Jump to content

Care este cererea REALA pentru revista clubului ?


X X L

Recommended Posts

ok, pana acum ne-am axat pe Seria 3 E46, DIY-uri de pe forum... mai da-mi cateva exemple de alte DIY-uri pe care le-ati vrea in revista...

 

cat despre comunitatile locale, ne-am gandit ca in primul numar sa ii avem ca protagonisti pe colegii din IASI si CONSTANTA... :popcorn:

 

cine se ofera sa faca articolele/fotografiile pentru fiecare dintre cele doua comunitati ?

 

uite XXL un subiect interesant zica eu cu poze profesionale samd...

 

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/113536-m-635-csi/page__pid__1629214__st__20#entry1629214

 

 

Link to comment
Share on other sites

merci, Valy !

de cand am vazut masina aia m-am gandit la prezentarea in revista... ;)

 

@X X L, acum se vor livra prin curier? Daca da, cat va costa transportul pentru o revista?

Si inca ceva...pana cand ar trebui achitata suma pentru un abonament?

Merci!

nu, revistele nu vor fi livrate prin curier, ci prin Posta Romana...

 

suma pentru abonament (22 lei) ar trebui achitata pana la, cel mai tarziu, 30.04.2012

Link to comment
Share on other sites

se pare ca interesul este destul de scazut pt aceasta revista... :(

 

nici 75 de abonamente nu am regasit ca cerere REALA... sunt 74 :huh:

 

in cazul asta cred ca efortul nostru va fi unul fara adresa... o editie trebuie sa acopere min.500 exemplare, iar noi avem doar 74 de andrisanti...

 

trist !

Link to comment
Share on other sites

se pare ca interesul este destul de scazut pt aceasta revista... :(

 

nici 75 de abonamente nu am regasit ca cerere REALA... sunt 74 :huh:

 

in cazul asta cred ca efortul nostru va fi unul fara adresa... o editie trebuie sa acopere min.500 exemplare, iar noi avem doar 74 de andrisanti...

 

trist !

 

Nu cred ca stie lumea de ea.

Eu am vazut din intamplare topicul asta.

Poate ar trebui promovata intr-un fel pe forum ca sa afle toti de ea.

Link to comment
Share on other sites

cum sa nu stie lumea de revista? :wacko:

au aparut 5 numere

 

Am gandit-o din punctul meu de vedere.

Sunt nou pe forum, dar din septembrie, octombrie 2011, am intrat cam in fiecare zi si am aflat de revista acum o saptamana.

Probabil restul stiu de ea :D

 

Eu sper sa se stranga destui si sa se faca revista.

Link to comment
Share on other sites

Mai mult decat un topic pe forum nu se poate face...doar eventual daca s-ar putea pune sticky pentru a se vedea tot timpul.

 

Si da lumea stie de revista dar multi din cei care au cumparat-o in trecut nu mai activeaza pe forum de ceva vreme. Hai sa zic ca la momentul actual de la 75 de doritori s-ar mai strange pana la 100 la intalnirile comunitatilor Bucuresti-Cluj-Tg Mures unde eu si XXL putem ajunge personal dar ar trebui mult mai mult. E unica revista de club nu doar din Romania ci si din Europa...e pacat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.