Jump to content

Vreau niste recomandari daca se poate !


Wilson

Recommended Posts

Cam da, dar legal :twoup:) am cumparat 12 baruri in germania si de alaltaieri produc pentru mine :))

 

uite aici .....

 

Prietene Wilson iti recomand 562 xyi ! este cel mai tare.

dar vezi ca motorina de la noi nu-i ca aia din germania.... e mai nasoala...

Nu mai asculta de mecanicii care zic sa bagi aditivi ca s-o imbunatatesti ca-si bat aia joc de tine.

Cel mai bine e sa adaugi la un plin un borcanel de Sapun lichid Dove ! E catifelat cu pistoanele si culbutorii.

De asemenea pentru o buna functionare a motorului e recomandat ca o data la jumatate de an sa se faca o ungere a admisiei si EGR-ului cu bengay ... sau cel putin fastum gel.

Link to comment
Share on other sites

Zilele trecute ne dadea stirea aia cu Nostalgia, si noi fraierii ne contraziceam daca e adevarat sau nu. :twoup:

 

Ba da de unde a scos-o pe aia cu Autocallaria? Adica na, sa mai stai sa te si documentezi ca sa minti mai cu succes.

 

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=95258&hl=

 

Cam da, dar legal :)) am cumparat 12 baruri in germania si de alaltaieri produc pentru mine :))

 

uite aici .....

 

 

 

Am vazut acum. Cred ca juca Monopoly cu prietenii de la scoala.

Link to comment
Share on other sites

pai barurile produc in germania legal,iar profitul e transferat in spania...e simplu...dar atuncea cine e administratorul acestor baruri??

 

e foarte bun om de afaceri daca poate controla o afacere care se desfasoara in germania,el avand domiciliul in spania..:twoup:

Link to comment
Share on other sites

e foarte bun om de afaceri daca poate controla o afacere care se desfasoara in germania,el avand domiciliul in spania..:twoup:

 

e si mai tare ca are baruri in germania, locuieste in spania si sta pe net in hunedoara :)))))

MIRACULOS !

Link to comment
Share on other sites

Al dreacu pusti, a stat el si s-a strofocat pana a dat-o pe aia cu Nostalgia ! :twoup:

 

Dar ce stil bai nene, cica, eram la nu stiu ce reprezentanta si dadeam niste ture la un M5, si unii pe acolo faceau cutare chestie cu programul Nostalgia. Si dupa aia, e acolo un roman si ma duc la el ca ma intelege mai bine. :)

 

Apoi mai zicea ceva de nasul lui care are 550i, incomparabil cu Mercedesul lui. Dar el vrea 550xi ca sa fie mai tare ca nasul, na nasule ca te-am facut.

 

Cata imaginatie. :)

Link to comment
Share on other sites

Am fost la testdrive cu 550i ieri(luni) si trebuie sa va spun ca nu pot descrie in cuvinte...e un fel de sex pe roti daca ma intelegeti :)). E mult prea frumoasa masina aia (ca interior, exteriorul nu ma fascineaza prea mult dar e frumos si acela). Eu o sa plec peste cateva zile in germania la negocieri pentru o oferta foarte frumoasa facuta de un neamt, si daca o sa semnez acel contract cred ca o sa urc Meredes-ul pe un trailer si ma intorc acasa in e60 :)).

 

Wow, a facut sex ! :twoup:

 

Intelegeti?

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca trebuie facuta procedura standard pentru cazuri din astea. Un banner pdf cu sigla BMWclub luna si anul, il ia, il printeaza, il pune pe bord si filmeaza din masina, viteza minima 30 km/h ca sa nu fie vreun aurolac de la spalatoria auto.

 

Auzi la el 12 baruri si restaurante, p-aici doar inventarul e vreo 200.000 mii euro pentru un restaurant mediu . E ceva sa ai vreo 2-3 milioane cash pe praful asta sa cumperi 12 d'astea + inca 1 mil rulaj.

