Jump to content

e46 M-TECHNIC 1 in sfarsit


Cristi_VNC

Recommended Posts

parca-ti place mai mult suspensia originala :p

da e mult mai practica dar nu asa de stabila ca cea sport,

 

arata mai bine cu suspensia OE

:thumbsup:

ms si mie imi place dar mi-se pare putin ciudata pana ma obisnuiesc cu ea asa inalta

 

Unde sunt jantele? Si cand faci prezentarea noii achizitii? <_< :shifty:

 

care jante? si care noua achizitie?

 

 

azi mai pe seara am montat si rotile de iarna rar nu am apucat sa o pozez maine revin cu poze

Link to comment
Share on other sites

Am incurcat borcanele, ma gandeam la masina lui 525RCI, cea pusa la vanzare. Nu stiu de ce am avut impresia ca e a ta.. :rolleyes:

 

nu face nimic...si masina rui 525 RCI e una din masinile mele preferate dupa acest forum ...ma refer ca si masina ingrijita si stare technica exceptionala si ca si asemanare imi aduce aminte de a mea cand aveam M-tech 2

Link to comment
Share on other sites

nu ...cand am montat arcurile sport am fost sa verific geometria si era in regula doar pe spate mi-au zis ca a facut putin camber negativ dar nu necesita reglare ca era mica diferenta

asta e bine...eu stiam ca la orice interventie asupra rotilor se regleaza geometria....

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

cu ce alergi iarna? DUNLOP WINTER SPORT 3D?

 

exact ...sunt foarte multumit de ele desi anu trecut nu am scos masina decat de 2 ori iarna nu am avut probleme

 

Da Alex si eu stiam la fel dar nu a fost cazul ...sincer ma asteptam sa imi pice bieletele antiruliu ca nu am montat din alea scurte dar nici acolo nu a fost cazul ca erau aproape noi(schimbate in primavara) si in plus nu am facut mai mult de 1500km cu suspensia sport (mai am inca o masina)

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hai sa mai scriu si eu ceva pe aici...acum ca a venit frigul m-am gandit sa rezolv cu incalzirea din scaunul soferului ca am atins ceva cand am montat navigatia si nu mai mergea,cu ajutorul lui Robert_TAU am descoperit ca un fir era intrerupt si am reusit sa fac din nou incalzirea :rolleyes:... alta viata acum
Link to comment
Share on other sites

si ca sa fie treaba treaba azi mi-a fost ridicata masina de bulangii aia cu parcarile ca am parcat-o pe o straduta pe langa Bulevardul Dacia :angry:...ca sa nu va zic ca era sa fac infart cand am iesit afara si nu am mai vazut masina...

 

 

daca stie cineva cum pot sa contest si eu ridicarea asta total aiurea(tin sa mentionez ca masina nu a fost parcata pe Bulevard unde stiu ca se ridica masini ,ci a fost parcata pe o straduta pe care nu existau semne de parcare interzisa

Link to comment
Share on other sites

pai pur si simplu ii dai in judecata si ei trebuie sa demonstreze ca masina ta era parcata ilegal

da asta intentionez sa si fac dar poate a mai intampinat cineva problema asta si ma poate ajuta cu niste sfaturi

 

nu shtiu ce vedeti voi bun la cauciucurile astea dunlop eu am avut wintersport noi si acum am vredestein sh si sunt mult mai bune...

 

eu personal sunt multumit de ele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.