Jump to content

E46 CoupĂŠ FL 05' Silbergrau Metallic


edy1092

Recommended Posts

foarte frumoasa,daca ar ajunge pe mana mea i-as face urmatoarele:

1.lasata inca 5cm minim

2.faruri si stopuri spate cu semnal alb

cine a spus ca xenonul in proiectoare nu da bine il pot contrazice,arata foarte bine mai ales ca ai angeleyes ccfl...bafta in continuare cu masina,esti pasionat de masina ca si mine.

Link to comment
Share on other sites

cine a spus ca xenonul in proiectoare nu da bine il pot contrazice,arata foarte bine mai ales ca ai angeleyes ccfl...bafta in continuare cu masina,esti pasionat de masina ca si mine.

 

Xenon-ul ĂŽn proiectoare este o ţigănie...

 

Superbă maşină! :)

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

cine a spus ca xenonul in proiectoare nu da bine il pot contrazice,arata foarte bine mai ales ca ai angeleyes ccfl...bafta in continuare cu masina,esti pasionat de masina ca si mine.

 

Xenon-ul ĂŽn proiectoare este o ĂžigĂŁnie...

 

SuperbĂŁ maÂşinĂŁ! :lol:

Tiganie hmmm nicigand ... mi-am pus xenon in proiectoare nu sa merg ziua cu ele ci NOAPTEA ...SA VAD GROPILE, CAINII, CARUTELE, BICICLETELE...ETC.... din prea minunata noastra romanie .... pune si tu sa vezi ce minunata e viata la drum lung NOAPTEA :)

DESAVARSIRE

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

E ĂžigĂŁnie pentru cĂŁ-i orbeÂşti pe ceilalĂži participanĂži la trafic.

 

Luminezi totul pânã În plopi...

 

Libertatea ta se ĂŽncheie acolo unde ĂŽncepe libertatea altuia...

FALS ....sunt reglate pe un aparat special ... nu stiu cum se numeste special am fost tocmai sa nu orbesc pe altii in trafic noaptea

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

stiu ca sunt dintr-o bucata, suruburile sunt decorative

 

sunt unele modele care au buza lipita, nu mai stiu termenul exact si sunt altele care sunt dintr-o bucata, adica nu risti sa se desfaca daca intelegi ce spun

 

oricum sunt frumoase... sunt cu ochii pe ele :)

Link to comment
Share on other sites

stiu ca sunt dintr-o bucata, suruburile sunt decorative

 

sunt unele modele care au buza lipita, nu mai stiu termenul exact si sunt altele care sunt dintr-o bucata, adica nu risti sa se desfaca daca intelegi ce spun

 

oricum sunt frumoase... sunt cu ochii pe ele :)

Nu este nimic lipit pe aceste jante, suruburile sunt din ornament

Multumesc, intradevar sunt superbe, nu stiu cum dadeau black chrome ( imi plac cel mai mult) pe culoarea masinii mele

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Astazi am dat la vopsit clubsport splitters nu voi pune nimic din carbon pe masina ....

foarte frumoasa masina... felicitarile mele. imi poti spune te rog de unde ai luat splitterele si la ce pret ca m-ar tenta si pe mine. ms mult si bafta

Le-am luat de pe bmwcardesign.de, vezi ca in Ro are brandex identice .... eu iti recomand Splitere CSL Carbon pt BMW E46 M-Technik II sunt mult mai frumoase dar si pretul pe masura chiar exagerat de mare :)

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Astazi am dat la vopsit clubsport splitters nu voi pune nimic din carbon pe masina ....

foarte frumoasa masina... felicitarile mele. imi poti spune te rog de unde ai luat splitterele si la ce pret ca m-ar tenta si pe mine. ms mult si bafta

Le-am luat de pe bmwcardesign.de, vezi ca in Ro are brandex identice .... eu iti recomand Splitere CSL Carbon pt BMW E46 M-Technik II sunt mult mai frumoase dar si pretul pe masura chiar exagerat de mare :)

da sunt frumoase si cele de carbon dar faza e ca am masina foarte joasa si oricum am frecat putin la borduri cu bara fata asa ca nu am de gand sa dau cateva sute de euro pe cele de carbon si stiu eu din neatentie sa le rup sa le lovesc.... asa ca o sa raman la cele din plastic. sunt frumoase si astea...

Link to comment
Share on other sites

da sunt frumoase si cele de carbon dar faza e ca am masina foarte joasa si oricum am frecat putin la borduri cu bara fata asa ca nu am de gand sa dau cateva sute de euro pe cele de carbon si stiu eu din neatentie sa le rup sa le lovesc.... asa ca o sa raman la cele din plastic. sunt frumoase si astea...

Spliterele nu-ti coboara deloc masina, este o iluzie optica, practic se lipesc de bara M2 la fel cum si bara M2 iti lasa impresia ca ar fii mai joasa decat cea stock .... am masurat iti spun sigur deoarece eu daca schimb suspensia si mai cobor masina nu mai pot baga masina in garaj ( trebuie sa reasfaltez "rampa de lansare" ) :) :lol: oricum e joasa din fabrica

http://img18.imageshack.us/img18/7631/casapresei3.jpg

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Masina a primit astazi un set de Oglinzi M3 :)

[/url]

acum te urasc :) suuper oglinzile, cat ai dat pe ele?

:) M3 CSL mirorrs si se cam schimba treaba cu aspectul masinii :lol: 350 euro fara transport ( le-am dat la vopsit A08/7 Silbergrau)

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Multumesc pentru aprecieri, astept sa se incalzeasca vremea sa o scot din garaj, montez :) :lol: oglinzile M3, arcurile Eibach Pro Kitt (o mai coboara 25/10) si spliterele club sport

 

http://img259.imageshack.us/img259/4601/dsc28911.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/5195/dsc29300.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/6717/dsc28333.jpg

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.