Jump to content

NĂŁscutĂŁ BMW-aholicĂŁ


Letty

Recommended Posts

faptul ca esti femeie si iti plac masinile(si nu sa fii doar pasager) este de apreciat,cu atat mai mult ca iti place bmw,ceea ce este si mai rar printre reprezentantele sexului frumos.felicitari,asteptam si alte articole.

Multumesc mult de tot pentru aprecieri !! :rolleyes: :thumbsup:

 

frumos articol.

Cumva stai prin vitan, pe langa Mihai Bravu?

Multumesc pentru apreciere ! B)

P.S. Dristor-Mihai Bravu. De ce ? Suntem "co-cartieristi" ? :D

Link to comment
Share on other sites

Frumos articol ;) . Letty visul tau seamana cu un robot teleghidat cu enshpe mii de beculete ca pomu de craciun = X6 :LMAO: Eu i-ti dau un sfat , daca ai OCAZIA incearca un alpina b12 sau macar b10 , fac pariu cu tine ca renunti la X6........ B) Bafta !
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

super tare articolul..foarte rar vezi o fata pasionata de masini cu adevarat..care stie si cu ce se mananca o masina..nu doar "mi-a luat tati un beetle.hahah..ce tare sunt" si habar nu are sa alimenteze de la pompa!;)))..cand mai vin prin buc..astept sa ma dai o tura cu pisicu..sa vdm dak stii sa o faci sa toarca frumos:))..felicitari! :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frumos articol ;) . Letty visul tau seamana cu un robot teleghidat cu enshpe mii de beculete ca pomu de craciun = X6 :LMAO: Eu i-ti dau un sfat , daca ai OCAZIA incearca un alpina b12 sau macar b10 , fac pariu cu tine ca renunti la X6........ B) Bafta !

He he... Dacã o sã am ocazia, sigur o sã Încerc ºi Alpina, dar... mã tem cã la X6 nu o sã renunÞ prea curând... :pardon:

MulĂžumesc frumos pentru aprecieri, Nate ! :thumbsup:

 

Dragutz, felicitari ! :)

MulĂžumesc ! Promit sĂŁ "recidivez" ! :bigyellowgrin: :bigyellowgrin:

Link to comment
Share on other sites

super tare articolul..foarte rar vezi o fata pasionata de masini cu adevarat..care stie si cu ce se mananca o masina..nu doar "mi-a luat tati un beetle.hahah..ce tare sunt" si habar nu are sa alimenteze de la pompa!;)))..cand mai vin prin buc..astept sa ma dai o tura cu pisicu..sa vdm dak stii sa o faci sa toarca frumos:))..felicitari! :)

Îþi mulþumesc frumos pentru "laude" ! :)

Maºina mi-am luat-o eu, cã tati nu e baºtan :bigyellowgrin:, iar de tors, toarce frumos, mânca-l-ar mama pe el de BMW-utz frumos ºi capabilos !

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult de tot pentru aprecieri !! :rolleyes: :thumbsup:

 

 

Multumesc pentru apreciere ! B)

P.S. Dristor-Mihai Bravu. De ce ? Suntem "co-cartieristi" ? :D

vad tot timpu prin zona o masina identica cu a ta, pe langa statia de metrou Mihai Bravu.

poate ma insel, masina in cauza e lovita in fata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vad tot timpu prin zona o masina identica cu a ta, pe langa statia de metrou Mihai Bravu.

poate ma insel, masina in cauza e lovita in fata.

Nu e a mea, eu nu stau langa metrou Mihai Bravu, ci intre Dristor si Muncii. :rolleyes:

Plus ca n-as sta cu ea lovita, m-ar stresa la creierii capului ! :bigyellowgrin:

 

Bravo tie. Frumos si de apreciat.. Si eu stau in zona Mc Dristor - Mihai Bravu :) Cine mai sta prin zona? :D Mutam intalnirile mai aproape :))

MulĂžumesc, Schumi ! :thumbsup:

Ar fi o idee... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

interesant pana la partea cu X6=love :no: ..e placut sa stii ca exista si reprezentante ale sexului frumos interesate/pasionate de masini. Like! :cool:

Mie imi place X6, asta e ! :pardon: Unde nu-mi face mie cadou cineva un monstruletz din asta... :D

Merci, merci frumos pentru apreciere ! B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

monstruletzu cere impozit si benzina intr-un an..cat pisica ta in 3 ani:D..misto monstruletz :D :p :P

Pai da, dar, cu tot respectul cuvenit, decat sa-i dai pe shopping la Milano sau pe toale in mall, mai bine ii bagi in monstruletz! :popcorn: Adica eu i-as cam investi in balenutza... :download: :frantics:

Edited by Letty
Link to comment
Share on other sites

in cazul in care cum ziceam mai sus...tati e "bastan" :p

Poate in alt film... :hyper: :popcorn:

 

interesant articolul

e cumva prima masina a ta Letty?

de obicei se cam intampla sa te atasezi f tare de prima masina(fiin cazul meu si a multora).

