Jump to content

[Dezmembrez] bmw 316 E46


Recommended Posts

Cat costa capacul de plastic gri (daca nu are picioare rupte) de la oglinda din stanga?

 

Oglinzile se vand complete......

 

amortizoarele fata daca sunt ok la ce bani le dai? eventual si spate

 

200 euro toate 4, am mai multe seturi si ai de unde alege.....

 

sal ma intereseaza farurile zimi la ce pret sunt si mai am nevoie de bucata aia de cauciuc de langa incuietoarea de la capota dreapta e bucata de cauciuc care ajuta sa stea carligu de la capota inchis

 

Set de faruri BOSCH impecabile la 200 euro, nu stiu la care bucata de cauciu te referi.... pune o poza.

 

Salut Marius!

 

Poti sa imi zici si mie un pret pt capota motor daca mai este intreaga.

 

Am mai multe capote motor de e46 limousine in perfecta stare la 200 euro bucata.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut

 

Un pret pentru faruri.

Stergatoare daca sunt cele originale.

si pentru piesa din imagine.

 

Piesa asta.

 

Salut, farurile sunt bosch in perfecta stare la 200 euro ambele, stergatoarele iti trebuiesc bratele sau lamele? Sau ambele? Cat despre piesa incercuita de tine luni cand mai ajung la garaj iti pot comunica daca o mai am si tot atunci si pret pt ea........0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.