Jump to content

E36 AC SCHNITZER


320i_24valve

Recommended Posts

Ok. Gata... Mi-a ajuns cu forumul... Nu sunt "halit" imi place BMW. mi-am luat unul si simt ca un pic ma cam lasa puterile sa il fac... Intrebarile alea nu prea aveam cui sa le adresez daca nu voua... Eu nu am jignit pe nimeni pana acum. Va salut! Eu de azi pe forum nu mai intru! Credeam ca e echipa...

151586[/snapback]

Nu mai pune si tu la suflet, acum !

Omu' a glumit un pic. Un pic cam sarcastic, dar nu a vrut sa te jigneasca.

 

Nu toti care te critica iti vor raul !!!! :blink:

Edited by SlowDeath
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok. Gata... Mi-a ajuns cu forumul... Nu sunt "halit" imi place BMW. mi-am luat unul si simt ca un pic ma cam lasa puterile sa il fac... Intrebarile alea nu prea aveam cui sa le adresez daca nu voua... Eu nu am jignit pe nimeni pana acum. Va salut! Eu de azi pe forum nu mai intru! Credeam ca e echipa...

151586[/snapback]

hai mha Vlad , ce naiba , pt o prostie d'asta trebuie sa ne parasesti ?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

hai mha Vlad , ce naiba , pt o prostie d'asta trebuie sa ne parasesti ?? :blink:

151603[/snapback]

 

nu mah... dar m-am ofticat. Nu imi place sa mi se spuna nici ciudat , iar de "halit" nu am mai auzit. Si decat sa jignesc si eu la randul meu, mai bine ma las de treaba. Nu imi place.... Ok. Nu asta este problema... Ceea ce vreau sa spun este ca masina merge super tare, numai ca toata lumea a zis ca indiferent cati cai are,3000 e enorm pentru o masina neinscrisa! Supararea mea vine de la faptul ca deja ma omoara masina mea! Am dus-o la mecanici, testat compresie, etc,etc,etc si ma omoara la cald, deodata scade relanti-ul in 500 si nu mai trage. Ce dracu sa ii mai schimb? Asta ma omoara. Si nu am bani sa o duc la bavaria sau la un service ca lumea BMW. Asta este motivul pentru care cateodata imi vine sa las totul balta. :)

Edited by 320i_24valve
Link to comment
Share on other sites

nu mah... dar m-am ofticat. Nu imi place sa mi se spuna nici ciudat , iar de "halit" nu am mai auzit. Si decat sa jignesc si eu la randul meu, mai bine ma las de treaba. Nu imi place.... Ok. Nu asta este problema... Ceea ce vreau sa spun este ca masina merge super tare, numai ca toata lumea a zis ca indiferent cati cai are,3000 e enorm pentru o masina neinscrisa! Supararea mea vine de la faptul ca deja ma omoara masina mea! Am dus-o la mecanici, testat compresie, etc,etc,etc si ma omoara la cald, deodata scade relanti-ul in 500 si nu mai trage. Ce dracu sa ii mai schimb? Asta ma omoara. Si nu am bani sa o duc la bavaria sau la un service ca lumea BMW. Asta este motivul pentru care cateodata imi vine sa las totul balta. :blink:

151971[/snapback]

Nu te risca... iti spun din proprie experienta... Cate probleme am avut eu cu masina si nu datorita starii tehnice nu doresc nimanui... Acum sunt toate in regula... dar... cat am tras pentru asta...

Iar cu masina ta se poate rezolva... trebuie sa ai rabdare... Uite, daca vrei, ne vedem intr-o zi spre sfarsitul saptamanii si, fiind acelasi motor ca la mine, vedem ce putem face... ii gasim noi o solutie... :)

Link to comment
Share on other sites

daca omu' vrea sa-si ia o masina neinscrisa sa si-o ia, inscrisa neinscrisa, teapa sau fara sa ia teapa, totusi sunt banii lui si face ce vrea cu ei, nu trebuie acum sa-l jignim, banii lui, munca lui, face ce vrea cu ei :blink: :)
Link to comment
Share on other sites

daca omu' vrea sa-si ia o masina neinscrisa sa si-o ia, inscrisa neinscrisa, teapa sau fara sa ia teapa, totusi sunt banii lui si face ce vrea cu ei, nu trebuie acum sa-l jignim, banii lui, munca lui, face ce vrea cu ei :blink:  :)

152061[/snapback]

eu nu am spus ca imi cumpar masina. am cerut pareri. Era o idee mai ales daca nu mai trebuie inmatriculate dupa 1 ian. sau va trebui doar o taxa... era o idee. masina e ok dar nu eram sigur, de asta am cerut sfatul. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-a ajuns o masina luata la tzeapa? vrei sa te mai arzi odata? Se pare ca ai ceva bani de arunci asha cu ei pe fereastra. N-ar fi mai tare sa-ti cumperi tu un M nou daca tot ai bani ????

 

Sincer nu te intzeleg.... Cred ca esti ciudat...

 

Dupa ce ai bagat atat in asta tu vrei sa-ti pui alt motor ca sa incepi iar....  " Stie cineva de ce nu merge pompa de benzina" ??  "Are cineva un debitmetru?"

