Jump to content

Care este cererea REALA pentru revista clubului ?


X X L

Recommended Posts

eu le vreau amandoua numerele, neaparat, apoi cu abonament sau asa pe rand cum e mai bine pentru voi..... eu sunt de acord oricum. deci ma inscriu sigur la cel putin cate o bucata din fiecare numar, si o sa o mai recomand si pentru alti prieteni.....
Link to comment
Share on other sites

Abonament.

 

As dori sa vad mai multe articole despre intretinerea masinii, modul de conducere economic, despre modelul E60, 2002 tii.

De asemenea, s-ar putea prezenta si niste trasee rutiere frumoase din tara, insotite de fotografii.

Mi-ar placea sa aibe un numar mai mare de pagini :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pai stiu ca zic bine..Revista arata cum arata ( mai bine decat unele cu nume consacrate care gurg in tiraj de jdemii de bucati) munca este pe masura si nu iese saptamanal ..nici macar lunar. eu zic ca merita mai mult.

Repet...parerea mea strict.

 

Deocamdata ramane asa. Asta e situatia desi merita mai mult.

 

Abonament si eu. Daca are cineva un nr in plus la editiile de anul trecut ii pot lasa adresa pe pm sa mi le trimita si mie. Thx in advance.

 

Mai sunt numerele 2,3,4 si 5 la noi (la mine si XXL).

 

Abonament.

 

As dori sa vad mai multe articole despre intretinerea masinii, modul de conducere economic, despre modelul E60, 2002 tii.

De asemenea, s-ar putea prezenta si niste trasee rutiere frumoase din tara, insotite de fotografii.

Mi-ar placea sa aibe un numar mai mare de pagini :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Cu intretinerea masinii am inceput de la numarul 5 si vom continua.

Cu traseele din tara exista articole in fiecare numar respectiv "BMWClub Haihui".

Despre modelul E60 vom povesti dar trebuie sa aiba o legatura cu continutul revistei.

Numarul de pagini e legat de costuri si de timpul nostru dedicat revistei. Efortul e oricum mare dar cu sprijin mai incolo poate vom putea mari numarul paginilor.

Link to comment
Share on other sites

Cu intretinerea masinii am inceput de la numarul 5 si vom continua.

Cu traseele din tara exista articole in fiecare numar respectiv "BMWClub Haihui".

Despre modelul E60 vom povesti dar trebuie sa aiba o legatura cu continutul revistei.

Numarul de pagini e legat de costuri si de timpul nostru dedicat revistei. Efortul e oricum mare dar cu sprijin mai incolo poate vom putea mari numarul paginilor.

ok :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

pentru plata abonamentului veti primi cate un PM cu datele contului unde va trebui virata contravaloarea acestuia, iar cel mai important este ca NU va mai trebui sa veniti voi dupa reviste la posta, ci va ajunge revista DIRECT la adresa indicata de voi... :thumbsup:

 

:excl: pentru asta, va rog sa trimiteti un email de inscriere la noul abonament continand datele de livrare si un nr.de telefon pt.contact, la adresa office @ bmwclubmagazine.com

 

PS: - lista abonatilor este deja in primul post al topicului

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau abonament pe 1 an.

 

Mi-ar placea sa vad prezentate in revista, printre alte articole, si prezentarea masinilor unor membri de pe forum, si nu masini gen X5, X6, f10 si alte masini de fite, pe care oricum le gasesti in orice revista auto din Romania. As vrea sa vad masini normale, e46, e36, e39, etc., ale unor pasionati de pe forum, impreuna cu povestea lor. :thumbsup:

CORECT...de acord cu tine

Link to comment
Share on other sites

si eu as vrea abonament, iar ca sugestii, prezentarea unor masini autohtone ( membrii), si niste diy accesibile tuturor:D

ok, pana acum ne-am axat pe Seria 3 E46, DIY-uri de pe forum... mai da-mi cateva exemple de alte DIY-uri pe care le-ati vrea in revista...

 

cat despre comunitatile locale, ne-am gandit ca in primul numar sa ii avem ca protagonisti pe colegii din IASI si CONSTANTA... :popcorn:

 

cine se ofera sa faca articolele/fotografiile pentru fiecare dintre cele doua comunitati ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.