Jump to content

123d unu + 30 harmasari in plus


Razvan Marius

Recommended Posts

Citind topicul acesta imi dau sema ca s-a cam ales praful de acest forum. nu poate omu` sa-si prezinte masina ca sar "lupii batrani" pe el din toate directiile.

Nu mai fiti carcotasi si lasati oamenii sa se bucure de ce au ales. Stiti bine ca "gusturile nu se discuta"

OnTopic frumoasa masina, cum spunea si un coleg mai sus nu este masina de femei. 8)

Link to comment
Share on other sites

Nu sare nimeni pe nimeni,insa suntem satuli de baietei si de clone care posteaza masini de pe strada.

 

Auzi si tu aspirator de femei,doar la tara pe ulite neasfaltate mai intoarce cineva capul dupa asa ceva !

 

Pt mai multa relevanta pune o poza si cu masina bunicului si cu masina mamei <_< ,glumesc, nu te agita !

Edited by ionut_marius
Link to comment
Share on other sites

Lupii batrani sar fiindca sunt obisnuiti cu pusti de 15 ani care-si prezinta masini imaginare pe forum iar cand se simt in pericol de a fi dati in vileag, ca sa inchida gura audientei, o baga pe aia cu tata are AMG ! Asta nu e masina lui, 100 % ! Poza din interior a luat-o din anuntuol de vanzare al vreunui dealer. Brelocul cheii e cel clasic al celor care au ca principala activitate comertul cu masini, adica un carton pe care e trecuta o serie ca sa stie carei masini apartine cheia. Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Ce tampenie ...sa postezi o masina care nu e a ta. Iar cu AMG-ul nu inteleg care e ideea , nici nu e forum Mercedes , nici nu ne intereseaza ce masini au tatii user-ilor.

Daca e al tau 123-ul foarte bine , e foarte smechera masina , mai ales motorul.

Link to comment
Share on other sites

bogdyy - asta chiar exista? l-a vazut cineva?? e incredibil ce ii poate debita mintea... :LMAO:, am mai citit cateva perle de-ale lui, dar pe asta nu o vazusem... :LMAO:

Sunt zeci de pagini. Cineva le transformase in PDF si erau pe undeva pe forum.... nu stiu daca mai sunt.

 

Merita sa le cauti. Iti dau mail daca vrei. Lasa-mi pe PM

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-ar placea sa nu existe atatea misto-uri si ofense pe acest forum. Masina e un family hatchback si sincer neamtul cred ca nu a mizat ca tinta clientela feminina. Cel putin nu cu aceasta motorizare biturbo, o minunatie a ingineriei BMW. Motorul este de senzatie pentru cilindreea sa si sa tinem cont, e cel mai puternic motor diesel de pe piata cu motor de 2000cmc. Tinand cont si de impozitul mic, e o alegere foarte buna in Ro. Eu nu mi-am permis motorul asta si nu prea am gasit la sh sa fiu sincer, insa tot un serie 1 mi-am luat. Si sunt insurat, iubesc hatchback-urile si infirm zvonul lansat de un coleg ca ar fi nesigura la viteze mari. Comparativ cu fostul Golf este foarte sigura la drum lung, pe autobahn si viteze mari. Asa ca pentru clasa din care face parte este si sigura :)
Link to comment
Share on other sites

hacibac nehacibac pana una alta omu a strans intr-o zi mai multe posturi pe topicul asta decat au altii la Masina mea in cativa ani :lol: deci la urmatoarea masina stiu cum fac prezentarea :p

 

edit:eu sunt mai batran si nu mai stiu cum merge cu jargonul,ce inseamna incrustreaza?!?

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

 

Sfat pt Razvan Marius. Nu te mai lua cu astia in gura pe forum ...ca sunt lupi batrani. Nu poti castiga. :))

 

MULTUMESC!!!! am sa tin cont de sfatul taucool.png , si nu am sa le mai raspund INVIDIOSILOR!laugh1.gif si ei stiu bine ca masina mea e o racheta, consum putin, cand ii dai gaz mananca asfaltul ca si cum ar fi "pop-corn" si ei nu au asa ceva(CRED)

Link to comment
Share on other sites

MULTUMESC!!!! am sa tin cont de sfatul taucool.png , si nu am sa le mai raspund INVIDIOSILOR!laugh1.gif si ei stiu bine ca masina mea e o racheta, consum putin, cand ii dai gaz mananca asfaltul ca si cum ar fi "pop-corn" si ei nu au asa ceva(CRED)

 

Lasand la o parte faptul ca esti funny intr-o zi asa de plictisitoare pentru mine , tu realizezi ca ti-ai facut cont pe un forum BMW ca sa te lauzi cu un BMW ?

In continuare te intreb ce e cu 335d-ul trcut la profilul tau :flowers:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Auzi si tu aspirator de femei,doar la tara pe ulite neasfaltate mai intoarce cineva capul dupa asa ceva !

 

 

 

ionut*, in spania nu sunt ULITE! si mai ales neasfaltate! LMAO.gif si aici omu nu e ca romanu, am bani HAI SA-mI IAU BMW de 50.000 euro. aici prima data vine locuinta... un apartament sau o casa, si de asta spun ca nu e obisnuit sa vezi masini noi si scumpe pe strada ca in romania. de asta spun eu ca e ca un "aspirator de femei"wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu am sa le mai raspund INVIDIOSILOR![ si ei stiu bine ca masina mea e o racheta, consum putin, cand ii dai gaz mananca asfaltul ca si cum ar fi "pop-corn" si ei nu au asa ceva(CRED)

 

daca experimentezi moduri cum sa te faci de ras....... felicitari!!! te descurci de minune.

 

ca idee, sunt destule masini pe forum care sunt cu mult peste "popcorn-ul" tau.

Link to comment
Share on other sites

daca experimentezi moduri cum sa te faci de ras....... felicitari!!! te descurci de minune.

 

ca idee, sunt destule masini pe forum care sunt cu mult peste "popcorn-ul" tau.

 

sunt dar nu cu motor de 2.0 litrii si sti cat e consumul? pe autostrada 4.5 , in oras 7 (consum mediu 5 litrii) sa vad eu care din voi are consum ca la mine.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti doar invidiosi pe "mancatorul de asfalt" , "facatorul de pop-corn" , "aspiratorul de fete" al omului. Chiar nu inteleg de ce trebuie sa fie toata lumea ironica si sa se amuze de spiritul fara modestie al colegului de forum.

 

Intrebare intrebatoare: cum ai aflat ca ai 30 cp in plus? scria pe cutie sau pe bon la resoftare?

Link to comment
Share on other sites

Sunteti doar invidiosi pe "mancatorul de asfalt" , "facatorul de pop-corn" , "aspiratorul de fete" al omului. Chiar nu inteleg de ce trebuie sa fie toata lumea ironica si sa se amuze de spiritul fara modestie al colegului de forum.

 

Intrebare intrebatoare: cum ai aflat ca ai 30 cp in plus? scria pe cutie sau pe bon la resoftare?

 

mi-a spus domnu' de la magazinu tuning :)

si sica cel mai bun cip iti da 35 de cai maxim (LA BMW)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.