Jump to content

accident


izy

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e un accident urat.bine ca ai scapat. acu ramane sa-ti faci masina. pt casco iti trebuie de la politie o constatare cu care te vei duce la firma de asigurari sa-ti dea banii.

pacat ca din cauza la unii dobitoci de pe sosele se ajunge la chestii d-astea.

sper sa ai bafta cu firma de asigurari si sa n-ai probleme in primirea daunelor.

sal

Link to comment
Share on other sites

sa intamplat la sarca , intre tg frumos si iasi

160199[/snapback]

 

pe bucata aia de drum cred ca e un mort la fiecare 10 metri :blink:

foarte multe accidente datorate si santului adanc de pe marginea strazii si lipsei acostamentului.

 

 

am trecut pe acolo cu cateva ore inaintea ta ...

Link to comment
Share on other sites

Sigur e dauna totala. Pai il suni pe baiat si ar trebui sa te rezolve. Eu nu am avut probleme cu ei. Am avut o singura dauna la un Passat (acum 2 ani) si au platit fara sa clipeasca. In mod normal, trebuie sa vina un agent de asigurari, sa ii faca poze, sa o duca la evaluare si apoi se decide. Dar nu cred ca ai cum sa repari masina aia. Din cate tin minte, era asigurata la 18.000. Nu stiu cat e fransiza la dauna totala.

160090[/snapback]

Cred ca e 10 % din valoarea asigurata.Apropo .. bine ca eshti ok shi ca aveai shi casco.Ca altfel ... ok tu dar tot plangeai pt. mashina.Nu ca acum nu tzi-ar parea rau dupa ea.Ca doar era a ta nu ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e 10 % din valoarea asigurata.Apropo .. bine ca eshti ok shi ca aveai shi casco.Ca altfel ... ok tu dar tot plangeai pt. mashina.Nu ca acum nu tzi-ar parea rau dupa ea.Ca doar era a ta nu ?  :blink:

160352[/snapback]

pai cam asha , umblatura si ma mai dor si oasele de parca sunt rugint ..mie ciuda ca nu prea se gasesc e39 cu asha multe optiuni oricum bine ca na fost asha decat mai rau

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am hotarat!Nu mai merg cu peste 130 km la ora nici daca sunt singura in tara!

Daca tot e sa circul pe drumuri proaste cu soferi din astia "responsabili" care te arunca de pe sosea si isi vad de drum, macar sa am o viteza care sa imi permita sa stau pe 4 roti.

Bine ca ati scapat teferi,Izy!

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am hotarat!Nu mai merg cu peste 130 km la ora nici daca sunt singura in tara!

Daca tot e sa circul pe drumuri proaste cu soferi din astia "responsabili" care te arunca de pe sosea si isi vad de drum, macar sa am o viteza care sa imi permita sa stau pe 4 roti.

160378[/snapback]

 

folosesc asta ca lege in Ro... 140 la ora pe sosea e mult prea mult...

Link to comment
Share on other sites

traiasca E39 ...manceo tata , inca odata confirma ca este o masina foarte sigura

si bine ca ai scapat colegu ....repede fugutza si cateva lumanari la bisericutza , un pachetzel la azilu de batrani si noi sa fim sanatosi ca pe sosea is destui tampiti care au grija sa nu traim prea mult :blink:

e un tip in arad care a deschis parasutele la 170 la ora , l-a spovedit pe un neamt care intorcea masina ....da ati ghicit intr-un loc interzis manevrelor de genu ....si a facut un mare bummmm dar important e ca soferul din bmw la impact de 170 la ora nu a patit nimic....nici macar o zgarietura ...nu putem spune din pacate acelasi lucru si de neamt dar ....e vb aia ...cum intorci volanul asa dormi !!! :)

Edited by AR99RMS
Link to comment
Share on other sites

astea is secventze din Filmul Vietzii .. :)) cascador in rolu principal izy :D ...

izy pe noi ne iubeste .. ori cel de sus :) ori cel de jos :blink: :)) cine stie ... bine ca suntem iubitzi :D)

Edited by dog
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.