Jump to content

Un alt 320d


Pitbul

Recommended Posts

BMW 320d – 2003

150 CP

6+1 trepte

129000 km

xenon oem, spalator faruri

anghel eyes

pachet M-Technik II fara praguri

jante M 17’

clima, sensori lumini, ploaie, parcare spate

lumini interioare bussines

scaune sport incalzite, semi piele

volan 3 spite multifunctional

navigatie 16:9 profesionale + cd Romania (amanuntit pt Bucuresti) + caseta (nasol)

Interfata dension gateway 300 pentru ipod, usb, hdd extern - f.multumit de sunet

Bancheta spate rabatabila (vezi foto :) )

Consum urban pe computerul de la bord 10.2, la pompa 12

Consum extraurban orasului 5-6 la 160km/h

Un consum destul de bun, in oras greu de scos mai putin tinand cont de aglomeratie

Schimbat discuri fata-spate, placute frana fata-spate

Fosta masina a lui alexandru83 -cunoscuta pe aici

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

frumoasa sa o stapanesti sanatos zici ca sunt surori masinile astea idem cu a mea dor xterior frumoasa

mersi, asa e sunt aproape identite, asteptam o prezentare si a masini tale

 

frumoasa masina ai......

hai sa-ti dau niste idei :

 

1. vopseste sau cumpara trimuri ALU look

 

2. fa proiectoarele asa (cu folie neagra) :

 

mersi

faza cu trimurile de aluminiu o sa fac o proba, le iau de la Gunter sa vad cum dau, ar trebui sa se vada bine, contrastul negru argintiu - am plafonul negru

cu proiectoarele mai greu cu folie neagra, ca dupa aia nu mai au nici o utilitate, oricum nu sunt multumit de xenoanele OEM, vreau sa imi pun faruri normale + xenon aftermarket

 

 

foarte frumoasa. e46-le are un farmec al lui ... si asta e chiar o masina frumoasa si ingrijita.

fiecare bmw are farmecul lui

e46 mi se pare una din cele mai bine realizate si imi place f.mult

astept ca bmw sa mai scoata un bmw seria 3 care sa intreaca e46, pana acum dupa mine nu prea le-a iesit la look, normal la motor si eficacitate clar au avansat

mersi

 

sunt proiectoare M3 cu lupa

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-06-BMW-E...bayphotohosting

doar ca sunt pe argintiu, mi-a placut mai mult cum se vede

 

Sunt aftermarket, numele de M3 e comercial doar.

 

MaÂşina aratĂŁ foarte miÂşto, proiectoarele nu-mi plac.

 

E fosta maÂşinĂŁ a lui Alexandru83?

asa e sunt proiectoare aftermarket facute pt M3

sincer mie-mi plac, de aia le-am si pus

da cum am scris si in descriere masina a fost a lui Alexandru83, din ce stiu destul de cunoscuta pe forum

si eu am asteptat ceva sa pun mana pe ea chiar mi-a placut din toate punctele de vedere + alexandru chiar a avut grija de ea, cum am si eu acum :)

Link to comment
Share on other sites

ziceai de proiectoare ca nu vrei sa le faci cerculete ca nu mai au utilitate :) oricum nu au utilitate ... is cam degeaba proiectoarele la e46 care le ai tu si cele de facelift standard. is prea mici si bat prea putin.

 

referitor la faruri. am eu e46 facelift cu faruri normale + xenon aftermarket de 6000K. daca te intereseaza sa facem schimb trimite-mi un PM.

am si angel montat tot ca al tau ...

Edited by robytza
Link to comment
Share on other sites

ziceai de proiectoare ca nu vrei sa le faci cerculete ca nu mai au utilitate :) oricum nu au utilitate ... is cam degeaba proiectoarele la e46 care le ai tu si cele de facelift standard. is prea mici si bat prea putin.

