Jump to content

Folie pe Stopuri/semnalizari


Cubanezu

Recommended Posts

Salut, am un e46 318i si ma bate gandul sa imi iau o folie neagra transparenta pentru semnalizari in fata (nu cred ca este vreo problema?),

 

Acum daca tot o sa iau cumpar 2 metri ca atat e minim si as vrea sa pun si pe stopuri in spate, atasez un video cu exact folia pe care o aplic si eu, se ia talonul sau ceva? am inteles ca daca dai cu spray negru transparent nu are nimic iar daca e folie o cam belesti, e adevarat sau? zic ca nu sunt asa intunecate. (daca nu pe stopuri macar pe semnalizarile fata, e46 318i facelift)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=216&v=yxqTeueQlUM

Edited by Cubanezu
  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Eu am de gand alta smecherie.

Sa iau alt set de semnalizari fumurii cu led. In caz de sunt oprit le schimb intr-un minut. Nasol e daca faci un accident.

Cum semnalizarile nu sunt in topul listei momentan si sunt multe alte retrofituri mult mai faine... nu imi pun curand:)

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Crezi ca el nu stie deja ca este ilegal? :))

Adevarat:)) Dar a meritat sa intreb:)) O sa iau si eu pe leduri mai inchise si daca e la pastrez si pe astea si daca face cineva figuri le schimb in 10 minute :))) Si apoi le pun iar, oricum nu circul decat Galati si umpic inafara lui, maxim am luat doar amenzi de oprit doar pentru rutina la vama sau cand am avut numere rosii in rest imi faceau semn sa o las mai incet (acea gesticulare cu palma de sus in jos). Multumesc pentru raspunsuri, salut si numai bine.

Edit: Am gasit si semnalizarile :thumbsup: https://anunturi-auto.4tuning.ro/semnalizatoare/alba/semnalizatoare-semnalizari-fata-pentru-bmw-e46-vt-1813149.html

Si..undeva mai tarziu triple de genul pe spate https://www.okazii.ro/stopuri-bmw-seria-3-e46-led-si-fibra-optica-celis-rosu-fumuriu-1998-2005-a158947302

Edited by Cubanezu
Link to comment
Share on other sites

Eu stiu ca daca poti rezolva pe loc problema nu mai primesti amenda.

 

Deci cred ca si cu folia te poti risca ca in cazul in care comenteaza cineva o poti da jos si aia e ...

 

Acu nu stiu sigur, stiu ca asa se proceda la folia de pe geamuri!

 

Acu ... depinde si peste cine dai!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.