Jump to content

accident


izy

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi se pare interesant ca a aparut un kit de M5 E60 pentru E39, e prima oara cand vad asa ceva.

 

Ma rog, jantele alea de A8 nu prea merg, dar barile mi se par interesante ca idee, nu stiu ce calitate au, poate ca e fibra naspa, dar in principiu desenata in felul asta, masina nu ar arata rau.

 

Se vede ca a fost lovita, cromul de la usi sta stramb, nu mai ai cum sa il pui ca de fabrica.

Link to comment
Share on other sites

e kit de e60 pt e39 , nu e luat de pe e60 si pus acolo , omul mia zis ca ii mai pune esapamentul si grile la aerisirile de la spoiler si e gata :blink: masina mi se pare ca are alt plafon aripi ...

 

edit: Pt care e interesat vrea vreo 12 mii pe ea :)

Edited by izy
Link to comment
Share on other sites

Am avut un norok chior , mam invartit de 2 ori cu masina  si am aterizat in sant, am scapat doar cu cateva zgarieturi , mia intrat un ford pe contra sens , aprox  am tras de volan dreapta , si am intrat cu o roata in sant cand am incercat sa redreses masina mam rastogolit de 2 3 ori apoi am aterizat in santz. Oricum e super seria 5 e39 , sa ai asha accident si doar 2 3 zgarieturi sa ai si tu si pasageru din dreapta e ceva mare. Toata lumea credea ca a murit cineva cand a vazut accidentul.Oricum o sa scriu mai multe despre cum sa intamplat dar sa imi mai revin un pic ca parca sunt un pic ruginit:)

160059[/snapback]

Sorry man!

Daca o dezmembrezi, vreau si eu abs-ul cu asc (ala de pe aripa din dreapta)

CODUL ESTE: 0265 223 001 SAU CEL DE BMW 34.51-6 756 340

Daca coincid si poti sa il vinzi .. zi-mi un pret si cum facem!

Eu sunt un pic plecat din tzara .. dar gasim solutie!

Link to comment
Share on other sites

Sorry man!

Daca o dezmembrezi, vreau si eu abs-ul cu asc (ala de pe aripa din dreapta)

CODUL ESTE: 0265 223 001 SAU CEL DE BMW 34.51-6 756 340

Daca coincid si poti sa il vinzi .. zi-mi un pret si cum facem!

Eu sunt un pic plecat din tzara .. dar gasim solutie!

276519[/snapback]

ah ... ai reparat-o .. ok

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Deci masina asta s-a intors pe drum... :)

 

Mie frica de exemplarul asta... Parca e aia din romanul lui Stephen King... :blink:

 

Si in pozele de mai sus are o fata de parca iar coace ceva urmatorului proprietar...

 

Gtr, Gbu, izy: daca mai face iar vre-o figura si o vedem pe la stiri, vreau acceptul vostru sa fac un film despre E39-ul asta. Ok? Cred ca iese ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.