Jump to content

Cod casetofon


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salutare

 

Am achizitionat un BMW 525Tds dar persoana de la care l-am achizitionat nu mai stie codul de la casetofon, este inaintat in varsta si nu a mai folosit casetofonul, am vazut pe acest forum ca mai multi cu probleme similare au gasit rezolvare...este un Bavaria C Business Rds

 

SIEMENS-AT-BE

5DT38036xx01

ORDER/SACH :8 350 460.8

e 4889.C

 

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, sunt si eu proaspat detinator al unui BMW 316 si dupa citeva luni de utilizare a trebuit sa-i schimb bateria. Din pacate, mi-am dat seama prea tirziu de chestia cu codul casului...doar dupa ce i-am dat drumul. In cartea casetofonului imi lipseste acel card :(

Ma poate ajuta careva cu un cod ?

Casetofonul are urmatoarea serie : BE2450S1000681

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salut tuturor, sunt si eu proaspat detinator al unui BMW 316 si dupa citeva luni de utilizare a trebuit sa-i schimb bateria. Din pacate, mi-am dat seama prea tirziu de chestia cu codul casului...doar dupa ce i-am dat drumul. In cartea casetofonului imi lipseste acel card :(

Ma poate ajuta careva cu un cod ?

Casetofonul are urmatoarea serie : BE2450S1000681

Multumesc anticipat

salut!

daca nu este cass original bmw, este un blaupunkt cu cartela (ca cea de telefon), am eu unul, cu tot cu cartela. poate se potriveste la tine.

Link to comment
Share on other sites

Aparatul lui nu este Blaupunkt, este BECKER model BE2450 iar cartela de care vorbea el este de fapt CARPASS-ul, cartonaşul pe care fabricantul trece toate codurile maşinii.

Cum spuneam, 30DNY - codul tău e 8521

 

post-34825-0-27870600-1300440480_thumb.jpg post-34825-0-13717100-1300440413_thumb.jpg

Edited by Copax
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aparatul lui nu este Blaupunkt, este BECKER model BE2450 iar cartela de care vorbea el este de fapt CARPASS-ul, cartonaÂşul pe care fabricantul trece toate codurile maÂşinii.

Cum spuneam, 30DNY - codul tĂŁu e 8521

 

post-34825-0-27870600-1300440480_thumb.jpg post-34825-0-13717100-1300440413_thumb.jpg

 

 

 

 

Super!Multumesc mult. A functionat:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Multumesc mult. Merge.

Salut,amsi eu nevoie de un cod la un casetofon blaupunkt seria lui este :x7851006

Ti-as fi foarte recunoscator daca ai putea sa ma ajuti.

 

Iti multumesc anticipat.

 

3619 sau 1619

 

Bafta !

 

 

Salut,amsi eu nevoie de un cod la un casetofon blaupunkt seria lui este :x7851006

Ti-as fi foarte recunoscator daca ai putea sa ma ajuti.

 

Iti multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.