 

referitor la faruri. am eu e46 facelift cu faruri normale + xenon aftermarket de 6000K. daca te intereseaza sa facem schimb trimite-mi un PM.

am si angel montat tot ca al tau ...

folia neagra le inchide destul de mult si chiar ca nu mai bat de loc

asa se vede destul de bine, in general merg doar cu proiectoarele aprinse prin Bucuresti

referitor la schimb vb zilele astea o sa-ti trimit un PM

Link to comment
Share on other sites

:) ai pus si poza cand o "ardeam" prin portbagaj

felicitari pt achizitie, sper ca esti multumit de masina tinand cont ca eu ti-am sugerat sa o iei pe a lui alex_83 :)

 

masina este beton, si ma bucur ca a ajuns pe mana lu' pitbul pt ca la cat il cunosc eu va avea grija de ea si cred ca vor mai fi investitii in ea. ;) ...spre norocul lui a luat-o destul de bine echipata si nu are sa-i mai faca multe chestii. :)

 

dupa cum vezi ai mai primit si de la alti colegi sugestia de a-ti pune trimuri alu_look, asa ca nu mai sta pe ganduri.

iti mai recomand un resoft pana pe la 170-180cp....ca deh, mai merg si eu cu ea uneori :) :)

 

sa ai grija de ea si ea de tine, si s-o forjezi cu placere cat mai multi km!

Link to comment
Share on other sites

:) ai pus si poza cand o "ardeam" prin portbagaj

felicitari pt achizitie, sper ca esti multumit de masina tinand cont ca eu ti-am sugerat sa o iei pe a lui alex_83 :D

 

masina este beton, si ma bucur ca a ajuns pe mana lu' pitbul pt ca la cat il cunosc eu va avea grija de ea si cred ca vor mai fi investitii in ea. :D ...spre norocul lui a luat-o destul de bine echipata si nu are sa-i mai faca multe chestii. :D

 

dupa cum vezi ai mai primit si de la alti colegi sugestia de a-ti pune trimuri alu_look, asa ca nu mai sta pe ganduri.

iti mai recomand un resoft pana pe la 170-180cp....ca deh, mai merg si eu cu ea uneori :) ;)

 

sa ai grija de ea si ea de tine, si s-o forjezi cu placere cat mai multi km!

pai te luase somnu si am zis sa-ti pregatesc patutul :lol:

am urmatit ceva masina pana am luat-o sti si cel mai bine si sunt super multumit de ea

si de investit o sa mai investesc, dar putin mai tarziu, prieteni stiu de ce :)

cu trimurile cred ca o sa le pun pe alea de la tine sa vedem cu dau

resoftarea in nici un caz in iarna asta, sa vedem la vara

mersi de urari si o s-o forjam impreuna :) :)

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

Mersi

Normal ca o sa am grija de ea, ca merita :)

in nici un caz nu-i pun folie pe proiectoare, si cu trimurile o sa le incerc pe alea de la Gunther si as cauta trimuri negre lucioase, u stiu cum le zice - arata binisor

apropo frumos cinciaru :)

Link to comment
Share on other sites

Mersi

Normal ca o sa am grija de ea, ca merita :)

in nici un caz nu-i pun folie pe proiectoare, si cu trimurile o sa le incerc pe alea de la Gunther si as cauta trimuri negre lucioase, u stiu cum le zice - arata binisor

apropo frumos cinciaru :)

 

piano black

 

mai recomand, daca ai bani si gasesti, birch antrachite :)

Link to comment
Share on other sites

Mersi

Normal ca o sa am grija de ea, ca merita :)

in nici un caz nu-i pun folie pe proiectoare, si cu trimurile o sa le incerc pe alea de la Gunther si as cauta trimuri negre lucioase, u stiu cum le zice - arata binisor

apropo frumos cinciaru :)

 

piano black

 

mai recomand, daca ai bani si gasesti, birch antrachite :D

da corect piano black - am vazut ca sunt de vanzare dar nu e setul complet (pacat)

celelate nu le stiu

 

apropo frumos cinciaru :)

Ms ms! :)

 

Si inca ceva:short shift de M ;)

o idee f.buna :)

o sa ma interesez

sti unde gasesc asa ceva

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.