Jump to content

Dezmembrez e46 sedan bine "dotat "


Recommended Posts

da

150 de lei ambele piese

 

am gresit pretul la volan

volanul este de m3 si il vand la 350 de euro

imi cer scuze pt eroare

 

salut

un pret pentru motoras spalator far

mersi

incerc sa vand instalatia completa

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu ca ce iti cer e dificil dar incerc. poti oferi factura? daca da considera interior si volan vandute si spune mi un pret pt tot pachetul

nu,imi pare rau....din pacate deocamdata nu se poate oferi factura ,era bine si pt mine sa scap dintr-un sut de toate alea,dar...

Link to comment
Share on other sites

salut

un pret pentru motoras spalator far

mersi

sal spalatorul de la far nu are motoras din cate stiu

 

cd-playerul are functie mode? pret?

cd playerul are functia mode,si iti spun ca arata ca si unul nou,nu are nici 2 mm de zgarietura e 06.2003 daca nu ma insel

pret 150 de euro putin negociabil

 

salut

bagheta portbagaj cu iluminare nr pentru facelift ai ?

nu am decat pt nfl...dar sunt diferite ?par la fel

 

capacul de la pompa de apa este?

sal,nu este.

 

salut, ce pret are capitonajul de la capota si grila din interiorul capotei.

sal,capitonajul din interiorul capotei are 5 cm mancat de soarec,pret 60 de lei ,"grila din interiorul capotei " nu stiu la ce te referi :unsure:

 

un pret pentru interior scaune+banchete , sunt cu incalzire sau fara? , electrice sau manuale

500 de euro sport incalzite,cu reglaj lombar electric ,plus panourile de la toate usile

 

Salut,o caseta de directie pt un E46 NFL din 2001 ma intereseaza si pe mine,ce garantie am ca e buna ca vad ca esti din HD,faci predarea in Bucuresti cu verificare?

numai daca ma crezi pe cuvant ca e buna,nu am cum sa-ti dau garantie...pur si simplu ! 550 de lei/bucata .

 

sal.alternator? un pret?

spune-mi te rog ce motorizare ai si de cati amperi ar trebui sa fie piesa

 

are mici crapaturi,nu e impecabil

 

 

si la ce pret il dai?

alea crapate,nu le vand...le arunc,dar mi-a intrat azi unul fara crapaturi ,pret 100 de lei plus transport !

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Am primit astazi coletul. Merci. Grila de aerisire am montat-o deja. Maine daca am timp montez si bagheta, sper sa fie functionala :)

fii serios ,vrei sa si mearga la pretul ala ??? :pardon:

LE merge sigur,nicio grija

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Un pret la volanul M si la o cotiera(daca mai este) se poate :) ?

volanul de m -350 de euro neg ,la oferte bune se si dezmembreaza

cotierele - mai am doua negre- se vand complete 100% intre 600 si 700 de lei in functie de "impecabilitate" ca sa zic asa :thumbsup: .Tot neg.

Link to comment
Share on other sites

instalatia de becuri din spate de la numar,pret si stare si maneta de semnalizare cu buton BC daca are la fel pret si stare

sal

la asta te referi ?? http://www.bmwclub.ro/forums/topic/101300-dezmembrez-e46-sedan-bine-dotat/page__view__findpost__p__1435887

300 de lei ambele piese :thumbsup:

 

un pret pentru telescoape fata + arcuri + flanse . si daca se potrivesc pe 320d . multumesc

salut 400 de lei ,da' de curios,arcurile tale ce au ?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.