Jump to content

Colegul noname! a plecat dintre noi


Calin

Recommended Posts

ultima e poza cu scaunele iar penultima e cea cu bordul care sa desprins odata cu partea din faa parca ar fi fost taiat cu flexul

 

am doua poze cu el care sunt aproape identice dar cred ca o sa le pun direct in topic poate mai sperie pe cineva viteza pentru ca la el era o boala

post-25647-0-85190400-1319833372_thumb.jpg

post-25647-0-89878500-1319833386_thumb.jpg

post-25647-0-86461900-1319833410_thumb.jpg

post-25647-0-90470700-1319833445_thumb.jpg

post-25647-0-86695200-1319833509_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

 

Si din respect pentru acest coleg care din pacate nu mai este printre noi , zic eu ca nu ar trebuii sa puneti poze cu el de la accident , sa ne amintim de el asa cum era , exista destule site-uri cu carne tocata pe internet si stati linistiti , ca poate nu maine , nu saptamana viitoare dar sigur in 3 saptamani uitam de acest accident si o sa mergem din nou asa cum suntem obisnuiti .

 

Condoleante familiei si putere sa treaca peste aceasta nenorocire !

Link to comment
Share on other sites

Am ramas socat la cele auzite si vazute si pe toti ar trebui sa ne faca sa ne gandim nu de doua ci de de zece ori inainte de a merge cu viteze mari,din mandrie ce masini avem sau ca sa demonstram ceva cuiva.Nu pot sa cred cum s-a putut rupe acel Porsche de parca s-ar fi izbit de un zid(iar farul ala inca mai mergea).Daca a mai fost cineva in masina cu Roby sigur vorbim de o alta victima.Sunt si eu un client de-al lui si cred sigur ca am vorbit la telefon.Ce ti-e si cu viata asta!

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca!

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau pentru el. pacat, to young to die. din cate inteleg a intrat intr=o depasire, si nu a mai avut nici timp si nici unde sa se duca. e totusi foarte bine ca a evitat impactul frontal ca altfel mai lua cu el inca 3 vieti. deci ca si logica in ultimu moment a apucat sa mai schiteze un gest important de care huidu nu a dat dovada, de a evita impactu frontal. :pinch: ar85 astept si eu pozele. mersi. Edited by Munteanu
Link to comment
Share on other sites

live by the speed, die by the speed..cum ar fi spus cineva.

 

e tragic, cum o decizie in cateva secunde iti poate curma viata, si posibil si a altora.viata e simpla, dar fragila.e usor sa mori, dar e si mai usor sa iti maresti sansele de a muri.poate fiecare dintre noi ar trebui sa ne gandim de 2 ori inainte de a ne mai forta norocul, e de ajuns 1 singura data sa ne intindem prea mult.

 

si de obicei norocul ii paraseste tocmai pe cei care nu merita, din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.