Link to comment
Share on other sites

Doamne cata imaginatie. :twoup:

 

P.S : am avut prin noiembrie o tentativa de 650i dar omu respectiva a avut un accident extrem de grav (nu mai are decat piciorul stang, multiple fracturi si alte chestii dastea) chiar and ma hotarasem sa o i-au. Imi ceruse 38k pe ea era din 2007 si avea 68k km era mult prea frumoasa. Dar cred ca mi sar potrivi mai bine o limuzina nu un coupe.

 

hahahahahaah

 

in topic de mai jos unii chiar l-au crezut si i-au dat sfaturi si informatii :

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=94434&hl=

 

 

BAIATUL ASTA E INCURABIL :)))

 

 

 

Da, DOMI deja era prietenu lui. :twoup: :)

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Sa va spun sincer consumul de la pompa la pompa nu l-am facut niciodata dar pe computer imi arata (dupa cam 40 de km de invarteli prin oras ca nu gaseam o chestie) o medie de 13 cam asa ...deci mas astepta la vreo 20 de la 550i. Dar in momentu de fata pot suporta cheltuielile astea plus absolut orice operatie la BMW (la a mea fac orice operatie la Mercedes, nu la mecanici de coltu strazii sau la service-uri ''autorizate'' Mercedes) . Am vazut unele din 2009 care bat pe la 45-50k ... dar nu cumpar deocamdata nimic... as fi mult mai dispus sa cumpar chiar si un M5 daca as avea hartiile cu contractu ala semnat in servieta.

Si in plus pot sa vad multe prin germania deoarece o sa am de umblat ... contractul pe care vreau sa-l semnez presupune un pachet de 9 baruri, 3 sunt in Munchen, 4 in Berlin si 2 in Sttutgart deci am de umblat si pot sa ma uit si dupa masini in timpu asta :twoup:)

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAAH

nu se poateeeeeeee.........

 

la exorcizare cu el ca-i fara speranta

Link to comment
Share on other sites

Dar io nu inteleg cum de la ceapa cu paine te poti imbogati asa peste noapte...mi-a placut faza aia cu "am mai luat unu,si-nca unu,si-nca unu si-nca unu"...hopa breee...frana!!!! :twoup:

A,sa ne zica si noua tombola,poate vom castiga si noi cativa $,dar stati asa...a uitat cum ii spune. :)

Link to comment
Share on other sites

Dar io nu inteleg cum de la ceapa cu paine te poti imbogati asa peste noapte...mi-a placut faza aia cu "am mai luat unu,si-nca unu,si-nca unu si-nca unu"...hopa breee...frana!!!! :twoup:

A,sa ne zica si noua tombola,poate vom castiga si noi cativa $,dar stati asa...a uitat cum ii spune. :)

 

CARITAS

Link to comment
Share on other sites

Dar io nu inteleg cum de la ceapa cu paine te poti imbogati asa peste noapte...mi-a placut faza aia cu "am mai luat unu,si-nca unu,si-nca unu si-nca unu"...hopa breee...frana!!!! :twoup:

A,sa ne zica si noua tombola,poate vom castiga si noi cativa $,dar stati asa...a uitat cum ii spune. :)

 

Ce ai frate, pai dai cu zaru si muti pionu unde trebuie si uite asa ai mai facut un monopol si cumperi un hotel, mare smecherie. Ce naiba, n-ai jucat Monopoly?

Link to comment
Share on other sites

Acolo am lucrat in domeniu barurilor si a restaurantelor (am fost chelner si barman cateva luni) iar apoi am luat un bar in chirie pe care l-am cumparat 7 luni mai tarziu atunci erau preturile mult mai mici. Era primul meu bar :X.

Mie asta mi-a placut.. omul a lucrat 7 luni barman si a avut bani de inchiriat un bar.. Nici vreau sa ma gandesc cat pui jos sa iei un bar micut rau cu chirie.. dapoi marfa si ce mai e.. cate zeci de mii bune.. pe care el i-a facut in 7 luni lucrand chelner..

Sa ma cac in meseria mea.. maine ma apuc de cautat job. de chelner ...schimb macazul...

Eu era sa fac atac de cord cand am inchirat un amarat de apartament asa .. mai la low rent, modestie.. .el inchiria un bar..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.