Jump to content

F10 530d


d-rive

Recommended Posts

Nu, bordul e o raritate din cate am vazut, e deschis la culoare si mi-a fost teama ca din cauza asta sa nu se reflecte prea tare in parbriz. De fapt, la cele negre, reflectia bordului e mult mai puternica.

Nu e din piele. Din piele vine la cei ce au ales ca optiune piele Nappa la interior.

Un gen de piele care mie unu nu-mi place.

 

Daca mi-ar fi facut interiorul cu piele normala si doar bordul cu Nappa, luam asa :p

Link to comment
Share on other sites

Am si trapa. Era si pacat. E cea mai mare trapa retractabila pe un autoturism de genul asta :p

 

Nu sunt probleme cu pielea. Am mai multe tipuri de produse de intretinere si se curata mult mai usor ca o tapiterie textila.

Singura problema e cu blugii. Albastrul sau negrul de pe ei se ia pe tapiterie dar in cateva secunde curat totul ca nou.

 

Folosesc produse pentru piele de la MaFra, Leatherique, Arexons.

 

Vara pun niste prosoape deschise la culoare ca nu-mi place sa ma urc ud de transpiratie si sa simt cum se lipeste scaunul de mine. Bumbacul de la prosoape da un confort suprem din punctul asta de vedere.

In restul sezonului le las fara nimic pe ele.

Link to comment
Share on other sites

De leathrique am auzit si eu,ca sunt printre cele mai bune produse la intretinerea pielii...am un prieten ce folosea pe piele ceva produse de la nivea :)) nu stiu cat de eficent era,da arata destul de bine pielea.

 

Nu stiu daca ti-am mai urat,dar iti spun acuma,sa te poarte sanatos si multi km fara probleme ! :good:

Link to comment
Share on other sites

vai, care isi aminteste de vinilinul ala nefericit, negru, din Daciile 1300 ? senzatie romaneasca puternica, vara, cand iti puneai cracii direct pe musamaua aia... avea un prieten asa ceva, prima lui masina, eu inca n-aveam niciuna la vremea respectiva. epic.
Link to comment
Share on other sites

@Andrei_VUV - deja intreci limita cu intrebarile astea!

 

Pe forum, persoanele pot fi "anonime" daca vor. Iar in regulament este trecut ca nu ai voie sa postezi date care duc la indentificarea persoanei. Deci si daca cineva le cunoaste, NU ARE VOIE sa posteze respectivele date.

 

Nu mai insista!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.