Jump to content

BMW-ist antimanelist este pistolat!


MuadDib

Recommended Posts

Guest IulianE
mult mai jmecher quattro asta......

152269[/snapback]

Ma "jmecher" nu!da nici cand vad marlanu ca nu vrea sa plece noaptea de la semafor pe verde....ce sa fac?sa scot Biblia si sa ii tin predica?

Si daca vrea sa ma pocneasca ce fac?Zic "Hai te rog iarta-ma!,nu mai fac....uite stiu ca esti om cu care se poate discuta"

 

:blink: :) :) :) :D :D :D :bash: :bash:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu fac altfel , semnalizez si trec pe langa el , ce sa stau la discutie cu toti cretinii , mai e o chestie ca tot vorbiti ca in Buc. ai avea cel putin de 2-3 ori nevoie intr-o zi de pistol , tampiti sunt peste tot in tara asta dar in Bucuresti e inflatie mare , se vede de la o posta cand vii in Buc si esti de la tara din provincile, bunul simt pentru majoritatea conducatorilor auto este un fel de Ebola , se feresc al dracu' de el , unii cred ca au si vaccinuri contra bunului simt si al civilizatiei.

Va astept cu oferte pentru tunul ala :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

ei si tu acum , lasa-ti loc ca sa poti trece , bine , e drept ca sunt si situatii cand chiar nu ai pe unde , dar rarisime. Eu unul imi las cam 3~4 metri in fata ca sa am loc de manevre :) si mai e o treaba , ru sunt din provincie si aici e lumea cat de cat mai civilizata , cu exceptia majoritatii Loganistilor , am intalnit si conducatori de Logan baieti valabili , dar mai rar , de obicei chiar daca tu esti in s-klasse ei se "uita" de sus la tine si insista sa-l vezi ce masina beton are :blink: :) :) Edited by d-rive
Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

Am prieteni cu Logan(sau am avut mai bine zis) care au o manie cu masina asta...niciodata nu ajungem la un pc de vedere comun...chiar nu pot sa-i integ.Parca au prins o screloza ceva...

Dar totodata cunosc tipi cu masini naspa de tot Fiaturi vechi,Alfa si mai vechi (sub 1000E)care nu au nici o frustrare...chiar vb cu cineva si imi spunea foarte degjat ca momentan asta e statutul lui financiar si are alte prioritati in afara de masina.

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
stiti ce cred pilotii  infocati de logan ca inseamna 1.6 MPI .....(Multe Pistoane si Injectoare) ....si cred ca e valabil pentru toti racerii care conduc dacii si se uita de sus

152845[/snapback]

 

ce tare :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

daca bmw-istul asculta manele si venea ala cu meganu la semafor si ii spunea sa le dea mai incet si asta cu bmw-ul tragea ce mai se spunea? ca ala cu bmw-ul e smecher domne, nu? :) sau daca ala din bmw asculta house de duduie masina si vine un manelist si ii spune sa lasa muzica mai incet? :D

Daca tragea bmw-istu cu siguranta ar fi nimeri:thumbup: Un manelist nici sa traga nu poate... :) Si avea un pistol cu aer comprimat :) Si oricum e privita "problema" manelistilor, intr-un BMW auzi mult mult mai rar manele. Ma intreb ce muzica se asculta de obicei intr-un Logan... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
pe bune vere...asa e...se uita la mine ca am rechin de 20 de anisori de parca as merge calare pe o matura....

152869[/snapback]

au prins loganistii curaj...a spart dacia bariera pshihologica de 100cp

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

chiar ca s-au smecherit astia cu loganu,azi la stop eram primu si un logan langa mine nu ma bagat de seama dar am observat atunci cand a plecat primu de la semafor cu scartait de roti si am dat si eu faza lunga si m-am pus in curu lui :D

 

edit: mai au sa se smechereasca si astia cu V8 quattro de 20 de ani care imping masini la semafor :) :) :) :blink:

Edited by lucian1
Link to comment
Share on other sites

si nu va place a? cand va uitati la filme western va placea , acum nu va mai place , chestia e ca aia au ajuns departe si noi abia acum suntem la epoca pistolarilor , al naibii popor de pisDolari suntem, eu am anticipat si de aceea am preferat sa imi iau TUN, cred ca e o idee mai buna :blink: :) , te doare capul cu Romania , ne mai vad si astia din EU si zic ce naiba mai cautam si noi sa ne dam gardul jos dintre ograzile noastre...
Link to comment
Share on other sites

mie mi se pare corecta treaba asta cu pistolu :) ,pai de ce i-a spus sa dea muzica mai incet? de ce sa luat de el? e foarte normal omu sa vazut atacat si a trebuit sa se apere :) asta sa fie invatare de minte pt cei care rup manelele acasa si in masina asculta house,rap etc :blink:
Link to comment
Share on other sites

asta e...se mai intampla.Unii cu gura mare si atat ca si pe forum altii cu mana pe arma.

ca barbati multora le lipseste integritatea,barbatia,iar celor care le lipseste integritatea le mai lipseste si pasarica dintre picioare,asta ca sa fie menu-ul complet

Asta e barbatul secolului 21 epilat din cap pana-n picioare si cu expresia cea mai uzuala "Hai te rog iarta-ma ca nu mai fac....Uite iti promit...!"

151705[/snapback]

CORECT

Link to comment
Share on other sites

mai bine 1 abuz la 1 an decat ce e acum pe strazi...

152177[/snapback]

 

tin sa te contrazic. Zici asa pana se intampla abuzul dar apoi iti vei schimba parerea. Soarta ne-a pricopsit cu 1 abuz pe forum in 2 ani si ai vazut ce nasol e. :blink:

Edited by Mihai
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.