Jump to content

[Vand] Incalziri in scaune


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@danielanelise - maine voi fi in timisoara, deci suna-ma daca are cine sa le ia. Nu mai duc la posta, e mult prea complicat. Nu gasesc cutii atat de mari, plus ca ma obliga sa invelesc coletul in hartie de ambalat, sa-l leg cu sfoara, sa-l ia naiba.

 

Curier sau daca vrei cu Posta, doar prin serviciul PrioriPost - aia nu sunt atat de pretentiosi. - La Bucuresti - a costat cu tot cu ramburs - 25 de lei.

 

 

Cu Respect!

Link to comment
Share on other sites

exista varianta pt. scaune cu piele? ceva cu putere nominala mai mare. m-am uitat pe eticheta din foto si nu apare puterea.

am piele groasa pe scaune, cum se folosea in anii 80 si am un dubiu ca ar fi eficienta.

multam.

 

p.s. am vb. si la tel. daca as fi sigur ca merg as comanda.

Link to comment
Share on other sites

@daniel - ieri am fost in timisoara si nu m-a sunat nimeni de-al tau. Daca esti din Petrila, poti sa dai o fuga la Deva dupa ele. Sau poate ai pe cineva care vine incoace.

 

@lucian - sunt convins ca o sa-ti incalzeasca scaunele.

Link to comment
Share on other sites

Am primit si eu incalzirile, nu le-am montat pe canapele inca ca nu am avut timp, doar le-am pus peste canapea pentru a vedea cum incalzesc si e super ok. Se incalzesc foarte repede si foarte puternic. Recomand.
Link to comment
Share on other sites

@daniel - ieri am fost in timisoara si nu m-a sunat nimeni de-al tau. Daca esti din Petrila, poti sa dai o fuga la Deva dupa ele. Sau poate ai pe cineva care vine incoace.

 

@lucian - sunt convins ca o sa-ti incalzeasca scaunele.

ti-am trim. sms

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Preturile suporta urmatoarea reducere - pentru set scaune fata - ramane 60 lei -

- pentru set complet - scaune fata + 2 locuri bancheta spate - 100 lei

 

Cata - 0724510861

 

salut, cum se monteaza ? Se aplica pe deasupra panzei de pe scaun sau trebuie data panza jos si cusuta apoi la loc ?

ai idee daca merg pentru un fiat grande punto 2007 ?

 

thx

Link to comment
Share on other sites

@Barlinek - mai sunt - pentru cele doua scaune fata - sezuturi+spatare - te costa 60 de lei. Am nevoie de un SMS cu numele, adresa de livrare si nr de scaune(asta pt ca trimit foarte multe in fiecare zi si nu as vrea sa incurc comenzile) - Tel - 0724510861

 

Cu respect!

Link to comment
Share on other sites

se aplica sub tapiterie - nu trebuie sa descosi nimic, pur si simplu trebuie data jos tapiteria. Asta cu conditia ca tapiteria sa nu fie lipita de buretele de pe scaun. Daca bine stiu scaune de la fiat, cred ca se poate monta.

 

aha si la ce sursa le conectezi ? au si un potentiometru, ceva de reglaj ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.