Jump to content

Un e34 simplu


alex_maniacu_91

Recommended Posts

:thumbsup: arata misto farurile smoked, maine la polivalenta pan la urma?

Da, la Polivalenta.

 

 

Foarte tare se prezinta :hyper: jantele astea vin excelent pe e34 !!

Multumesc, sunt frumoase jantele, inca am niste retineri daca sa le dau sau nu :)

 

http://i793.photobucket.com/albums/yy216/maniak91/E34/P3090263.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca banditul are si jante sa ne impresioneze; eu mai astept :rolleyes:

Nu stiu cat or sa impresioneze, mai degraba pe multi o sa dezguste, fiindca sunt cam late :p

 

 

 

Uite cum arata un 255/35 intins pe jantele alea. Ti-am zis ma asteptam la mai mult :(

 

 

 

 

Sly: Buzatele alea de pe pagina anterioara o sa moara odata cu masina. Nu se mai dau :)

Link to comment
Share on other sites

Arata bine pe alb! Doar sa-ti gasesti niste chedere din alea de sub usi in stare buna si sa pui tips cu iesire dubla ca arata putin dubios acolo unde e decupata bara spate. Si mie imi plac mai mult jantele astea decat cele dinainte (alea-s... vulgare).
Link to comment
Share on other sites

Nu pui niste tipsuri la toba? Eu la 535 i-am pus niste tipsuri duble de 750i E32 originale, erau oarecum patrate ca sa zic asa, aratau foarte bine cu bara de M. Nu erau cromate, le-am vopsit negre.

 

Daca ai gasi niste throwing star, ar fi completa masina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.