Jump to content

[Vand] Diverse Piese si Accesorii E46


Recommended Posts

apropo , din ce vad acolo , ar fi doar doua leduri pt nivelul de incalzire in scaune, adica, nu ar fi trebuit sa aibe 3 leduri , deci 3 nivele ?! huh.gif sau numai la bagheta d-aia completa vine cu 3 nivele de incalzire..

 

p.s. nu am stat sa citesc topicul.

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

si te afecteaza cu ceva ?! :)

 

 

adica simti lipsa celei de a 3-a treapta ?! ca daca se simte iau naibi cu totul si cu 3 nivele...

 

p.s.dee-low , sa ma anunti si pe mine cand primeti butoane si daca le dai separat, oricum cred ca mai ai tu prin curtea aia..

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

la scaunele incalzite exista cu 2 trepte la modelele NFL si cu 3 trepte la modelele FL

...si gandeste-te ca masina lui e ultimul e46 la 2 luni a iesit e90 ...ceva nu se leaga !

edit .

mi-ati facut varza magazinu' cu offtopicurile voastre crase :LMAO:

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

salut,

 

sunt interesat de sistemul de sunet HK si de schimbatorul luminat (daca nu s-a dat).

 

Spune-mi, te rog, sistemul HK se potriveste pe un e46 NFL din 99'? (evident cu fetele usilor schimbate)...

 

PS: daca nu cer prea mult, pune o poza cu schimbatorul "privit" de sus (ca cea cu luminile aprinse) si una cu spatele difuzoarelor.

 

 

Merci,

 

nu mai este deocamdata

 

 

este pe stanga ,intr-adevar are o rama mai speciala :thumbsup:

 

 

as vrea si eu sa am asa ceva pe masina mea... :thumbsup:

 

 

s-a finalizat tranzactia,mersi !

 

 

deocamdata,nimic din toate pe care le ceri !

 

 

da,intr-adevar ai vazut bine,a fost una neagra de pe un pachet m3 ,dar s-a vandut imediat :rolleyes:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

se adauga difuzoarele/boxele complete sistem HarmanKardon de pe e46 sedan ,toate cele 12 bucati in stare exceptionala plus grilajele inscriptionate cu sigla HK -VEZI POZA- pret 600 de lei /pachet

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

se adauga o consola centrala de e46 pt nfl ,full ,completa,scrumiera ,bricheta,switch-uri de scaune incalzite,asc,hk,perdeluta electrica,plus toate mufele din spate,pret 350 de lei

-------------------------------------------------------------

scuzati calitatea pozelor,sunt poze reale si au caracter orientativ

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

sunt interesat de sistemul de sunet HK si de schimbatorul luminat (daca nu s-a dat).

 

Spune-mi, te rog, sistemul HK se potriveste pe un e46 NFL din 99'? (evident cu fetele usilor schimbate)...

 

 

am toate difuzoarele hk...mai multe seturi complete

merg pe e46 in 4 usi sedan

nuca luminata s-a vandut

 

salut,

 

ma intereseaza trimurile de aluminiu.sunt originale sau sunt vopsite?m-ar interesa daca sunt originale in ce stare sunt..daca au puncte de vopsea sarite

sau zgariate?

aluminiu originale ,fara zgarieturi

 

salut

un panou climatronic pt e46 ai la vanzare? pret?

mersi

mai multe bucati/200 de lei bucata

---------------------------------------------------

se adauga un set complet de trimuri ( 9 piese,este si nuca ) mahon-pret 350 de lei

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut , farul dreapta cu xenon mai este , se potriveste si pe coupe ? Ma mai intereseaza si alte piese :capota motor , suport termostat + sonda temperatura , fulie pompa apa , curea alternator + A.C , suport rama faruri/capota + plastice , radiator apa + electroventilator , radiator A.C , ornamentele de sub far cu spalatoare . Astept un raspuns , multumesc ! Edited by CorteZe46
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.