Jump to content

Cel mai frumos 5-ar


Vadim

Recommended Posts

Da' ce mananci tu dupa astia de la Bmw de tot tii parte atat??..... sau vrei sa atragi mai multa atentie pe forum??

Nu te mai injecta atata cu masina ta, ca dupa aia creezi alte impresii fara sa-ti dai seama......se vede ca nu esti multumit de ea :blink: , nu mai incerca atata sa ascunzi asta :) .

Parerea mea este sa o lasi un pic mai moale.....nu te mai agita atata si nu mai lua foc atat de repede (faci rau la inima)...!! .....daca parerile mele nu-ti convin, nu l-e citii; dar nu crea impresia k tot ce spun eu sunt niste aberatii ( nu mai fa atata pe desteptu' k nu are rost).

Tu crezi ca noi citim tot ce scrii tu....sau luam totu' de bun?? (stai calm)

daca lucrezi pt bmw sau ai alte legaturi directe cu firma (nu am timp si nici chef sa-ma documentez sa vad ce faci tu)...... expune-ti parerile, cum facem totii " outseider-ii" (posesorii simplii de bmw; si poate si de alte masini) si nu mai sarii asa de repede la jugulara altora....k nu te plateste nimeni pt asta ......sau mai stii :)

Nu stiam k pe forumul asta au voie sa-si expuna parerea doar cei ce lauda intru totul masinile bmw idiferent daca e adevarat / neadevarat, idiferent daca e bine/ rau; daca le place/ nu ceva la ea!!

Daca de pareri contra nu e nevoie.....sa fi sanatos mai Romulus...... pierzi clienti!!!

Link to comment
Share on other sites

Asa o fi, second hand, dar noi, sunt masini premium.

 

Tu sa fii sanatos...

 

:blink:

123492[/snapback]

 

pai sunt sanatos....oricum merci!!

Pai tu nu ai folosit masina de loc??.....a ta mai e noua??

Vezi k pretzu scade de la poarta fabricii!!!.......poate la a ta creste...daca in mintea ta e vreun Ferrari Enzo !!!

Link to comment
Share on other sites

@miky: e un forum BMW. Nu spera ca ai sa castigi simpatie spunand ca un pseudo-Mercedes e mai bun. NU AICI.

 

In plus, ti-am aratat o mare greseala, cu date concrete. Ai sustinut ceva de putere litrica si ti-am demontat-o.

 

Urmatoarea interventie in stilul de mai sus, se va sanctiona. Te felicit pentru Chrysler si se poate discuta orice pe acest forum, chiar si despre Mercedes. Dar daca cineva abereaza cum o faci tu mai sus, iti recomand un forum Mercedes.

 

Consider subiectul incheiat si nu uita, e un forum BMW. Unde lucrez eu nu e decat treaba mea.

Link to comment
Share on other sites

Puteam sa-l sanctionam pentru off-topic in momentul in care pe topicul "Care este cel mai reusit 5 ER, Sondaj" in sectiunea "BMWClub > Modele BMW > Seria 5" a deschis subiectul Chrysler.

 

Dovada e ca nu am facut-o. Consider ultimul lui post un atac politicos si nu este tolerat.

 

Iar orice discutie despre Chrysler nu-si are locul decat in "Pe Margine".

Link to comment
Share on other sites

mai Romulus: da ca e s-o luam asa....si pt mine  E60-ul tau e o masina de saraci!!.... ia citeste tu aici: http://www.autovit.ro/masini/bmw/530/  ; vezi ca sunt si sub 25.000!!

123491[/snapback]

Si pt Romania masinile de 25 000 de euro sunt de saraci?? Pai atunci 300M la 12500 cum e? de sarmani nu?? http://www.autovit.ro/vs2cautaauto.php?sub...+++Cauta+%21+++

Una e masina de sarac, adica Dacia si altceva e sa ai BMW. Asta chiar a fost tare, E60 e de saraci :blink:

Link to comment
Share on other sites

Unde e de cearta..... "7 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)"....unde e de o parere,idee de ajutat omul.....nimic...cu mici excepti......scuzati off topic-ul

123520[/snapback]

 

Asta e o parere personala si nu sunt de acord cu ea. Sunt zeci de topicuri active si acolo unde cineva are un raspuns, intotdeauna se posteaza.

