Jump to content

Care este cererea REALA pentru revista clubului ?


X X L

Recommended Posts

se pare ca interesul este destul de scazut pt aceasta revista... :(

 

nici 75 de abonamente nu am regasit ca cerere REALA... sunt 74 :huh:

 

in cazul asta cred ca efortul nostru va fi unul fara adresa... o editie trebuie sa acopere min.500 exemplare, iar noi avem doar 74 de andrisanti...

 

trist !

 

cei care pot si vor sa dea de stire pe farcebook sau prin alte mijloace si celorlati care probabil ar vrea revista dar nu sunt la curent cu ea.

Link to comment
Share on other sites

nu intelegeti gresit... REVISTA VA APAREA INDIFERENT CAT DE MULTI/PUTINI O VOR AICI, PE FORUM!!!

 

reprezinta blazonul palpabil, daca vreti, eticheta acestei comunitati... o eticheta care a fost, este si va fi intotdeauna foarte apreciata !

 

poate ca vreodata vom ajunge atat de uniti, incat aceasta revista sa devina o chestiune fireasca, pe care sa o poti primi gratuit... asa cum se intampla de altfel in alte parti, mai putin dezbinate :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

primele 5 editii vor aparrea si ONLINE pe site-ul editiei...

 

asadar, cei care nu au reusit sa isi procure exemplarele dorite, pot citi revista si in varianta electronica...

 

evolutia ultimelor evenimente si discutii pe bmwclub.ro, ma determina in modul cel mai serios sa imi reconsider intentia de a suporta cu eforturi enorme cele 2 editii anuale BMW Club Magazine... cererea vad ca este sub asteptari, desi toata lumea o lauda pe unde-cum... interpretarile pe care le-am auzit imi depasesc orice limita a imaginatiei, si ma intreb (retoric, evident): "in fond si la urma urmei, de ce dracu' ma chinui atata?!"

 

eforturile mele si ale lui @michael sunt insa mari devoratoare de timp si mai ales resurse materiale si multi bani...

 

asadar, cei care si-au manifestat intentia de abonare e posibil sa nu mai primiti acel cont IBAN pe care il tot asteptati... timpul isi va spune cuvantul si asupra acestei decizii !

Link to comment
Share on other sites

am nr. 4 cu M5 E60 pe coperta si inca unu dar nu scrie nr, ci doar 1.2011 si pe coperta scrie "Noul Bmw seria 6 cabriolet".

 

 

dar nu cred ca e acelasi lucru.. scrie editor: Automobile Bavaria si nr.4 e din 2005.

Edited by andubalauru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.