Jump to content

dupa...10 ANI!


cristidan

Recommended Posts

...intai am fost eu si p-orma oul.. asa ca sunt roman get-beget

Aha, acum am inteles unde au disparut dinozaurii.

Si ce, exista si dinozauri romani?

 

De fapt s-ar putea sa fii roman. Stiu ca Noe nu daduse add la friends pe feisbuc la dinozauri dar se pare ca tu te-ai dat altceva si l-ai pacalit. Deci da, esti smecher, deci esti roman.

Parafrazand: sunt smecher, deci exist.

 

QED.

Link to comment
Share on other sites

Topicul asta mi-a amintit de un banc:

Un taran se intorcea acasa cu caruta plina de lemne , la un momendat da de o haita de lupi .Il inconjoara lupii si lupul sef ii zice: Ciobane ia zi vrei sa te mananc pe tine intai sau pe cal? la care ciobanul Dumnezeule n-am auzit in viata mea un lup vorbind! la care calul ... - Nici eu !

Link to comment
Share on other sites

Ha?! Ha ha, aici e mana lui Drive.

 

Da, vrem poze cu aceasta masina. Eu simt ca e rosie.

e alba ......cupola neagra..vechiul meu prieten care a avut-o inainte a dorit sa arate cu un M3.. am sa pun si niste poze...doar ca la 10 ani nu mai e ca la 3, 4 sau chiar 5 ani. Si in alta ordine de idei nici proprietarul nu mai e demult la prima tinerete...aproape ca o termina si pe a doua tinerete....... si deci nu mai dorim sa ne afisam chiar asa cu orice ocazie riscand astfel sa nu mai fim atat de fotogenici....mie sa m-i se vada ridurile si firele de par alb iar ei/lui bara spate la imbinarea din drepta despinsa puitn din aripa,cu o urma usoara de lovitura frontala (daca nu aveam carligul ma facea praf un M Sprinter ), ceva zgarieturi la spoiler fata,....in concluzie motive ca sa amanam o poza.

Link to comment
Share on other sites

Hei , seara buna , sunt un e36 pricajit cu dubla cetatenie (bulgar / romana) si mie cam frig in parcare la ora asta , insa sper ca nu va suparati voi , frati mai tineri ca ma bag peste discutia voastra insa nu m-am putut abtine , e asa frumos si bine sa-ti spui in sfarsit problemele care te supara , asa ma enerveaza cateodata proprietarul asta tanar si teribilist uneori (shhht sa nu ma auda) ca nu era de ajuns ca imi face curat la interior cand il apuca, acum mai nou face si sex destul de des in mine , vai de amortizoarele mele ce ma supara :frantics: , nu stiu ce sa fac , voi ce spuneti ?

 

Orice sfat e bine venit

 

Va claxonez anticipat !

Edited by Billy e36
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hei , seara buna , sunt un e36 pricajit cu dubla cetatenie (bulgar / romana) si mie cam frig in parcare la ora asta , insa sper ca nu va suparati voi , frati mai tineri ca ma bag peste discutia voastra insa nu m-am putut abtine , e asa frumos si bine sa-ti spui in sfarsit problemele care te supara , asa ma enerveaza cateodata proprietarul asta tanar si teribilist uneori (shhht sa nu ma auda) ca nu era de ajuns ca imi face curat la interior cand il apuca, acum mai nou face si sex destul de des in mine , vai de amortizoarele mele ce ma supara :frantics: , nu stiu ce sa fac , voi ce spuneti ?

 

Orice sfat e bine venit

 

Va claxonez anticipat !

 

Vb cu stapanul..cel roman sa investeasca ceva bani!:))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hmmmm!!!...nu am mai intrat de mult dar am starnit o groaza de controverse ( ba e ceh...ba nu e ceh ). De un singur lucru sunt fericit/a.....suntem din ce in ce mai multi/multe.In 2005 ne numaram pe degete...acum.....suntem multi/multe si ma refer doar la noi cele/cei din 'zodia' e46.Dar ne simtim bine aici in Romania pentru ca nu stiu ce m-as fi facut cu gazele mele (euro 3) intr-un oras 'verde' ca Frankfurt de exemplu.Dar iar voi fi acuzat/a ca vorbesc mult.Toata lumea vrea poze...poze....poze.Vor veni si pozele pentru ca proprietarul mi-a promis ca la aniversarea de 10 ani din martie 2012 o sa ma ajute sa ma fac/a frumoas/a...ma va imbraca de gala...cu jantele de 17, coafa cu un polish responsabil...si voi posta pe acest topic fotografiile cele mai reusite......sa moara de ciuda cand le-or vedea fandositele alea din Ingolstad sau nesuferitele din Stuttgart ( sa ma scuze 'masina poporului' ca nu am mentionat-o decat in paranteza).Va invit pe toate e-46-urile sa postati fotografii la 10 ani pe acest topic.(copia dupa certificat este obligatorie).Eu voi fi aici in martie 2012!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.