Jump to content

Cel mai frumos BMW


nightman

ce model va place ?  

1749 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Din pacate mie nu-mi apare optiunea de vot !

 

Cel mai tare exercitiu de design si imaginatie. De departe ! Masina vie de la BMW

Asta era un top de design nu "Hai sa ne votam masina"...

( pe care o avem sau pe care ne-o dorim...)

 

 

 

 

 

 

( E46 e o mizerie din toate punctele de vedere ! )

 

WTF :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
pai nu are legatura, nu imi place nici al meu din fata, doar ca schimba aspectul pachetul M, ma rog fiind M6, dar in rest nu pot spune ca e neaparat o masina frumoasa. O masina frumoasa este un Porshe GT2 in viziunea mea. M-au atras mai mult performantele decat aspectul...

post-669-1256034016_thumb.jpg

post-669-1256034027_thumb.jpg

post-669-1256034071_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumusetea este ceva relativ..... (din putzul gandiri :) ).... majoritatea BMW-urilor au ceva frumos si ceva urat.

Un M6 este frumos luat ca un tot unitar.... sincer pozele astea m-i se par super... sunt exact ca la Playboy... sunt facute sa scoata in evidenta exact ceea ce trebuie sa iasa in evidenta.

Din afara de seriile compact si seria 1 si x3.... toate bmw-urile sunt ok.... parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

pai eu le-am facut :lol:

 

am in schimb una facuta cumva de jos, nu stiu daca o mai am (ba o mai am), in care arata exact cum spune Bavaria, GANDAC SCARBOS :)

 

Uite, si murdara masina si poza facuta aiurea, iata mai jos.

 

Pana la urma nu inseamna ca daca e masina mea, e si cea mai frumoasa si vaaai trebuie sa sufar de ce bine arata :lol: Ma enerveaza daca imi spune cineva, sigura ca da, dar eu macar pot fi sincer cu treaba asta...

post-669-1256036757_thumb.jpg

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

in care arata exact cum spune Bavaria, GANDAC SCARBOS   :)  

 

deci tie nu iti mai place botul masinii din cauza lu' Bavaria :lol:... oricum "curu' " masinii cu bara de M si 4 tzeve + luneta neagra...arata mortal :lol:

 

p.s. probabil botul masinii nu iti mai place si din cauza farurilor : Aburinde...

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

nu bha, in poza aia seamana cu un gandac si m-am gandic la ce a spus mai demult Bavaria, ca seria 6 este ca un Gandac Scarbos :)

 

Ti-au topit manelele creieru', nu mai asculta la casti sau lasa basu mai mic, ca e de rau :lol:

Link to comment
Share on other sites

pai nu are legatura, nu imi place nici al meu din fata, doar ca schimba aspectul pachetul M, ma rog fiind M6, dar in rest nu pot spune ca e neaparat o masina frumoasa. O masina frumoasa este un Porshe GT2 in viziunea mea. M-au atras mai mult performantele decat aspectul...

 

mmmda...si al tau e super frumoasa. so folosesti sanatos si fara incidente. parerea mea ca al tau pare ca e mai agresiv, imi place mult. masina din poza mea cred ca are si niste linii de classicism combinat cu sportivitate, iar ceea ce ma innebuneste este culoarea !!!!:)...poate de aceea imi place mai mult....

numai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Puiut,

 

Nu mi-a placut ceva la bot... la masina, nu pot spune exact ce, dar nu mi-a placut de cand l-au lansat si pana in ziua de azi... M-am obisnuit in timp oricum, dar tot ceva nu pare la locul lui, poate nu ceva urat, dar e ceva aiurea ce nu imi place :lol:

 

Pai cand vad un Porsche, sa mor daca ii gasesc vreun cusur, aia chiar este o masina frumoasa, nu stiu ce as putea gasi urat... e eleganta, e musculoasa si frumoasa.

 

Porsche nu imi place in schimb deloc la interior :) Prea spartan si invechit pare si e inghesuit.

 

Poate sunt eu cusurgiu de fapt :lol:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
 ce mi-ar fi placut ca si bmw sa isi pastreze fostele linii ale caroseriei :)

 

cum au facut astia:

 

http://www.uptempoairblogs.com/wp-content/uploads/2008/03/2008-dodge-challenger-srt8-1970-1280x960.jpg

 

http://www.seriouswheels.com/pics-2006/2006-Dodge-Challenger-Concept-SA-Top-1024x768.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.