Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Guest NSL_BIX
donez pt e39 '96-'00 ....stopuri 3 seturi, 2 ceasuri de bord pt diesel, casetofon, piesa lonjeron stg pate noua ornamente interoare crom, tapiterie porbagaj pt modelul cu bankete rabatabile.......mai multe nu mi aduc aminte Edited by NSL_BIX
Link to comment
Share on other sites

Guest NSL_BIX
se pot pune cateva poze te rog: " piesa lonjeron stg pate noua ornamente interoare crom, tapiterie porbagaj pt modelul cu bankete rabatabile."

 

 

multumesc

 

 

am sa incer sa fac maine poze dar pe seara

Link to comment
Share on other sites

donez pt e39 '96-'00 ....stopuri 3 seturi, 2 ceasuri de bord pt diesel, casetofon, piesa lonjeron stg pate noua ornamente interoare crom, tapiterie porbagaj pt modelul cu bankete rabatabile.......mai multe nu mi aduc aminte

 

As dori eu unul din cele doua borduri de E39 daca problema lor sunt pixelii, vreau sa "repar" pixelii prin metoda pe care am aplicat-o la bordul meu de E39, dupa reparatie bordul va ajunge din nou la donatii pentru un user care are nevoie.

 

Sper sa nu-mi sara lumea in cap, eu nu am nevoie de bord pentru masina mea, daca cuiva ii sunt de folos ceasurile asa cum sunt, le poate lua fara nici un fel de problema.

 

Multumesc de intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Hop Âşi eu....

Donez:

1. Sticla far E 46 NFL dreapta...e un pic mĂŁtuitĂŁ, dar mai merge....cine e interesat o sĂŁ ĂŽi fac Âşi niÂşte poze

2. Semnalizãrile laterale, cele de pe aripã, nu cele de lângã far.....(sunt galbene), la fel de E46 NFL

Link to comment
Share on other sites

Nu a cerut nimic. Uite postul la care facea referire colegul nostru:

 

donez pt e39 '96-'00 ....stopuri 3 seturi, 2 ceasuri de bord pt diesel, casetofon, piesa lonjeron stg pate noua ornamente interoare crom, tapiterie porbagaj pt modelul cu bankete rabatabile.......mai multe nu mi aduc aminte
Link to comment
Share on other sites

Guest NSL_BIX
donez pt e39 '96-'00 ....stopuri 3 seturi, 2 ceasuri de bord pt diesel, casetofon, piesa lonjeron stg pate noua ornamente interoare crom, tapiterie porbagaj pt modelul cu bankete rabatabile.......mai multe nu mi aduc aminte

 

 

stie cineva de ce nu mi da voie sa urc decat o poza......?

post-366-1271196948_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest NSL_BIX
ori sunt pozele prea mari, ori ai depasit limita admisa la sectiunea pozelor...

 

 

gata...

 

dar am inpresia ca ceasurile de bord sun de e46 1 diesel si 1 banzina

post-366-1271197668_thumb.jpg

post-366-1271197694_thumb.jpg

post-366-1271197707_thumb.jpg

post-366-1271197719_thumb.jpg

post-366-1271197737_thumb.jpg

post-366-1271197757_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest NSL_BIX
se pot pune cateva poze te rog: " piesa lonjeron stg pate noua ornamente interoare crom, tapiterie porbagaj pt modelul cu bankete rabatabile."

 

 

multumesc

 

 

astep un raspuns TOM

daca nu continuam cu DEBE CT si dupa la rand........

Link to comment
Share on other sites

Eu vroiam unul din borduri daca era de E39 dar daca zici ca sunt de E46 banuiesc ca nu au probleme cu pixelii asa ca poate sa le ia cine doreste.

 

In schimb am observat ceva in pozele atasate de tine, bucata de ornament din portbagaj, cea care acopera magazia de Cd-uri, daca este de E39 am nevoie de ea. Eu nu am avut magazie din fabrica dar mi-am montat dupa ce am cumparat masina si am usita aia fara spatiu pentru cd-changer si in plus am montat un amplificator pentru subwooferul oem si il tin pe afara ca abia am inghesuit magazia in spatele usitei si nu mi-a mai ramas loc si pentru amplificator, cu usita aia ar fi perfect.

 

Asta doar in cazul in care renunta T0M sau DebeCT la acel ornament pentru ca ei au fost primii!

 

Multumesc!

 

http://img594.imageshack.us/img594/6742/dsc05223.jpg

 

Asa arata la mine cu amplificatorul pe afara :) .

 

http://img94.imageshack.us/img94/991/picture398c.jpg

Edited by Gabriel.B
Link to comment
Share on other sites

Guest NSL_BIX
In schimb am observat ceva in pozele atasate de tine, bucata de ornament din portbagaj, cea care acopera magazia de Cd-uri, daca este de E39 am nevoie de ea. Eu nu am avut magazie din fabrica dar mi-am montat dupa ce am cumparat masina si am usita aia fara spatiu pentru cd-changer si in plus am montat un amplificator pentru subwooferul oem si il tin pe afara ca abia am inghesuit magazia in spatele usitei si nu mi-a mai ramas loc si pentru amplificator, cu usita aia ar fi perfect.

 

Asta doar in cazul in care renunta T0M sau DebeCT la acel ornament pentru ca ei au fost primii!

 

Multumesc!

 

 

cu cea mai mare placere

Link to comment
Share on other sites

salut si multumesc! doresc doar ornamentele de interior si compartimentul de scule daca mai are sculele aferente ( mie mi au disparut cateva pe la spalatorie cred) restul pieselor pot merge la ceilalti colegi. pe seara o sa iau legatura cu colegul sa vedem cum si unde ne int. o zi buna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.