 

alte aricole?

 

La cererea publicului, cĂŁruia ĂŽi mulĂžumesc ĂŽncĂŁ o datĂŁ pentru aprecieri Âşi ĂŽncurajĂŁri, voi reveni Âşi cu alte articole.

Cu siguranÞã, vã voi relata mai multe despre numitul proiect În care m-am angrenat (ºi care are legãturã ºi cu BMW), dupã ce se va lansa oficial ºi voi putea vorbi despre acesta.

 

Nu este prima mea maÂşinĂŁ, este primul meu BMW, la care am visat foarte mult, pe care mi l-am dorit enorm, de unde Âşi analogia pe care o fac frecvent cu "primul copil". Eu ĂŽl consider "copilul meu", de aceea nu ĂŽl voi vinde niciodatĂŁ, deÂşi am primit oferte ĂŽn acest sens... :rolleyes:

 

MulĂžumesc, fanaticS !

Link to comment
Share on other sites

E greu sa postez sa fiu chiar ontopic dar nu inteleg dece o schimbare atat de radicala de la E36 la un X6 ... de la o masina joasa sa zicem sportiva intr-o anumita masura la o masina mare care nu caracterieaza firma BMW. BMW nu a inceput sa face masini de teren cum nici Porsche nu a facut limuzine sau masini de teren. O adevarata pasiune fata de marca BMW si istoria marcii ar fi un coupe sau chiar un sedan sportiv mai ales un model ///M !!!

 

Din cauza pietei au aparut BMW de gen X5 X6 in nici un caz ca producatorii si-au dorit sa extinda gama atat de mult. Pentru mine personal aceasta marca de automobile ma face sa ma gandesc la un coupe deosebit chiar un model ///M nicidecum la o masina de offroad sau teren sau cum sa le numesc.

 

Posesorii de X-uri sa nu creada ca sunt invidios sau ca am ceva impotriva masinilor de teren dar parerea mea personala si sincera e ca un BMW inseamna un sedan sportiv si luxos (intr-o anumita masura).

 

Poate gresesc datorita faptului ca prefer numai anumite modele dar na asta este ...

 

 

P.S. dragut articol si multa rabdare sa il scrii tot cu semne de punctuatie (eu nu reusesc)

 

P.S.2. senzatia care ti-o ofera un ///m sau un coupe pe autostrada nu se compara cu senzatia unui offroad allroad etc

Edited by BeRnEk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

He he... Nu este vorba de o schimbare (de la E36 la X6), de aceea şi punctam faptul că NU voi renunţa nicicând la pisic, ci doar de o completare. Sunt un om al contrastelor, pe alocuri, îmi place şi agilitatea pisicului, şi siguranţa pe care ţi-o dă X6-le.

Nu mă cred vreun Schumi, îţi dai seama, dar crede-mă că, fiind la volanul X6-ului, simţeam că "the road is all mine". Dacă e să fac o paralelă, a fost ca diferenţa de senzaţii pe care le-am resimţit, din aceeaşi perspectivă de şofer, între Yaris şi Hilux.

Concluzionând, ador compactul, dar mi-ar plăcea să am şi un X6, atâta tot. :)

Link to comment
Share on other sites

-Bine ai venit in randul celor pasionati de aceasta marca! :flowers:

-Este placut sa sti ca printre noi se mai afla si pasionate, nu numai pasionati! :rolleyes:

-Felicitari pentru prezentarea facuta!

 

MulĂžumesc, mulĂžumesc, mulĂžumesc ! :rolleyes: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

He he... Nu este vorba de o schimbare (de la E36 la X6), de aceea ºi punctam faptul cã NU voi renunÞa nicicând la pisic, ci doar de o completare. Sunt un om al contrastelor, pe alocuri, Îmi place ºi agilitatea pisicului, ºi siguranÞa pe care Þi-o dã X6-le.

Nu mĂŁ cred vreun Schumi, ĂŽĂži dai seama, dar crede-mĂŁ cĂŁ, fiind la volanul X6-ului, simĂžeam cĂŁ "the road is all mine". DacĂŁ e sĂŁ fac o paralelĂŁ, a fost ca diferenĂža de senzaĂžii pe care le-am resimĂžit, din aceeaÂşi perspectivĂŁ de Âşofer, ĂŽntre Yaris Âşi Hilux.

Concluzionând, ador compactul, dar mi-ar plãcea sã am ºi un X6, atâta tot. :)

 

 

"DacĂŁ e sĂŁ fac o paralelĂŁ, a fost ca diferenĂža de senzaĂžii pe care le-am resimĂžit, din aceeaÂşi perspectivĂŁ de Âşofer, ĂŽntre Yaris Âşi Hilux." - trebuia sa conduci si un M3 ca iti faci o impresia corecta :p

 

Cele bune si cum spunea colegul ne bucuram ca suntem tot mai multi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.