Jump to content

Un E46 Coupe face praf 5 masini parcate!


S L Y

Recommended Posts

S-a intamplat aseara pe blvd. Ion Mihalache, fost 1Mai:

 

http://stirileprotv.ro/video/soferul-sfarm...masini/60371783

 

Sincer sa fiu ma asteptam sa se intample asa ceva in zona asta (bine ca nu sunt victme). De 10 zile sunt internat in spitalul Agrippa Ionescu care este situat intre 1 MAi si Kiseleff si aproape in fiecare seara, cam dupa ora 22, se aud curse de 2 sau mai multe masini. Coincidenta face ca aseara a fost recital. Am incercat sa deosebesc sunetele si am auzit SIGUR un BMW.

 

Ca a fost sau nu la curse tot un inconstient ramane.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest poleposition

Am venit si eu acasa si mi-a atras atentia un Matiz rosu impachetat cum n-am mai vazut :)

 

Am inteles ca azi noapte un bmw e46 M3 Rosu (zic eu M3, ca asa pare din poze), a spulberat pe acolo mai mult masini parcate... pe un a aruncat-o in mijlocul strazii...cool :lol:

 

Azi a mai ramas numai Matizul si o Dacie.

 

Stirea mai jos

 

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/sof...ase-masini.html

post-669-1255181191_thumb.jpg

post-669-1255181198_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tipul cu M3-ul rosu e un "drifter" de pe 4tuning :)

 

Poate l-au furat liniile de tramvai...

Sunt si in Cluj 2 locuri unde e cam aiurea daca te urci pe ele... Intr-o zona poti cadea in Somes, in alta este un stalp de la Electrica atat de strategic amplasat incat in fiecare iarna are cativa "clienti"...

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

nu pricep insa cat putea sa merga de repede... daca a plecat de la semafor, mai mult de 80-90 nu avea cum sa prinda pana in locul respectiv... :)

 

si asta dace era M3.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

orice e posibil, e aiurea sa te apuci acum sa tragi concluzii despre ce s-a intamplat acolo. Important e ca nu sunt victime. Oricum tipul cam merge cu viteza prin oras in general, mai multe persoane l-au vazut Edited by TEFF
Link to comment
Share on other sites

tipul cu M3-ul rosu e un "drifter" de pe 4tuning :)

 

Poate l-au furat liniile de tramvai...

Sunt si in Cluj 2 locuri unde e cam aiurea daca te urci pe ele... Intr-o zona poti cadea in Somes, in alta este un stalp de la Electrica atat de strategic amplasat incat in fiecare iarna are cativa "clienti"...

 

iti dai seama ca asta s-a intamplat.. pe distanta de 50-100 de metri maxim nici nu avea ce viteza sa ia.. nici 100/h nu avea.. i-o fi intrat vreunul in fata si a incercat sa il ocoleasca pe ala pe linia de tramvai. acolo i-a fugit pamantul de sub picioare.. si a facut-o lata.

Link to comment
Share on other sites

tipul cu M3-ul rosu e un "drifter" de pe 4tuning :lol:

 

Poate l-au furat liniile de tramvai...

Sunt si in Cluj 2 locuri unde e cam aiurea daca te urci pe ele... Intr-o zona poti cadea in Somes, in alta este un stalp de la Electrica atat de strategic amplasat incat in fiecare iarna are cativa "clienti"...

 

iti dai seama ca asta s-a intamplat.. pe distanta de 50-100 de metri maxim nici nu avea ce viteza sa ia.. nici 100/h nu avea.. i-o fi intrat vreunul in fata si a incercat sa il ocoleasca pe ala pe linia de tramvai. acolo i-a fugit pamantul de sub picioare.. si a facut-o lata.

 

pole, imi cer iertare ca am postat in topicul celalalt. te rog, nu te supara. :)

 

Am posta in acelasi timp cu tine, deh era si M3 si rosu, poate are prioritate si pe rosu la semafor din cauza asta a zis ca i-a taiat unul calea.

 

nu neaparat.. eu inclin sa ii dau dreptate astuia cu m3-ul ca i-a taiat careva fata. in intersectia respectiva si pole a patit-o mai demult, tot cu unul de i-a iesit in fata...

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Pai tu ai M6 nu M3 asa ca ...

 

sau poate a fost si asta o cauza.

 

eram cu e34, dar atunci a intrat unu in mine, a trecut pe rosu si m-a belit, mi-a dat-o frumos de tot :)

 

A si culmea, Bavaria, puternica masina care venea cu 100 pe bulevard, era o dacie Papuc :lol:)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

orice e posibil, e aiurea sa te apuci acum sa tragi concluzii despre ce s-a intamplat acolo. Important e ca nu sunt victime. Oricum tipul cam merge cu viteza prin oras in general, mai multe persoane l-au vazut

Un lucru e clar: avea viteza mare!

Si daca zici ca este vitezoman, mai ales in oras, inseamna ca isi merita soarta. N-as vrea sa fiu in pielea celor 5 pagubiti...

 

Bine ca nu sunt victime!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.