Jump to content

Cel mai dezagreabil model BMW


Guest Pole

Care este cel mai dezagreabil model BMW ?  

1599 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

eu am votat x6, in esenta nu imi place nici x3, x5, dar x6 mi se pare o masina inutila pt omul de rand care merge pe asfalt 99% din km. la ce ii trebuie o combinatie de coupe cu suv de cateva tone inca nu imi dau seama, singurul raspuns pe care mi-l dau e sa iasa in evidenta de la distanta cu masina.
Link to comment
Share on other sites

pai vedeti? asta era ideea. sta pe on road la fel ca sedanurile dar are avantajul ca poti iesi off road cu el. iar la drumurile din Romania si la zapezile din iarna X6 e mai bun. deci ar fi motive sa cumperi unul, nu doar de fitze.

si eu aveam aceeasi parere ca voi, dar un drum Buc - Bv la volanul unui X6 mi-a schimbat mult optica. bine, nu mi-as lua SUV/SAC ca singura masina niciodata, dar pentru unii e chiar util.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred cã aº bãga un X6 la offroad, e pãcat de el sã-l zgârii aiurea.

 

X6 ĂŽnseamnĂŁ o maÂşinĂŁ frumoasĂŁ Âşi opulentĂŁ, offroad-ul e doar pentru fiÂşa tehnicĂŁ.

 

Cine are bani de X6 ĂŽÂşi permite Âşi o maÂşinĂŁ sh de offroad, una pe care sĂŁ o bage aproape oriunde fĂŁrĂŁ fricĂŁ.

 

Dacã zãpada e Înaltã, rãmâi ºi cu X6 blocat, nu este destul de Înalt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Pai si A3 1998-2004 e mai reusit ca E46 compact (si exista si S3 care era fenomenal la vremea aceea).Eu ziceam de A3 ca e mai ok ca seria 1...in fine de gustibus.

 

Mi se pare chiar aiurea afirmatia asta! Intr-adevar, gusturile nu se discuta dar totusi... e penibil sa afirmi asa ceva!

 

http://img841.imageshack.us/img841/2256/photo0082g.jpghttp://img529.imageshack.us/img529/332/3e46mcompactside2009080.jpg

 

Ca sa nu mai zic si de INTERIOR, care la E46 compact este la ani lumina (in bine) fata de A3 de la acea vreme! Dar de...

 

A3 din perioada aia vad ca seamana cu o autoutilitara Vw Caddy de acum!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.