Jump to content

123d unu + 30 harmasari in plus


Razvan Marius

Recommended Posts

In concluzie, se pare ca e doar un pusti, care nu are nici permis!!! Dar, pentru ca s-a inchis sezonul la capsuni, o "arde pe net"! Foarte frumos!

BMW-ul si AMG-ul sunt visele familiei; sunt vise frumoase si ...scumpe!

Nu stiu cat iti doresti TU un Seria 1 ca sa ....aspiri femeile de pe trotuar, dar cu SIGURANTA tatal tau viseaza si cu ochii deschisi la un AMG, pentru acelasi scop, fireste!!!

Tine minte un lucru, insa: daca te vad cu masina scumpa, femeile de pe trotuar - atrase teribil de masina - nu vor lasa din pret! Asa ca, spune-i sa iasa la strada cu un ..Fiat Doblo! (are si loc in spate sa se bucure de ce a ...aspirat de pe trotuar/bordura/centura etc!)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Lupii" de pe forum nu prea mai au rabdare sa accepte prostia si marlania unora.

Am ajuns o tara de retardati si cred ca e cazul ca fiecare dintre noi sa ia atitudine si sa dea cu flit fara menajamente celor care cred ca poporul roman e prost.

 

Unii au zis ca i-a fost stricat topicul omului.

Pai uitati-va la primul lui post. Nici nu am avut ce sa stricam, era deja manjit cu fecale de la inceput. Arata nasol, mirosea nasol. Ce sa-i spun eu, bravo copile, ne-ai dus de nas, suntem niste fraieri?

 

Pentru mine lucrul grav nu e ca avem un pusti care face mistouri pe forum ci mai grav e ca baiatul asta chiar sa aiba masina aia, varsta de 23 de ani si tacsu firma de transport si AMG nu stiu de care. Asta e mai grav.

Nu de alta dar in mod normal, cat e unul de taran, cand da de bani se mai cizeleaza si el asa, macar de ochii lumii...

 

Deci, am zis, fara prosteala ca luam foc iar forumul asta e muuuult mai bun decat cred unii. Si pe forumurile straine exista libertate de exprimare, bineinteles cu limite.

bmwclub in comparatie cu altele, a evoluat enorm. Cu toate astea imi pare rau ca nu mai exista disputele tehnice de alta data si mai mult facem educatie, amuzament si alte alea... dar asta e, viata e compusa din toate lucrurile astea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.