" credeti ca e de la lambda? "

 

Esti halit.... Parol :blink:

151563[/snapback]

sincer..nu mi se pare normal cum vorbesti , adica Vlad nu cred k te a jignit cu ceva k sa l faci "ciuadat" ; nu inteleg de unde ai tras concluzia ca ar avea bani cu galeata .

Problemele referitoare la lamda , debitmetru , pompa de benzina etc.. mi se pare normal sa intrebe k d aia este forum BMW nu ??? k sa aflam rezolvari la ce probleme are masina si sa discutam despre ele . Aceste probleme pot sa intervina si la o masina din 2000 nu neaparat k masina are 10 ani sau peste .

Link to comment
Share on other sites

va rog sa nu mai facem tevatura pe tema asta. Prefer sa vorbim ceva constructiv. Am sa ma abtin sa mai pun intrebari de newbie, am sa incerc sa ma documentez mai mult inainte de a cere ajutor pe forum. Concluzia e ca nu iau masina pentru ca proprietarul, nu are cum sa imi demonstreze ca e modificata de ac schnitzer... :blink:
Link to comment
Share on other sites

prietene, la noi in tm e plin de din astea cu numere de italia si germania, cu 3000 iti iei 2 buc mult mai tari ca cel din poza

iar pt un 320 90km/h, in a 2 e ceva normal

151591[/snapback]

Apropo de asta ii cam dau dreptate la om.Cam multzi bani mi se par 3000 pt aia ...

Link to comment
Share on other sites

Man parerea mea este k este mult prea scumpa pt o masina neinmatriculata ideea este k ar trebui sa te uiti un pic p net (autovit) sa vezi c preturi au masinile neinscrise, cere mult prea mult, este un pret aberant fie ea facuta shi cu super duper tuning, totusi, nu are nrde romania shi asta spune tot, uita-te p mobile.de sa vezi preturila masinile de acolo cu tot cu tuning iar dak ai p cineva o poti aduce contra sumei de max. 500 eur (pt transport), eu tot o masina cu nr straine shi mai mult de 2000 eur nu o sa dau, pt k nu renteaza man. Alegerea este a ta,noi am dat cu parerea. Bafta shi dak tot vrei sa o cumperi ai ffffffff multa grija la acte, pt k eu deja am luat teapa cu un BMW cu acte false.
Link to comment
Share on other sites

Nu ti-a ajuns o masina luata la tzeapa? vrei sa te mai arzi odata? Se pare ca ai ceva bani de arunci asha cu ei pe fereastra. N-ar fi mai tare sa-ti cumperi tu un M nou daca tot ai bani ????

 

Sincer nu te intzeleg.... Cred ca esti ciudat...

 

Dupa ce ai bagat atat in asta tu vrei sa-ti pui alt motor ca sa incepi iar....  " Stie cineva de ce nu merge pompa de benzina" ??  "Are cineva un debitmetru?"

" credeti ca e de la lambda? "

 

Esti halit.... Parol :blink:

151563[/snapback]

Faptul ca omul a pus intrebari referitoare la problemele masini asta nu inseamna ca acum e un subiect de misto pt unii asa i? Esti halit auzi acolo!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-a ajuns o masina luata la tzeapa? vrei sa te mai arzi odata? Se pare ca ai ceva bani de arunci asha cu ei pe fereastra. N-ar fi mai tare sa-ti cumperi tu un M nou daca tot ai bani ????

 

Sincer nu te intzeleg.... Cred ca esti ciudat...

 

Dupa ce ai bagat atat in asta tu vrei sa-ti pui alt motor ca sa incepi iar....  " Stie cineva de ce nu merge pompa de benzina" ??  "Are cineva un debitmetru?"

" credeti ca e de la lambda? "

 

Esti halit.... Parol

 

 

 

 

 

Ok. Gata... Mi-a ajuns cu forumul... Nu sunt "halit" imi place BMW. mi-am luat unul si simt ca un pic ma cam lasa puterile sa il fac... Intrebarile alea nu prea aveam cui sa le adresez daca nu voua... Eu nu am jignit pe nimeni pana acum. Va salut! Eu de azi pe forum nu mai intru! Credeam ca e echipa...

 

 

 

Amice chiar imi cer scuze daca te-ai ofensat.... Nu m-ai inteles se pare. Ideea era constructiva si spre binele tau. Vroiam sa-ti zic ca nu se merita sa o iei si pe-asta ca destul te-ai chinuit cu a ta... Se pare ca ai devenit sensibil datorita stresului cu mashina si e de inteles.

Cat despre chestiile cu pompa de benzina , sonda lambda etc voiam sa dau farmec povestirii si sa redau admosfera de pe topicurile tale nicidecum un reprosh ca discuti despre problemele tale pe forum . Chiar era culmea sa fac asta dar se pare ca tu tocmai asta ai inteles....

 

Chestia cu halitul.... Credeam ca BMW au si baietzii de cartier care stiu cum se vorbeste nu doar baietzii cu tatici... Scuze Dom' director.Am sa vorbesc si pe intelesul dumneavoastra.

 

Trag concluzia ca posesorii de BMW nu prea au (deloc) simtul umorului, fantezie , haz etc... Acum ofensati-va toti ca asha va place...

Acum ce sa zic? Imi cer anticipat scuze pt toti sau toate ce se vor ofensa, supara ,imbufna , morocaniza sau flausha....

 

P.S.

Stiti ca e un topic " Sunt posesorii de BMW fitzosi?" ...

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.