Salut! Am un e92 2008 320i n43b20a, dupa ce am fost la bavaria sa i fac cele 3 rechemari, schimbare airbag, verificare cablaj aeroterma, retrofit pompa vacuum, am ajuns acasa si a inceput sa mi faca misfire la relanti, de atunci are misfire la cald si dupa ce se incalzeste motorul are misfire si la relanti si in sarcina, pe cilindri 2 si 3. Cand am dus masina la bav aveam checkul aprins din cauza senzorului nox si a sondelor lambda, cand am luat o nu mai aveam nimic, m am gandit ca au sters ei erorile, insa atunci cand am sunat la ei sa ii intreb exact ce au facut mi s a zis ca n au pus nici macar testeru pe ea. Las mai jos erorile de pe ista+ si inca o diagnoza.
P.S. Am schimbat bobinele si bujiile, nu s a schimbat nimic, injectoarele sunt schimbate in urma cu 50k km cu index 11 si distributia tot cam atunci
Nu stiu la ce service sa ma duc