 

Ce vrei sa spui cu off-topicul asta? E doar un post ca sa fie spus ceva...?

Link to comment
Share on other sites

Romulus: sunt de acord cu tine k este vb doar de cel mai reusit 5er, dar nu este voie sa se faca comparatii intre anumite modele de serie 5 si alte masini???

Nu cred ca pe forumul asta exista doar oameni care isi LAUDA intre ei propria masina (masina tb sa ti-o laude altii nu tu)!

Daca este asa, draga Romulus, respectuos te rog sa ma crezi (k posesor de bmw si fan al acestei marci) k nu mai deschid niciodata site-ul asta......stiu k tie ti-ar convenii.....dar in timp unde s-ar ajunge??

Eu nu postez aici pt a face contrareclama BMW (n-am de ce) ci pt ca imi place Bmw si posed asa ceva!!! In plus de asta....nu am doar bmw, am si alte tipuri de masini din clasa premium.....daca la una din ele nu-mi place ceva.....nu imi e rusine sa ascund asta si nici nu ma enervez daca cineva spune ca nu ii place masina mea sau ceva la ea!!!

Daca vrei sa ma sanctionezi pt ceva fa0!! I don't care.....din moment ce nu se poate vb liber si exista dictatura!!!.........credeam k asta disparuse de mult in Ro si, si mai convins eram ca oamenii carora nu le place asa ceva au Bmw!!! (cred k o sa-l vand :blink: )

Link to comment
Share on other sites

@micky: te rog sa fie ultimul tau off-topic aici.

 

Uite cum vad eu lucrurile... Discutam despre seria 5 on-topic. Ai venit si ai adus niste comentarii relativ la o alta masina mai buna, in ce priveste confortul. Ti-am dat dreptate si ti-am atras atentia ca nu pentru confort si-a luat nimeni un seria 5, sunt masini mai confortabile.

 

Apoi ai inceput sa aberezi, cu tot respectul care-l port oricarui membru de aici precum si tie, ce-ai spus tu au fost aberatii, si ti-am dovedit-o.

 

De aici discutia a luat o intorsatura care nu-mi place si bmwclub.ro nu tolereaza asta. Te-am avertizat si sper ca esti suficient de dedicat marcii BMW incat sa intelegi pozitia mea.

 

Nu ma va convinge nimeni ca ceea ce spune Hamster despre masinile americane in acea prezentare Cadillac nu e purul adevar, chiar si daca sunt exceptii.

 

Cat despre dictatura, ai aruncat-o in joc doar sa ma superi. E optiunea ta. Am inteles-o, te rog nu mai continua in directia asta. Esti binevenit atata timp cat respecti regulamentul. In momentul in care nu-l respecti esti sanctionat. E simplu si valabil pentru toti, fie ca au BMW sau Chrysler.

Link to comment
Share on other sites

@micky: te rog sa fie ultimul tau off-topic aici.

 

Uite cum vad eu lucrurile... Discutam despre seria 5 on-topic. Ai venit si ai adus niste comentarii relativ la o alta masina mai buna, in ce priveste confortul. Ti-am dat dreptate si ti-am atras atentia ca nu pentru confort si-a luat nimeni un seria 5, sunt masini mai confortabile.

 

Apoi ai inceput sa aberezi, cu tot respectul care-l port oricarui membru de aici precum si tie, ce-ai spus tu au fost aberatii, si ti-am dovedit-o.

 

De aici discutia a luat o intorsatura care nu-mi place si bmwclub.ro nu tolereaza asta. Te-am avertizat si sper ca esti suficient de dedicat marcii BMW incat sa intelegi pozitia mea.

 

Nu ma va convinge nimeni ca ceea ce spune Hamster despre masinile americane in acea prezentare Cadillac nu e purul adevar, chiar si daca sunt exceptii.

 

Cat despre dictatura, ai aruncat-o in joc doar sa ma superi. E optiunea ta. Am inteles-o, te rog nu mai continua in directia asta. Esti binevenit atata timp cat respecti regulamentul. In momentul in care nu-l respecti esti sanctionat. E simplu si valabil pentru toti, fie ca au BMW sau Chrysler.

123547[/snapback]

Fratilor nu va mai certati!Tot e39 ramane cea mai tare masina :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.