Jump to content

Vopsire piele


Myx

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Pt cei interesati .,....

 

www.colorglo.ro aveti toate datele acolo ..omul e in Bucuresti ..momentan lucreaza la domiciliul clientului ..e conditionat de curent electric pt compresor si restul ..Deci oriunde il chemati trebuie sa aveti cumva o priza !.

 

Persoana e Filip Gherghevici 0728 222 210

Acesta.

Link to comment
Share on other sites

Adica daca nu stau la parter sau la casa, n-am cum sa-l chem, corect.

 

 

si eu am apelat la filip si sunt foarte multumit.

 

@Romulus:cred ca se gaseste o solutie...

are un atelier personal..undeva pe mihai bravu...

Oare se deplaseaza si in alte orase ?

Aveti idee cit ar costa scaunele fata si bancheta ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Intrebare pentru cei ce au facut operatiunea deja, cum se mai prezinta lucrarea dupa ce a trecut ceva timp? (In special aripioarele scaunelor unde e uzura mai mare)

Oare o putea reconditiona si plasticele de pe consola centrala? sau e vro alta varianta pentru asta?

Mersi

Edited by at_b
Link to comment
Share on other sites

de exemplu bucatica de plastic pe care vine suportul de pahare si cotiera centrala la e46

 

scuze ca nu m-am documentat...scrie la el pe site ca da, restaureaza si plastice

 

/edit: esti 24/7/365 pe forum? :twoup:

Edited by at_b
Link to comment
Share on other sites

de exemplu bucatica de plastic pe care vine suportul de pahare si cotiera centrala la e46

 

scuze ca nu m-am documentat...scrie la el pe site ca da, restaureaza si plastice

 

/edit: esti 24/7/365 pe forum? :twoup:

 

 

face si plastice si volane..consola centrala cred ca merita luata de noua ....cotiera se reonditioneaza fara problema

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

Salut, cum rezista lucrearea in timp? Tu parca ai de ceva mai mult...

 

 

super ok ...am facut aripioarele alea ..arata exact ca dupa reconditionare ...intra in uzura normala a piele ...la pretul cerut merita 100% Nu se ia pe tricouri ..asta era grija mea cea mai mare :twoup:

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

Mersi, inseamna ca o sa apelez si eu la el cat de repede, o sa postez rezultatul aici si o sa incerc si plasticele, in functie de ce spune si el

 

:twoup: eu am tricouri negre de obicei deci nu s-ar fi vazut green mintul assa tare...dar am si pielea crem...deci sper sa nu se ia :D :twoup:

Edited by at_b
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mersi, inseamna ca o sa apelez si eu la el cat de repede, o sa postez rezultatul aici si o sa incerc si plasticele, in functie de ce spune si el

 

:D eu am tricouri negre de obicei deci nu s-ar fi vazut green mintul assa tare...dar am si pielea crem...deci sper sa nu se ia :D :twoup:

 

am fost si eu la el, mi-a reconditionat dupa cum urmeaza:

- nuca de piele de la schimbator - arata exact ca aia noua

- burdufu de la schimbator - aveam o gaura de la o tigara - arata ca nou

- consola centrala, in partea din spate la bricheta, era super busita si zgariata, mi-a revopsit-o, arata exact ca restu consolei, adica impecabil

- mi-a mai retusat putin si scaunul sofer, avea multe scame la cusatura exterioara, de la uzura - nu se mai vad

- toate astea, 1 mil, extrem de putin daca ma gandesc ca o numai o nuca oem noua costa 3 mil

 

dincolo de treaba foarte buna pe care o face, este un om extraordinar, muncitor, modest, foarte atent si cu mult bun simt, iti spune de la inceput ce poate face si ce nu, cum o sa iasa, etc - la sfarsit mi-a aspirat prin masina foarte grijuliu; dincolo de toate astea, ii place si heavymetalu'

 

il recomand fara rezerve :twoup:

Link to comment
Share on other sites

[

 

dincolo de treaba foarte buna pe care o face, este un om extraordinar, muncitor, modest, foarte atent si cu mult bun simt, iti spune de la inceput ce poate face si ce nu, cum o sa iasa, etc - la sfarsit mi-a aspirat prin masina foarte grijuliu; dincolo de toate astea, ii place si heavymetalu'

 

il recomand fara rezerve :twoup:

 

 

Asa e ..un om simplu care face o treaba f buna !..ieftin si de calitate !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

myxage .. esti de milioane .. esti indispensabil :twoup:

 

cautam asa ceva cu disperare. am ceva probleme si pielea e bej .. cam pretentioasa ca se vede imediat orice. numai sezutul la un scaun costa 700 euro .. deci enorm. la doar 1 mil pare pomana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.