Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. butonul ala din fabrica nu e luminat nu? ca nu-mi mai aduc aminte oricum arata ca dracu
  2. cel mai probabil s-a rupt cablul care actioneaza incuietoarea
  3. cum sa fie fara x-drive x3-ul? asta de unde ai mai scos-o?
  4. mercedes au ramas fara designerul sef in mijlocul sezonului si asta s-a vazut , la inceputul sezonului erau competitivi perez nu mi se pare un mare castig, l-au avut pe hamilton care e cel mai rapid pilot la momentul asta, nu am spus ca e cel mai bun dar e cel mai rapid, sa-l inlocuiesti mi se pare o pierdere pentru echipa, dar poate la anul vor face o masina mai pe placul lui button caz in care button s-ar bate pentru titlu
  5. mercedes au ramas fara designerul sef in mijlocul sezonului si asta s-a vazut , la inceputul sezonului erau competitivi
  6. asta cu forma proasta e cu dus si intors fiecare pilot conduce intr-un anumit fel, in sensul ca de exemplu vettel a iesit campion cu o masina cu care posibil ca Alonso de exemplu sa nu aiba aceleasi rezultate din cauza asta multi analisti spun ca nu e bine sa ai 2 campioni intr-o echipa, pentru ca nu poti dezolta masina pe placul amandouara, trebuie sa faci compromisuri sa le faci pe plac ambilor si compromisurile nu aduc titluri. revenind la massa in 2012 a fost pe nicaieri 3/4 din sezon. dar in ultimele curse cand ferrari disperati cautau sa imbunatateasca masina , au facut fara sa vrea o masina mai mult pe placul lui massa decat pe placul lui alonso si asta s-a vazut in rezultate
  7. asta fac toate echipele nu doar ferrari
  8. tu te uiti la f1 din cand in cand? in alta ordine de idei am o presimtire ca cei de la mercedes vor fi foarte puternici anul asta PS cam toata lumea o sa-si lanseze masinile in ianuarie , sau cel tarziu pana in 5 februarie cand incep testele pentru sezonul 2013 deci mare secret nu a dat din casa grosjean
  9. probabil s-a speriat si dupa ce a tras de volan dreapta s-a blocat si nu a mai reactionat , se mai intampla
  10. vor sa creasca impozitele cu procentele pe care le-ai scris? sau nu am inteles eu bine? daca e asa nu e chiar asa de rau, pentru aia cu motoare mici
  11. pretul e obligatoriu pe topic nu in pm
  12. le-a dat jos cu flexu, si probabil a pus noi pe producator, originale cred ca costa cam mult pai daca si tie ti s-a rupt suportul unde se sudeaza de prag(mai exact unde ai gaura de cric) nu e nevoie sa schimbi tot pragul de sub usa( banuiesc ca la pragurile de sub usa se refera slow)
  13. pai merita sa tai tot pragul afara daca podeaua e cat de cat in stare buna. daca podeaua nu e in stare buna degeaba inlocuiesti pragul ca o sa rugineasca din nou repede e36 are niste suporti in care intra cricul pentru fiecare roata, mie mi s-a rupt suportul in locul in care era sudat de prag si efectiv nu mai puteam baga cricul, si la tine e la fel?
  14. vinde-o , din ce an e? poti sa o faci calumea dar costa exagerat de mult, parerea ma e ca nu merita investitia poti sa o repari provizoriu dar daca nu tai afara tot ce e ruginit degeaba o faci ca nu o sa tina mai mult de cateva luni
  15. lol, poti sa pui orice fel de prag e totuna, nu de prag ridici masina, ala e doar un ornament, ar fi usor sa rezolvi rugina doar cu o pereche de praguri de cativa zeci de lei probabil e ruginita complet pe dedesupt
  16. in peste un an nu ai gasit nici o masina care sa-ti placa? mi se pare ciudat avand in vedere ca e vorba de un banal e46
  17. numa sablatul o sa coste cat 5 e36 , dar atata timp cat o dezmembrezi in cotet e ok
  18. vezi ca ai voie un up la 7 zile doar PS: niciodata nu am inteles tehnica asta samsareasca : scad pretul pana luni, care e motivul? adica dupa 2 saptamani ridici din nou pretul si nu o mai dai in 6000 doar in 6500? lol pai crezi ca cineva pune botul la gainarii din astea?
  19. pai e masina ta, se pune in aria masina mea un moderator o sa-l mute in topicul cu masina ta, parca ai un topic nu?
  20. fa-ti topic la masina mea si pune acolo tot ce faci cu batranu`
  21. ma refer la cel de perete, eu tot timpul mai notez una alta pe el, eu asta vad intr-un calendar o chestie practica care ma ajuta la ceva, nu-l tin pe post de tablou cum am mai spus daca as avea un magazin sau ceva in care mi se plimba clienti , da atunci as pune un ditamai calendarul ca al tau, asa de marketing sa le aduc aminte de ce sunt acolo poate la anul faci unul normal(din puntul meu de vedere )
  22. eu zic ca vindeai mult mai multe bucati daca il faceai ca un calendar normal , gen : http://tarheelbmw.org/s/cc_images/cache_2919245604.png?t=1262288130 asta al tau cu poze mari si calendarul in sine mic,arata mai mult ca si un calendar de reclama foarte impractic daca era un calendar normal luam si eu, mai puteam nota una alta pe el, pe asta nu poti asa ceva cum ai tu mi-as lua doar daca as avea un magazin de piese, un service , dar probabil astia care detin asa ceva primesc pe gratis de la diverse firme
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.