Jump to content

Vopsire piele


Myx

Recommended Posts

E foarte usor de aplicat, cred ca merge si de intretinere din cand in cand, daca cumva se zgarie, dai un pic cu buretelul si e ca noua pielea. Si asta a fost o culoare foarte ciudata, deschisa si sensibila si totusi a iesit super bine. Pe culori inchise cred ca e si mai usor.
Link to comment
Share on other sites

Le-am dat un email inainte ca sa ii intreb despre produs, dupa ce m-am hotarat mi-au facut ei un invoice prin afterbuy.de, am achitat prin paypal 45 euro si mi-a ajuns in 2 saptamani. Le poti scrie in engleza.

 

Company: Retro-Car-Design

First name: Thomas

Last name: Ebert

Address: Alter Finkenkrug 3

ZIP Code | City: D-14612 Falkensee

County | State: Brandenburg

Email: kontakt@retro-car-design.de

Telephone: 03322-127370

Fax: 03322-127371

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salut m-ar interesa si pe mine o vopsire comple a interiorului.

 

Pielea la bmw`u meu este de culoarea crem: vreau fata-spate , insa vreau cateva modificari, banuiesc ca nu e problema: cotierele la usi din crem -le vreau negre ,iar aripioarele(de la "spatar" pana pe sez) de la scaune -negru (spatele scaunelor,tot negru,insa placajul sa raman culoarea ei) ,canapea (aripioarele + centrul) - tot negrul; ,restu vreau sa fie acceasi culoare.

 

Am facut cateva insemnari pe pozele care le aveam eu prin calculator,daca nu s-a inteles voi face alte poze mai detaliate.

 

Daca cunoasteti pe cineva va rog raspundeti aici.

post-28412-1265287001_thumb.jpg

post-28412-1265287009_thumb.jpg

Edited by GOD*S3
Link to comment
Share on other sites

Un volan vopsit cu kit leatherique pt revopsire volan:

 

Inainte:

 

http://blog.pro-detailing.ro/wp-content/gallery/steering_wheel/before.jpg

 

Dupa pregatire:

 

http://blog.pro-detailing.ro/wp-content/gallery/steering_wheel/after_prep.jpg

 

Rezultat final:

 

http://blog.pro-detailing.ro/wp-content/gallery/steering_wheel/final.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
prin moldova, sau prin bv stie cineva unde pot face asa ceva?

 

Reparatiile de acest tip se mai pot face in Timisoara. Anul viitor se vor putea face si la Brasov, daca lucrurile merg in directia buna iar in maxim doi ani in Iasi :)

 

O lucrare frumusica pe un 530 2001:

Before

 

After:

 

 

Urme de cauciuc pe bancheta din spate

Se pot face lucrari de tipul asta in Timisoara? As avea si eu neoie la manerele usilor din fata. Imi dai un PM cu date de contact?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
salut fanilor BMW!! nou pe forum,myx as vrea sa te intreb doamna de la timisoara lucreaza pt filip de la bucuresti,adica merita sa ma duc de la cluj la timisoara sau sa trag o fuga pina la bucuresti(am un x5 ,2004,necesita mici retusuri la aripioarele de la spatar,cotiera din mijloc)
Link to comment
Share on other sites

salut fanilor BMW!! nou pe forum,myx as vrea sa te intreb doamna de la timisoara lucreaza pt filip de la bucuresti,adica merita sa ma duc de la cluj la timisoara sau sa trag o fuga pina la bucuresti(am un x5 ,2004,necesita mici retusuri la aripioarele de la spatar,cotiera din mijloc)

 

Nu stiu de doamna de la tm nimic . daca ai drum in Buc merita sa treci pe la Filip , dar doar cu programare inainte pt ca e f ocupat .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.