

 

Câte maşini ai vândut şi câte ai cumpărat ĂŽn viaţa asta?

 

Eu am cumpărat mai multe, am vândut două şi am vizionat mai multe pentru diverşi amici, aşa că ştiu care-i treaba.

 

Maşina arată ok la banii ăştia şi are dotări de bun simţ.

O poţi băga pe Bulgaria şi nu faci o afacere proastă.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

masina a venit pe 31.12.2010 in tara ,noaptea chiar , si de atunci nu am mai mers cu ea pt ca pe 02 au axpirat numerele de tzol...maine am sa ai pun numere rosii (provizorii )si o sa bag si benzina daca asta este o problema!

pt cineva care vrea sa faca o proba .. automat voi alimenta masina..mi se pare un lucru de bun simt ..chiar daca o cumpara sau nu trebuie sa fac asta!

 

da .. sunt lipsa cele 2 butoane + si - de la clima , iar despre far ..eu l-am vazut seara cind am ajuns acasa...din pacate nu am fost asa vigilent ca voi !

full fara piele intradevar si fara navigatie .. imi cer scuze !

Link to comment
Share on other sites

Ce de investigatii!:twoup:

Gabriel eu apreciez stofa ta de investigator gen "Luis Lazarus"...dar cine vrea sa cumpere masina de pe forum,se va interesa personal de ea!

Cat despre Ciocardase....Boss ca sa zic asa,genul tau...eu iti propun sa te duci frumos de aici,ca nu prea merge sa vinzi zarzavat la gradinar!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.