Jump to content

bmw 2800 CS


INTERCEPTOR

Recommended Posts

din pacate eu nu sunt nici purist si nici perfect.dar ma chinui sa nu arate a cazan si nici a prost gust.daca arata a cazan sau a prost gust.vina imi apartine in totalitate .MIE:p SAU CONDITIILOR FINANCIARE:pp

mersi ......asta si este ideaa sa fie un clasic mai special.mai deosebit.

 

 

am vazut masina in victoria ...e interesanta , si frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

culoarea este aleasa de mine.........m am chinuit ceva cu jantele alea.dar au iesit binisor:PP

eu mai ies si sambata.daca vrei vb si ti zic pe unde mai umblu

Culoarea este indrazneata pentru un model retro si reusita :good: . Sunt de acord cu imbinarea la o restaurare a vechiului cu noul. Dar nu m-as opri doar la jante, as merge un pic mai departe in ideea asta.

 

Prin ce zona iesi? Lasa-mi un nr de tel pe PM si poate reusesc sa te prind pe undeva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mintea mea este infranata de tara asta si de conditia financiara..si de faptul ca eu nu-s milog si nici nu fac frumos pt bani.de aia am cam ramas in urma :p si cu proiectele si cu finantele.dar nu-i bai.poate intr-o zi mai bine vom trai cu totii.proiecte sunt .turbo 400 cai.dar din lipsa de finante.stagnam. am optat momentan sa o las jos sa-i pun jantele i-am tras o toba sport ,care se aude superb... si cam atat .mare lucru nu am ce-i face.nu o vreau plina de fibra de sticla :p

 

eu ies pe la victoriei .prin herastrau la roua.mai stam acolo la terenurile de tenis.pe la circul de stat. si ture seara .magheru etc.atata poate oferi orasul asta.asfalt bun doar cativa km :p

Link to comment
Share on other sites

am optat momentan sa o las jos sa-i pun jantele i-am tras o toba sport ,care se aude superb... si cam atat .mare lucru nu am ce-i face.nu o vreau plina de fibra de sticla :p

Roti mai mari + garda coborata = suficient. Singura modificare a caroseriei dupa parerea mea e ca ar merge un shaved door handles. In rest asa trebuie sa ramana.

Te-ai gandit sa pui lupe in faruri cu instalatie xenon?

Link to comment
Share on other sites

salut. felicitari pt masina pe care o detii. am vazut una impecabila mai anul trecut in cluj si am si postat despre asta pe undeva . era in stare perfecta si fara nici o modificare si era o bijuterie. parerea mea este ca daca poti sa o faci sa arate asa cum a fost ea cand a iesit din fabrica va fi splendida , alfel va fi o insulta adusa acestei masini si ar fi pacat. e alegerea ta dar gandeste-te sa nu faci modificari asupra carora sa nu mai potzi reveni ulterior.multa bafta!!!
Link to comment
Share on other sites

nu am in ce sa dau gres.pt ca nu urmaresc nici un profit de pe urma acestei masini.si nici sa o fac pt vre un pasionat purist.e a mea si mie imi place asa.argintie nu o fac.sub nici o forma .niciodata.poate sa o fac neagra .

cat despre faruri cu lupa si xenon.tre sa fiu nebun sa fac asa ceva.cine a vazut vreodata rechin cu lupe si xenoane.mai lipsesc angel eyes urile:PP niciodata.un spoiler fata si poate niste praguri.si doar atat.in rest nu mai primeste nimic.e maxim de suficient pt ea...

Link to comment
Share on other sites

mersi.

tre sa o revopsesc paleta originala si sa i pun jantele originale.pe 14,care le am dar nu mi plac.

insa din ce se zvoneste .cica iar se mareste impozitul de la anu.si daca sare de 18 milioane.o fac originala.nu o sa mai fie pimp.cum imi place mie dar nici nu le mai dau la nenorociti astia 500 euro pe an la impozit.o tara distrusa si nenorocita de cative portocali disperati de bani si putere.care ne fura orice mica placere sau pasiune.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Nu m-am putut abtine sa nu zic si eu ceva. Aceasta masina este "brilliant" ca sa-l citez pe Clarkson. Felicitari proprietarului, ca a reusit sa readuca la viata asemenea frumusete. Sper sa ne mai incanti privirea cu mai multe poze. Edited by joky
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.