Jump to content

Lumina sub masina


cipus

V-ati pune "lumina sub masina" ?  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

cred ca poll-ul vb de la sine ..

singura situatie in care mi s-a parut ok asa ceva a fost pe niste japoneze care faceau drifting nebun la un show nocturn - arata foarte sexy :blink: .. dar e o chestie numai de spectacol, nu mi se pare potrivit sa pui asa ceva pe o masina de uz zilnic

Link to comment
Share on other sites

totusi stiti de unde se pot procura accesoriile necesare ?

156482[/snapback]

home made cel mai bine: au mai multa personalitate.

si da, ar merge, dar doar in combinatie cu trapa pe portbagaj... :)

 

trebuie sa mai votez...? :blink:

Edited by verssatu
Link to comment
Share on other sites

Inteleg, sunteti impotriva, nu-i nici o problema. Dar mistourile astea de 2 lei lasa de dorit :) . Gusturile nu se discuta... Eu am cerut o indrumare nu o gluma de santier. Imi pare sincer rau pt unii dintre voi. Se poate raspunde si scurt: "Nu imi place." :blink:

In rest toate cele bune domnilor ! :)

Edited by cipus
Link to comment
Share on other sites

Inteleg, sunteti impotriva, nu-i nici o problema. Dar mistourile astea de 2 lei lasa de dorit  :) . Gusturile nu se discuta... Eu am cerut o indrumare nu o gluma de santier. Imi pare sincer rau pt unii dintre voi. Se poate raspunde si scurt: "Nu imi place."  :blink:

In rest toate cele bune domnilor !  :)

156686[/snapback]

 

am stiut eu ca cipus e de treaba si nu se supara :)

 

dar se stie bine ca haina il face pe om......la romani

iar dc iti pui un clop de paie in cap fii sigur ca lumea nu ti se va adresa cu : - Domnule.......

Link to comment
Share on other sites

pai hai nu te supara.Dar neoane sub un Bmw pt a iesi in evidenta cu masina .....nu isi au rostul.Ti-am explicat si cum e cu garda la sol si legatura intre cat de bine se vede lumina sub masina.Bmw e o masina care atrage priviri si fara sa fie luminata de neoane.E o prezenta discreta si de bun gust.Bmw-ul tau vad ca are si pachet M deci e deja o prezenta mai speciala pe strada decat cele stock.Si lasa-i pe altii sa isi puna neoane si eleroane cat China si sa isi scoata tobele sa se auda mai tare.Daca tii neaparat pune-ti neoane sub masina.Noi nu te putem ajuta cu sfaturi legate de culoarea neonului pt ca nu da bine indiferent de culoarea neonului.
Link to comment
Share on other sites

Nu mi-as pune nici un fel de luminitze...decat la portiere, sa se aprinda cand deschid usa sa nu calc in cine stie ce...noroi de caine :)

In rest, BMW e o aparitie care prin zgomotul celor 6 cilindri face sa se intoarca privirile :blink: ... mai e un topic cu un bmw portocaliu...mare minune daca la ala nu are si neoane portocalii pe sub el...deci la ala se merita...toata masina e altfel, nu mai are personalitate de BMW...neoanele-i intregesc imaginea :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.