Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

donez pt e39 520i an 2001

- poma abs+dsc - calculatorul defect, partea mecanica functionala - cod 34516769536

- termostat - nu stiu in ce stare este, l-am gasit prin garaj - cod 11531437040

- rola + intinzator merge la ambele curele (alternator - clima) - cod 11281433571 - merge la userul JD_RFTR

userul cobrelu a rnuntat la intinzator

codurile sunt de pe www.realoem.com

valabil 2 sapamani dupa care le arunc din lipsa de spatiu

 

mai raman:

- poma abs+dsc - calculatorul defect, partea mecanica functionala - cod 34516769536

- termostat - nu stiu in ce stare este, l-am gasit prin garaj - cod 11531437040

Link to comment
Share on other sites

Donez urmatoarele piese rechin seria 3:

triple spate -noi,

ornament bara spate + 2 segmente laterale (nichelate) -noi,

lampi iluminare numar -2 bucati -noi,

usa dreapta completa,

capota,

cutie viteze 4 trepte -pt motor 6L,

pompa servo,

bloc motor 2.3l 6L,

_chiulasa_ -2.3l 6L,

punte spate,

geamuri laterale spate.

Predare personala in Curtea de Arges, doar in weekend!

Mentiune: Valabil pana in data de 24.05.2010 cand vor fi transformate in deseuri.

 

M-ar interesa pe mine o parte din piesele pentru E21...dar sunt din Constanta...daca spui ca le predai doar personal in Arges...imi pare rau :|

Ajung in Bucuresti in general o data pe saptamana. Daca ai pe cineva acolo sa-i las este OK.

 

 

Sa ma gandesc sa vad pe cine as putea ruga din Bucuresti, si te anunt. Mersi mult

Link to comment
Share on other sites

eu am spus asta de mult timp dar ....... sunt multi colegi care au donat (printre care si eu ) si dupa aceea au aflat ca beneficiarii le vindeau .

eu am donat un scut e46 4 usi si l-am gasit pe okazii

Nu mai stiu username-ul dar...e urat!

sa aiba parte de banii aia in scopuri de caritate din partea mea

Link to comment
Share on other sites

eu am spus asta de mult timp dar ....... sunt multi colegi care au donat (printre care si eu ) si dupa aceea au aflat ca beneficiarii le vindeau .

eu am donat un scut e46 4 usi si l-am gasit pe okazii

Nu mai stiu username-ul dar...e urat!

sa aiba parte de banii aia in scopuri de caritate din partea mea

 

 

scutul mi l-ai donat mie,si nu a ajuns pe okazii. o sa fac poze cu el pus pe masina si cu cel vechi care e rupt

Link to comment
Share on other sites

donez aeroterma pentru bmw e36 plus robinetii de caldura

aeroterma este fara AC si robinetii sunt pentru instalatie fara AC.sunt perfect functionale

Nu ai capacele alea de plastic in care se pun filtrele de polen ( cele rotunde )?

am decat aeroterma si cei doi robineti.nu sunt pentru AC!!!!

Daca mai ai robinetii mi-ar trebuii mie :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Eu le mai am, le scot din pod sau pe unde dracu le am pe acolo si ti le dau, ideea e sa ti se potriveasca adica sa ai exact cele cu crom pe bara pt ca daca nu sunt crom nu se potrivesc ca asa am ramas eu cu setul asta :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Eu le mai am, le scot din pod sau pe unde dracu le am pe acolo si ti le dau, ideea e sa ti se potriveasca adica sa ai exact cele cu crom pe bara pt ca daca nu sunt crom nu se potrivesc ca asa am ramas eu cu setul asta :twoup:

poza este de cand am luat masina(2006)...da-ti si tu cu parerea daca potrivesc :)...sa nu fac vreo greseala si sa le iau degeaba

post-545-1274116543_thumb.jpg

Edited by saplacan
Link to comment
Share on other sites

Nup nu merg asta e modelul cu facelifit trebuie cineva care are model 97-2000 cu onament crom :twoup:

nu ai specificat ca pt. facelift si pe bandouri sunt linile de crom...Nu inteleg, ce imi scapa?

Asta e, nu merg nu merg :) Merci de intentie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.