Jump to content

E46 CoupĂŠ FL 05' Silbergrau Metallic


edy1092

Recommended Posts

Multumesc, din pacate creste Patrick si ma sufoc in 2 usi, trebuie sa car bagaje, ma tot gandesc daca s-o vand sau nu si daca da nu vreau s-o fac donatie, arata impecabil interior + exterior, functioneaza impecabil, nu bate, nu troncane, nu am greieri in interior, masina este intretinuta excesiv de bine, nu necesita nici-o reparatie, investite, NIMIC NIMIC :msn-cry:

Parca ma vad pus in situatia cand vine vre-un "bubita" de pe forum si ofera el super pret de criza ........

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Multumesc, din pacate creste Patrick si ma sufoc in 2 usi, trebuie sa car bagaje, ma tot gandesc daca s-o vand sau nu si daca da nu vreau s-o fac donatie, arata impecabil interior + exterior, functioneaza impecabil, nu bate, nu troncane, nu am greieri in interior, masina este intretinuta excesiv de bine, nu necesita nici-o reparatie, investite, NIMIC NIMIC :msn-cry:

Parca ma vad pus in situatia cand vine vre-un "bubita" de pe forum si ofera el super pret de criza ........

Foarte frumoasa masina, e pacat s-o vinzi insa in acelasi timp te inteleg. Sunt in aceasi situatie si caut sa trec la seria 5, dar este foarte greu sa vinzi o masina azi. Vin tot felul de indivizi si iti zic ca ceri prea mult pe masina si ca ei gasesc mai ieftin. Pe mine au inceput sa ma dispere toti cunoscatori si bagatori de seama.

Daca o bagi la vanzare sa nu lasi la pret, chiar daca o sa te enervezi, pana la urma trebuie sa vina cineva care chiar stie ce inseamna o masina bine intretinuta.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Cum ai prins splitterele de bara ? Ti s-au mulat perfect la colturi ?

Si inca ceva: difuzorul de pe spate e cumva vopsit negru sau e tratat cu vreo solutie gen BlackWOW ?

 

Sunt prinse in nituri + mastic de lipit parbrizul ( daca vre-un prost va vrea sa le fure se vor sparge :laugh: ) si barile au alt sistem de prindere al sururbului, nu le poate demonta de pe masina decat SPARTE / TAIATE / DETERIORATE :LMAO:

 

Difusorul si narile asa vin ele BMW Performance High-Gloss Black si cel mai probabil dupa ce voi schimba si portbagajul voi schimba si oglinzile cu Carbon dar doar carcasele, piciorul va ramane in culoarea masinii ( o chestiune de gusturi)

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Hmm, sistemul asta permanent cu mastic nu stiu cat de OK e.

Ce faci daca vrei sa revopsesti bara, de exemplu ?

 

Intreb pentru ca eu nu le-am montat inca si caut o solutie care sa ma ajute sa le dau jos iarna, de exemplu.

 

Simplu, SCHIMB BARA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.