Jump to content

Capota bad boy la e39


Recommended Posts

Are cineva idei , sugestii sau poate atasa poze cu un e39 care are capota modificata bad boy? :D :frantics:

te referi la pleoape peste faruri si grile innegrite?da i un search exact cu bad boy look e39 pics si s ar putea sa gasesti :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

pe google nu ? :)) pai mna asta e usor dar vroiam sa vad baietii daca au facut asa ceva si cum se declara dupa operatiune pt ca totusi iti cam obtureaza o buna parte din faza scurta !

am umblat o perioada cu un e38 cu capota in stilul de care zici.nu e obisnuit la 7 dar arata interesant.toata chestia e sa nu vii cu pleoapele prea mult peste far,ca nu va arata nici bine si ti va obtura intr adevar si faza.eu am pe e34 pleoape dar nu obtureaza nimic :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

dupa cum vezi e ok,sunt modificari care le-am facut acu cativa ani si inca nu am nici o problema! :rolleyes:

 

dupa cum vezi e ok,sunt modificari care le-am facut acu cativa ani si inca nu am nici o problema! cat despre obturare sincer nu vad nici una la faza lunga se vede excelent :rolleyes:

post-6381-0-53301700-1300582851_thumb.jpg

post-6381-0-22368500-1300582911_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

dupa cum vezi e ok,sunt modificari care le-am facut acu cativa ani si inca nu am nici o problema! :rolleyes:

 

dupa cum vezi e ok,sunt modificari care le-am facut acu cativa ani si inca nu am nici o problema! cat despre obturare sincer nu vad nici una la faza lunga se vede excelent :rolleyes:

Prea extrem ai facut !!

 

Si eu as face dar ceva foarte discret cum are RRM ul .

 

http://img52.imageshack.us/img52/1751/1948814840dd.jpg

Link to comment
Share on other sites

dupa cum vezi e ok,sunt modificari care le-am facut acu cativa ani si inca nu am nici o problema! :rolleyes:

 

dupa cum vezi e ok,sunt modificari care le-am facut acu cativa ani si inca nu am nici o problema! cat despre obturare sincer nu vad nici una la faza lunga se vede excelent :rolleyes:

 

si eu zic ca e putin prea exagerat, dar daca tie iti place :drinks:

Link to comment
Share on other sites

nu pot sa zic ca arata rau, arata chiar bine.totusi o intebare, esti sigur ca nu o sa rugineasca in timp acolo unde se dudeaza material nou?

 

momentan nu am nici o problema si deja au trecut 2 ani,acuma depinde si de meserias :thumbsup:

 

nu pot sa zic ca arata rau, arata chiar bine.totusi o intebare, esti sigur ca nu o sa rugineasca in timp acolo unde se dudeaza material nou?

 

momentan nu am nici o problema si deja au trecut 2 ani,acuma depinde si de meserias :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

TABLA.Am facut in Arad,in Tm nu prea aveam incredere si nic nu stiam vreun meserias foarte bun sa faca ,plus suplimentar am pus si prize de M lateral pe aripa fatza. :rolleyes:

DAca ma decid si eu sa fac imi poti da o recomandare la cine sa merg ? :rolleyes: Eu vreau sa fac si portbagajul tip "America" sa bag un numar de motocicleta :hyper:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

post-42894-0-89129600-1303165522_thumb.jpg

ok.no problem! :thumbsup:

 

 

daca vrea cineva capota cu bad boy pentru e39 am eu una de vanzare, o schimb cu o capota normala sau o vand cu 150 de euro. e albastra, bad boy-ul e facut din tabla, este si shaved( fara sigla bmw), este in stare perfecta, nici cel mai mic defect/indoitura/semn de rugina. nu incomodeaza deloc faza scurta, obtureaza in schimb putin pe faza lunga, dar nu suficient cat sa nu vezi in fata. am atasat o poza cu ea pe timp de noapte, pe zi nu i-am facut dar daca o vrea cineva ii fac

Edited by Riddler!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.