Jump to content

E46 CoupĂŠ FL 05' Silbergrau Metallic


edy1092

Recommended Posts

Intrebare : Dc nu schimbi semnalele portocali ? pune albe macar pe aripi , asa cum e acuma arata chiar foarte urat semnale portocali + grila fatza neagra . In rest masina e superba , nu mai trebe sa schimbi nimic la ea credema :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

si eu cred ca semnalizarile portocalii in unele cazuri is mai frumoase :) ca si in cazul meu, tot coupe.. albastru inchis si imi place mai mult cum da cu portocaliu decat cu cele albe acuma e chestie si de gust poate si lui edy ii plac cele portocalii :)

p.s. inca mai strang bani pt jante edy :twoup:

Edited by lorand81
Link to comment
Share on other sites

datorita faptului ca semnalizarile galbene sunt din ce in ce mai rare (iar cele albe au ajuns ca o uniforma) atunci cand le vezi parca sunt mai speciale, mai frumoase.. parca ma bate si pe mine gandul sa trec pe galben :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Upgrade Dynavin, in mare sunt foarte multumit, eu folosesc Bluetooth,navi si DVD->MP3, restul sunt mult prea multe optiuni pt. masina ....TV, filme, videoclipuri, Ipod, etc... dar arata frumos in bord fata de radiocasetul cu navi 4:3 original bmw domne, execrabil :twoup:

 

P.S. Multumesc Brandex pt sfaturile acordate in perioada montarii

 

http://img219.imageshack.us/img219/5665/dynavinfeber1.jpg

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Urmeaza distantiere de 5mm fata ET 33 si 10mm spate ET 28 cu anvelope 245/35/r18 sper sa nu-mi atinga :twoup:

NU NU!!! ..sa fii sigur! :) la asa roti "mici" si un ET asa "potrivit" acestei caroserii nu cred ca acest lucru se va intampla :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.